Page 2 of 2
Re: Překupník zboží
Posted: 16:38 10. Mar 2015
by Barbar321
kucik wrote:Při pokusu něco nabídnout to řekne, pokud je to přes limit.
Bude fungovat po nahrání změn do modulu, pro info.
A řekne tedy jen hlášku "prodáváš toho moc, nic nevezmu" a nebo i co tam má? Bude tedy i možnost vzít třeba vše zpět, aby se limit uvolnil?
V praxi mi jde o to, že pokud tam 5 hráčů dá to samé o co nikdo nebude mít zájem, bude obchodník zasekaný neužitečnými předměty, které nebudu ani moct vykoupit zpět a do budoucna opět obchodovat.
Re: Překupník zboží
Posted: 16:41 10. Mar 2015
by Caehan
Možná by se mohlo naskriptovat, že když lidé něco dlouho nekupují, začne to pozvolne zlevňovat.
Ale to záleží... asi by s tím byla práce. Možná moc práce.
Re: Překupník zboží
Posted: 16:51 10. Mar 2015
by -darkvision-
Barbar321 wrote:kucik wrote:Při pokusu něco nabídnout to řekne, pokud je to přes limit.
Bude fungovat po nahrání změn do modulu, pro info.
A řekne tedy jen hlášku "prodáváš toho moc, nic nevezmu" a nebo i co tam má? Bude tedy i možnost vzít třeba vše zpět, aby se limit uvolnil?
V praxi mi jde o to, že pokud tam 5 hráčů dá to samé o co nikdo nebude mít zájem, bude obchodník zasekaný neužitečnými předměty, které nebudu ani moct vykoupit zpět a do budoucna opět obchodovat.
Vykoupit to můžeš vždy a furt.. Co myslíš že ted celé dny jen delám? Už mě to stálo majlant

Re: Překupník zboží
Posted: 17:07 10. Mar 2015
by kucik
-darkvision- wrote:
Vykoupit to můžeš vždy a furt.. Co myslíš že ted celé dny jen delám? Už mě to stálo majlant

A ono to tam zůstává

.
Pokud to bude přes limit, tak řekne, kolik itemů tam máš.
Postupné zlevňování by bylo trochu náročné. Ono bylo spíš v plánu přesunou obchodování se surovinami jinam, čímž by se tenhke překupník uvolnil pro zajímavější itemy, ale nejsou lidi.