Page 2 of 2
Re: Hraničář - použití svitků obnova
Posted: 09:29 29. Mar 2015
by Aillen
karolina wrote:Podle mě, je chyba v tom, že si ti ukazují jako použitelné- nemáš je červené, protože ani jedno z těch kouzel neumí sesílat hraničář, tudíž ti nepujdou seslat ani ze svitku.
Divné mi pak tedy přijde, že moje hraničářka červeně vidí svitek býčí síly, a přitom jako hraničář kouzlo "býčí síla" ovládá. Tak by ten svitek měl hraničář vidět asi bílý, jako použitelný.
Re: Hraničář - použití svitků obnova
Posted: 10:04 29. Mar 2015
by karolina
Aillen wrote:karolina wrote:Podle mě, je chyba v tom, že si ti ukazují jako použitelné- nemáš je červené, protože ani jedno z těch kouzel neumí sesílat hraničář, tudíž ti nepujdou seslat ani ze svitku.
Divné mi pak tedy přijde, že moje hraničářka červeně vidí svitek býčí síly, a přitom jako hraničář kouzlo "býčí síla" ovládá. Tak by ten svitek měl hraničář vidět asi bílý, jako použitelný.
Jo, ale kouzlo býčí síla nemá hraničář v klasickém nwn, to je přidáno pro NT.
Re: Hraničář - použití svitků obnova
Posted: 10:21 29. Mar 2015
by Aillen
karolina wrote:Aillen wrote:karolina wrote:Podle mě, je chyba v tom, že si ti ukazují jako použitelné- nemáš je červené, protože ani jedno z těch kouzel neumí sesílat hraničář, tudíž ti nepujdou seslat ani ze svitku.
Divné mi pak tedy přijde, že moje hraničářka červeně vidí svitek býčí síly, a přitom jako hraničář kouzlo "býčí síla" ovládá. Tak by ten svitek měl hraničář vidět asi bílý, jako použitelný.
Jo, ale kouzlo býčí síla nemá hraničář v klasickém nwn, to je přidáno pro NT.
Díky za vysvětlení, to mi úplně ušlo.