Page 2 of 10

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 13:39 07. Jan 2008
by Pivo
Shifter wrote: Precijen stvoreni se schopnosti ovladat takovouto silu nepotkavate na kazdym kroku.


To je přesně můj názor

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 13:51 07. Jan 2008
by Lord_Berserk
Kiri wrote:no na kazdym kroku nepotkavam ani typky se sekerama, nebo kladivama, pokud nejsem v praci/brigade. To uz je zase krapet o nicem jinym viz debata o behani/nebehani ROFL
To se divim jako... ja bezne vymetam dyskouteky s vobourucni sekerou pres rameno :twisted:

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 14:43 07. Jan 2008
by Shifter
No a kdy si naposled potkal v praci/brigade nejakyho senzibila?
Jinak chlapici s letlampou nezesilaj Angazaruv zar, nebo jak se to jmenuje, tak ty nepocitej ;)

edit:
no s nastupen potrebne sily na pouziti zbrane/zbroje ubyde i typku s obourucni sekerou na dyskosce

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 17:28 07. Jan 2008
by Phantorris
To dojaky miry to bude ted pro magy obtizny posoudit nedokazu, protoze s tim nemam zadne zkusenosti(no jednou sem to zkousel a prvni nebo az ten druhej :) jezevec mi vysvetlil, ze to neni charakter pro me), ale myslim ze to nebude tak hrozny, protoze pochybuju ze by tu chtel nekdo vymitit magy.Mimochodem potkávat jenom typky s voubourucnima sekyrama pres rameno by asi taky nebylo vono.
P.S.Doufam, ze tu ted jeste nezacnou reptat bojovníci, ze nemuzou mit plnou platovou, protoze ji neunesou.

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 17:54 07. Jan 2008
by monstera
kucik wrote:Drowove jsou na slunecnim svetle slepi a zpomaleni. Den na povrchu zkratka neni jejich pritel.
Dotaz - cokdyž drow v noci potká osobu, která si svítí předmětem se svítivostí bílé barvy na 20 m ?

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 18:09 07. Jan 2008
by jiromir
Kiri wrote:Je tu spousta peknych novych veci, budiz opevovan tym, ale mam pocit, ze prskavkam odzvonilo...at ziji valecnici. Hracum co budou hrat carodeje nebo zaklinace bych extra odmenil za odvahu uz jenom pri uvaze zkusit to :D:D:D:D
Já se s tebou nechci nějak hádat, ale mágové budou porád mocný a nejmocnější. Akorát jen nebudou chodit všude porád nabuffovaný a nebudou sami mlátit dungy. Chápu že jsi zvyklej to hrát tak a tak, ale řekni mi v čem je teď mág slabej? Byly mu sebraný nějaký kouzla? Nebyly... A oslabený? Nejaky bigbiovky a podobny praseciny ktery se do multaku moc nehodej. Lucistnik taky systemove nemuze trefit nekoho do oka a dát mu instant kill. Mág má bejt nejmocnější a na tom se nic nezměnilo. Kdyby vsichni hrali mága opravdu jako mága, kterej ukazuje svoje umeni a moc jen kdyz je to fakt treba, tak by to nebylo treba omezovat, ale sam asi vis, ze je spousta mágů terminátorů, který se nabuffujou jak blazen, nabuffujou si summona a jdou do dungu. To pak neni mág, ale paskvil... Myslim že mágů bude i tak dost.

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 18:20 07. Jan 2008
by jiromir
Myslim že se týmu povedlo výše zmíněný úpravy vyřešit opravdu citlivě a účelně. Nikoho v podstatě neoslabí a zamezí prasarnám který se podle mě do RP světa moc nehodí... Klobouk dolů.

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 18:33 07. Jan 2008
by Lord_Berserk
este je moc nevychvaluj to se teprv uvidi po chvilce hrani a par krvelacnejch setkani :D

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 18:55 07. Jan 2008
by maku
monstera wrote:
kucik wrote:Drowove jsou na slunecnim svetle slepi a zpomaleni. Den na povrchu zkratka neni jejich pritel.
Dotaz - cokdyž drow v noci potká osobu, která si svítí předmětem se svítivostí bílé barvy na 20 m ?
Tak ho drow zabije :mrgreen: popřípadě mu to vysvětlí spochopností darkness :wink:

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 19:21 07. Jan 2008
by Pivo
Co si budem povídat wm na scimitar si tady slušně zaseká(jako všude na jiných serverech :P ) Hrát zlý charakter a potkat paladina tak zdrhám. Naštěstí je tohle rp server.

Žádná demona,kandalabrie a spol.

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 20:18 07. Jan 2008
by MaSo
No jako můj názor je že jaké koliv omezení magie je skvělé...já bych tu magii nejradši uplně zrušil :D ...i když je pravda že někdy se to hodi...a občas je s tim aj sranda...ale přece jenom ...nejlepší je starý dobry meč nebo luk :)

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 20:19 07. Jan 2008
by kucik
monstera wrote:
kucik wrote:Drowove jsou na slunecnim svetle slepi a zpomaleni. Den na povrchu zkratka neni jejich pritel.
Dotaz - cokdyž drow v noci potká osobu, která si svítí předmětem se svítivostí bílé barvy na 20 m ?
To zalezi na nalade te osoby a drowa. Je mozne ze se pozdravi, je mozne ze si padnou do naruci, je mozne ze padne jeden z nich.
Ale to na co se asi ptas: Ne Drowove na to citlivi nejsou. I v podzemi si musi necim svitit. Je samozrejme mozne, ze nekdo (pravdepodobne nejaky mag) prijde na to, jaky presne druh svetla drowa oslepi a bude to pouzivat v boji. Ale to uz bych nechal prirozenemu vyvoji...

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 20:22 07. Jan 2008
by cmon
Lord_Berserk wrote:este je moc nevychvaluj to se teprv uvidi po chvilce hrani a par krvelacnejch setkani :D
přesně jak říkáš všecko se ukáže po chvilce hraní :D

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 20:31 07. Jan 2008
by RES
Grrrrrrrr ja ti dam ze kazde omezovani magie je dobre :evil: Kazde omezeni valecniku je dobre :lol:

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 20:49 07. Jan 2008
by jitka
Tak se pripojim se svou troskou do mlyna i ja :twisted: omezovani magie a jak jsou ty hnusny prskavky nechutne silny :roll: to je jediny co se tu probira stale dokola a kecaj otom lidi co maga nikdy poradne nehrali nebo co tady na servru thalie poradne nikdy nehrali :evil: udelat bojovnika je lehke jak facka bojovnik je tank toho zvladne i nemyslici tvor ale hrat maga to uz chce premyslet :!: nejdriv si toho maga zahrajte a uvidite kam muzete jit s bojovnikem a kam si dovolite jit s magem na stejnem lvl a potom tu tlachejte :evil: :evil: diky