Shifter wrote: Precijen stvoreni se schopnosti ovladat takovouto silu nepotkavate na kazdym kroku.
To je přesně můj názor
Shifter wrote: Precijen stvoreni se schopnosti ovladat takovouto silu nepotkavate na kazdym kroku.
To se divim jako... ja bezne vymetam dyskouteky s vobourucni sekerou pres ramenoKiri wrote:no na kazdym kroku nepotkavam ani typky se sekerama, nebo kladivama, pokud nejsem v praci/brigade. To uz je zase krapet o nicem jinym viz debata o behani/nebehani ROFL
Dotaz - cokdyž drow v noci potká osobu, která si svítí předmětem se svítivostí bílé barvy na 20 m ?kucik wrote:Drowove jsou na slunecnim svetle slepi a zpomaleni. Den na povrchu zkratka neni jejich pritel.
Já se s tebou nechci nějak hádat, ale mágové budou porád mocný a nejmocnější. Akorát jen nebudou chodit všude porád nabuffovaný a nebudou sami mlátit dungy. Chápu že jsi zvyklej to hrát tak a tak, ale řekni mi v čem je teď mág slabej? Byly mu sebraný nějaký kouzla? Nebyly... A oslabený? Nejaky bigbiovky a podobny praseciny ktery se do multaku moc nehodej. Lucistnik taky systemove nemuze trefit nekoho do oka a dát mu instant kill. Mág má bejt nejmocnější a na tom se nic nezměnilo. Kdyby vsichni hrali mága opravdu jako mága, kterej ukazuje svoje umeni a moc jen kdyz je to fakt treba, tak by to nebylo treba omezovat, ale sam asi vis, ze je spousta mágů terminátorů, který se nabuffujou jak blazen, nabuffujou si summona a jdou do dungu. To pak neni mág, ale paskvil... Myslim že mágů bude i tak dost.Kiri wrote:Je tu spousta peknych novych veci, budiz opevovan tym, ale mam pocit, ze prskavkam odzvonilo...at ziji valecnici. Hracum co budou hrat carodeje nebo zaklinace bych extra odmenil za odvahu uz jenom pri uvaze zkusit to:D:D:D
Tak ho drow zabijemonstera wrote:Dotaz - cokdyž drow v noci potká osobu, která si svítí předmětem se svítivostí bílé barvy na 20 m ?kucik wrote:Drowove jsou na slunecnim svetle slepi a zpomaleni. Den na povrchu zkratka neni jejich pritel.
To zalezi na nalade te osoby a drowa. Je mozne ze se pozdravi, je mozne ze si padnou do naruci, je mozne ze padne jeden z nich.monstera wrote:Dotaz - cokdyž drow v noci potká osobu, která si svítí předmětem se svítivostí bílé barvy na 20 m ?kucik wrote:Drowove jsou na slunecnim svetle slepi a zpomaleni. Den na povrchu zkratka neni jejich pritel.
přesně jak říkáš všecko se ukáže po chvilce hraníLord_Berserk wrote:este je moc nevychvaluj to se teprv uvidi po chvilce hrani a par krvelacnejch setkani