Page 2 of 2

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Posted: 22:28 05. Sep 2015
by Barbar321
kokosak wrote:Jestli sem nějakýho takovýho chytrolína nečekal. Proti pravidlum je být mimo partu a boostit. Jedinej boost, kterej černokněžník má funguje jen na partu. Takže pa pa :)
Předmět: SEZNAM ČASTÝCH PROHŘEŠKŮ
Rejty wrote:Vyexpování ostatních postav zneužitím xp systému

* Jedná se o cílené vyexpování dalších postav tím způsobem, že je vyšší level mimo partu a jen nižší levely boostí, sám nebojuje a kouká, jak se sami expí. Takto dají nižší levely potvory, na které by neměly bez vyššího levelu ani nárok a pobírají xp, jako by je zabili samy.

Obvyklý trest:

- Stržení několika levelů. V opakovaných případech až smazání postav.
Z mého hlediska je to naprosto jasná záležitost. Je to přímo uvedeno, jako zakázaná činnost v pravidlech. To okecat nejde.

PS: a není to spam. Pokud si přeješ, můžem pro to založit i nové vlákno

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Posted: 22:52 05. Sep 2015
by kokosak
Je to naprostý spam a zcela zbytečná diskuse, protože nezáleží na tvém názoru, nezáleží na mém názoru, ale záleží na názoru týmu.

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Posted: 22:45 06. Sep 2015
by Bahnak
karolina wrote:Drobčeku a podařilo se ti někdy projít z podsvětí? Bez asistence DM, nebo že by tě někdo nestandartně vytáhnul? Napadá mě ještě jedna věc, a to ta, že jsi řádně neprošel úvodním portálem při zakládání postavy.. Např. DM ti přidělilo xp za vizitku a pak tě hodilo rovnou do světa. Pak by ti mohl démon říkat "Toto je konečná pro všechny bugery". Dalo by se to ozkoušet tak, že tě nějaké dm provede přes úvodní lokaci, nechá tě plivnout do světa, pak tě někdo zabije ve stínovém a zkusí oživit. Pokud bude fungovat, bude to tím opraveno.
Mě to opravdu přijde jako hláška, která je generována ve chvíli, kdy někdo používá stínová zranění na postavu, která šla na 0 až -10 nestínovejma.
Je to v podstatě hlášení, že někdo chce ochcat smrt PC v boji tím, že jej "kamarád" dopráskne = viz. můj text v předchozím řešení této kauzy.
Ještě by do toho mohl vnést víc světla Rejty nebo nějaký scripter co by koukl na kódy, každopádně poprosím o nespamování vlákna, co se týče kauzy porušování pravidel zneužíváním supportu vyššího levlu mimo družinu, pokračujeme v jiném vlákně.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =17&t=8528

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Posted: 22:49 06. Sep 2015
by karolina
Docela by pomohlo, kdyby se konečně někdo vymáčknul s tím, s jakou hláškou ho to nepustilo z podsvětí...

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Posted: 22:52 06. Sep 2015
by kokosak
"Tohle je konečná pro všechny bugery"

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Posted: 23:03 06. Sep 2015
by Bahnak
nikoliv:

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Posted: 23:05 06. Sep 2015
by karolina
Tak je rozdíl, co to napíše hráči a co to píše do PJ kanálu...Každopádně nevidím žádnou souvislost s tím, že ho Květák dorazil.

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Posted: 23:07 06. Sep 2015
by kokosak
To co sem psal se vypsalo hráči, mužu poslat screen, nutno-li.

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Posted: 14:42 07. Sep 2015
by kucik
Souvislost s tim, že ho Květa dorazila by opravdu být neměla. Přesněji řečeno nikde jsem nenašel, že by bylo možné smazat respawnovací chrám.
Takže buď to máš na postavě rozbité od začátku a v tom případě mě napadá, jestli nemáš pomíchané postavy. (Vidím minimálně dvě se stejnými jmény)
A nebo, jestli sis znovu nesvazoval duši u nějakého chrámu a jestli ten není rozbitý.

Pokud máš popletené postavy, tak si v tom udělej pořádek.
V opačném případě prosím vytáhnout a vzít ke knězi pro svázání s chrámem.

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Posted: 21:01 07. Sep 2015
by Drobček
Zdravit, mat na účet len dva postava , každa sice ork, ale každa iná, iná skúsenosta, ina vec sa zaoberat, aj inak vyzerat aj inak volat sa, Drobček uviazat sa v malá chrám v Ivory, myslet že by tam byt chyba ? môct skusit uviazat sa inde, a ked nekedy umret zistit či tam chyba byt.

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Posted: 21:14 07. Sep 2015
by karolina
Drobček wrote:Zdravit, mat na účet len dva postava , každa sice ork, ale každa iná, iná skúsenosta, ina vec sa zaoberat, aj inak vyzerat aj inak volat sa, Drobček uviazat sa v malá chrám v Ivory, myslet že by tam byt chyba ? môct skusit uviazat sa inde, a ked nekedy umret zistit či tam chyba byt.
Jo, to bude ono. Svazano duše nefunguje snad krom hlavních měst-Karatha, Kahzet..

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Posted: 22:01 07. Sep 2015
by pavad
karolina wrote:
Drobček wrote:Zdravit, mat na účet len dva postava , každa sice ork, ale každa iná, iná skúsenosta, ina vec sa zaoberat, aj inak vyzerat aj inak volat sa, Drobček uviazat sa v malá chrám v Ivory, myslet že by tam byt chyba ? môct skusit uviazat sa inde, a ked nekedy umret zistit či tam chyba byt.
Jo, to bude ono. Svazano duše nefunguje snad krom hlavních měst-Karatha, Kahzet..
Pridej poust - tam svazani funguje. Overeno pomerne castokrat.

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Posted: 22:08 07. Sep 2015
by Drobček
tak sa stacit uviazat v mesto a byt dobre ? si moset najst ten knaz a vymlatit z neho dušu ked ma tak oklamat a este aj chcechtak odomna hamba pytat

tak dakovat za rada, skusit snad este tento tyzden v hra

Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)

Posted: 11:11 08. Sep 2015
by kucik
Drobček wrote:tak sa stacit uviazat v mesto a byt dobre ? si moset najst ten knaz a vymlatit z neho dušu ked ma tak oklamat a este aj chcechtak odomna hamba pytat

tak dakovat za rada, skusit snad este tento tyzden v hra
Jo, to by mělo stačit.