Page 2 of 2
Re: Hnilobnik
Posted: 19:38 19. May 2015
by karolina
Hassan wrote:Vcerejsim dnem testovano,porad chyba!Boss usmazen kvlienim a mizi hned po skonu,nemozno ani zachytit dusi.
No, to bude asi muset nastavit kucik, protože já netušim jak se nastavovala imka bossům na smrtící magii.
Takže to kvílení nepoužívejte, bo je to zneužívání bugu, dík.
Re: Hnilobnik
Posted: 19:46 19. May 2015
by Caehan
No buď je nastavený špatně jako boss, nebo jsou náchylní na smrtící magii teď všichni, a nebo má po poslední úpravě méně než (caster level x 10) HP, což je damage, který teď bossové ze smrťáků dostávají.
Re: Hnilobnik
Posted: 19:49 19. May 2015
by karolina
Caehan wrote:No buď je nastavený špatně jako boss, nebo jsou náchylní na smrtící magii teď všichni, a nebo má po poslední úpravě méně než (caster level x 10) HP, což je damage, který teď bossové ze smrťáků dostávají.
Na tom bossovi je nastavený všechno správně.
Re: Hnilobnik
Posted: 12:20 20. May 2015
by kucik
Hassan wrote:Vcerejsim dnem testovano,porad chyba!Boss usmazen kvlienim a mizi hned po skonu,nemozno ani zachytit dusi.
Kolik měl HP před tim banshee?
Re: Hnilobnik
Posted: 12:32 20. May 2015
by radekdnb
Vždy má plný HP ,,nezraněn,,
seběhne se spawn a i s bossem ...a začne se kvilivkou
Zmizne Aura a mrtvola se valí, říkám sebral jsem minule trofej jen tak tak než zmizela..
Re: Hnilobnik
Posted: 16:01 20. May 2015
by Hassan
Presne tak pada s full HP jedinej rozdil co jsem pozoroval ze oproti tomu nez zacal takhle bugovat tak byl napis nad nim zelenej a ted je cervenej...A telo mizi okamzite po smrti...
Re: Hnilobnik
Posted: 16:04 20. May 2015
by karolina
Jaký ma jméno na to nemá vliv... A někdy predtim na něj to kvílení nefungovalo, jo?
Re: Hnilobnik
Posted: 16:10 20. May 2015
by Hassan
karolina wrote:Jaký ma jméno na to nemá vliv... A někdy predtim na něj to kvílení nefungovalo, jo?
Fungovalo ale ne ultimatne...
Re: Hnilobnik
Posted: 16:39 20. May 2015
by karolina
To je zvláštní.. já teda nahraju toho původního
Re: Hnilobnik
Posted: 22:51 24. May 2015
by karolina
Funguje už?
Re: Hnilobnik
Posted: 11:50 25. May 2015
by radekdnb
ještě nemáme vyzkoušené..
Re: Hnilobnik
Posted: 13:55 25. May 2015
by Hassan
Je to vyzkousene z patku a bylo vse uz oka...