Page 2 of 3

Re: Letní ZOO

Posted: 11:18 14. Jun 2016
by Miell
Platí..18.6. v 10 h u hlavního vchodu ;)

Re: Letní ZOO

Posted: 11:50 14. Jun 2016
by Theogil I
OK, nějak si to rozplánuji abych to pohodlně stihl.

Re: Letní ZOO

Posted: 13:34 15. Jun 2016
by kucik
Se na vás přijdu podívat, když budou hvězdy nakloněny.

Re: Letní ZOO

Posted: 18:30 15. Jun 2016
by Molly23
Mě to asi nevyjde. V 18:00 mám být v O2 Aréně. :(

Re: Letní ZOO

Posted: 19:00 15. Jun 2016
by kokosak
Aha aha.. a osm hodin zdá se ti málo ;)

Re: Letní ZOO

Posted: 19:05 15. Jun 2016
by Miell
kokosak wrote:Aha aha.. a osm hodin zdá se ti málo ;)
Se musí namalovat! :D

Ps: Já doufám, že v šest budu doma :D

Re: Letní ZOO

Posted: 20:58 15. Jun 2016
by RainMan
Potvrzuji účast.
Rainman + Barče.
Lokis tentokrát zůstává na Jurte.
Poslední rozumný autobus zpět mi jede v pět odpoledne, takže taky neplanuju, nějaký dlouhy okukování zvere.

Re: Letní ZOO

Posted: 09:10 16. Jun 2016
by Molly23
Ok, ukecali jste mě :twisted: . Nějak si to rozplánuji.

Re: Letní ZOO

Posted: 12:27 16. Jun 2016
by Theogil I
No proto, tak teď ještě naklonit hvězdy.
Dejte mi jeden pevný bod ve vesmíru, nekonečně dlouhou tyč a Kucik jde na 100% taky. :D

Re: Letní ZOO

Posted: 12:30 16. Jun 2016
by kucik
Theogil I wrote:No proto, tak teď ještě naklonit hvězdy.
Dejte mi jeden pevný bod ve vesmíru, nekonečně dlouhou tyč a Kucik jde na 100% taky. :D
Úhel naklonění je závislý na počtu piv v pátek večer.

Re: Letní ZOO

Posted: 09:10 17. Jun 2016
by Theogil I
kucik wrote:
Theogil I wrote:No proto, tak teď ještě naklonit hvězdy.
Dejte mi jeden pevný bod ve vesmíru, nekonečně dlouhou tyč a Kucik jde na 100% taky. :D
Úhel naklonění je závislý na počtu piv v pátek večer.
Tak ne, aby jsi se zmazal jako carský důstojník. :D

Re: Letní ZOO

Posted: 16:47 17. Jun 2016
by kucik
Theogil I wrote: Tak ne, aby jsi se zmazal jako carský důstojník. :D
Ale vychází mi to teda tak blbě, že tam budu buď půl hodiny před, nebo půl hodiny po. Tak leda jedno předstartovní pivo.

Re: Letní ZOO

Posted: 11:54 18. Jun 2016
by Luelle
kuciku ty jsi čaroděj :D vždycky najdeš dokonalej důvod se sundat :D

Re: Letní ZOO

Posted: 12:16 18. Jun 2016
by Zeerit
Image

Re: Letní ZOO

Posted: 10:39 19. Jun 2016
by Miell
Tentokráte jsme si vybrali náročnější dungeon.. a proto vyrazilo více dobrodruhů..
IMG_20160618_105819.jpg
..důležité bylo dobře naplánovat cestu.. organizaci.. a přerozdělit druidy..
IMG_20160618_103253.jpg
..džungle měla úzké cestičky a byla plna divé zvěře..
IMG_20160618_104625.jpg
..ale zklidňující druidská moc nezklamala.