Page 2 of 8
Re: Lagy
Posted: 20:19 19. Aug 2015
by karolina
Barbar321 wrote:lagy neustávají
...je to opravdu katastrofa

Neříkal jsi zrovna ty, že ti laguje i forum?
Re: Lagy
Posted: 21:27 19. Aug 2015
by Barbar321
Jo, někdy mi trvá třeba 10 vteřin, než se mi otevře příspěvek (mluvím o techto pár posledních dnech)
Re: Lagy
Posted: 21:33 19. Aug 2015
by Jachym
Ahoj. Před pár dny jsem hrál a dost to lagovalo. Dnes jsem to opět zkusil a zase a byla to občas síla.
Jenom hlásím že závada asi trvá , pevně věřím že se to podaří opravit.
Re: Lagy
Posted: 21:40 19. Aug 2015
by Jachym
Aha no ted jsem si to přečetl celé - vypadá to na nějaký chytrý spy , spam či dokonce virus. On občas v intervalu xy přečte server a info někam pošle a to udělá ten lág. No nejsem odborník , nechám to na Vás.
Re: Lagy
Posted: 06:09 20. Aug 2015
by pavad
karolina wrote:Barbar321 wrote:lagy neustávají
...je to opravdu katastrofa

Neříkal jsi zrovna ty, že ti laguje i forum?
Zacal jsem si na to davat pozor a pozoruji totez - lagy fora.
PS: Mozna uz ma vlakno spam prilis prispevku?

Re: Lagy
Posted: 12:36 20. Aug 2015
by Caehan
Já lagy moc nevnímal.
Re: Lagy
Posted: 18:51 22. Aug 2015
by kokosak
Momentrálně jsou lagy přímo hrůzný. Nehratelný.
Re: Lagy
Posted: 17:23 04. Sep 2015
by kokosak
Prosím pěkně zase nám to laguje jak prasátko.
Re: Lagy
Posted: 21:20 04. Sep 2015
by Barbar321
Ty lagy jsou vážně děsný
Re: Lagy
Posted: 23:10 04. Sep 2015
by karolina
Podle mě je to chyba u poskytovatele.. lagy nesouvisí s verzí modulu...
Leda by souvisely s nahráním DM lokace, která není nahrána přímo v modulu, ale pouze přes resmana, ale to netuším, jestli je možné.
Re: Lagy
Posted: 17:30 10. Sep 2015
by Caehan
Fórum se chová slušně (pokud zrovna nějaký terorista neukládá hru, nejspíš), ale ty 15-20 vteřinové lagy, které občas naskočí, jsou docela síla...
Re: Lagy
Posted: 17:42 10. Sep 2015
by Barbar321
Včera večer se objevovaly taky a i v četných intervalech

Re: Lagy
Posted: 17:42 10. Sep 2015
by JAH
Nechtěné uložení hry vyřízeno.
Re: Lagy
Posted: 17:46 10. Sep 2015
by pavad
JAH wrote:Nechtěné uložení hry vyřízeno.
Byly/jsou lagy (dlouhodobe se vyskytujici) ve hre spojene s timto ukladanim?
Re: Lagy
Posted: 17:54 10. Sep 2015
by JAH
pavad wrote:JAH wrote:Nechtěné uložení hry vyřízeno.
Byly/jsou lagy (dlouhodobe se vyskytujici) ve hre spojene s timto ukladanim?
Ne