Page 2 of 2
Re: Pasti po sebrání se mění na "Různé drobnosti"
Posted: 16:50 23. Aug 2016
by Aillen
Paulus wrote:Setkal se někdo v poslední době s výše popsanými problémy?
Tuším se to objevuje u pastí v pokladnici v Lambertově hrobce, brala jsem to jako opatření, aby si postavy třeba nechtěly vydělat pár mincí prodejem za past. Jednou se tu něco takového řešilo.
Re: Pasti po sebrání se mění na "Různé drobnosti"
Posted: 06:45 23. Sep 2016
by Paulus
Aillen wrote:Paulus wrote:Setkal se někdo v poslední době s výše popsanými problémy?
Tuším se to objevuje u pastí v pokladnici v Lambertově hrobce, brala jsem to jako opatření, aby si postavy třeba nechtěly vydělat pár mincí prodejem za past. Jednou se tu něco takového řešilo.
Mohu někoho poprosit o praktické ověření?
Re: Pasti po sebrání se mění na "Různé drobnosti"
Posted: 07:38 23. Sep 2016
by JAH
Pasti se dají sebrat normálně a po sebrání jsou také v pořádku - test od nejslabších po epické.
Re: Pasti po sebrání se mění na "Různé drobnosti"
Posted: 08:00 23. Sep 2016
by Paulus
Děkuji ti

Uzavírám kdyby se to znovu někde u někoho objevilo. Prosím o otevření nového topicu.
Nechám do neděle odemčené kdyby někoho něco napadlo. Jinak lock a do koše.