Page 2 of 3
Re: Letní ZOO
Posted: 11:18 14. Jun 2016
by Miell
Platí..18.6. v 10 h u hlavního vchodu

Re: Letní ZOO
Posted: 11:50 14. Jun 2016
by Theogil I
OK, nějak si to rozplánuji abych to pohodlně stihl.
Re: Letní ZOO
Posted: 13:34 15. Jun 2016
by kucik
Se na vás přijdu podívat, když budou hvězdy nakloněny.
Re: Letní ZOO
Posted: 18:30 15. Jun 2016
by Molly23
Mě to asi nevyjde. V 18:00 mám být v O2 Aréně.

Re: Letní ZOO
Posted: 19:00 15. Jun 2016
by kokosak
Aha aha.. a osm hodin zdá se ti málo

Re: Letní ZOO
Posted: 19:05 15. Jun 2016
by Miell
kokosak wrote:Aha aha.. a osm hodin zdá se ti málo

Se musí namalovat!
Ps: Já doufám, že v šest budu doma

Re: Letní ZOO
Posted: 20:58 15. Jun 2016
by RainMan
Potvrzuji účast.
Rainman + Barče.
Lokis tentokrát zůstává na Jurte.
Poslední rozumný autobus zpět mi jede v pět odpoledne, takže taky neplanuju, nějaký dlouhy okukování zvere.
Re: Letní ZOO
Posted: 09:10 16. Jun 2016
by Molly23
Ok, ukecali jste mě

. Nějak si to rozplánuji.
Re: Letní ZOO
Posted: 12:27 16. Jun 2016
by Theogil I
No proto, tak teď ještě naklonit hvězdy.
Dejte mi jeden pevný bod ve vesmíru, nekonečně dlouhou tyč a Kucik jde na 100% taky.

Re: Letní ZOO
Posted: 12:30 16. Jun 2016
by kucik
Theogil I wrote:No proto, tak teď ještě naklonit hvězdy.
Dejte mi jeden pevný bod ve vesmíru, nekonečně dlouhou tyč a Kucik jde na 100% taky.

Úhel naklonění je závislý na počtu piv v pátek večer.
Re: Letní ZOO
Posted: 09:10 17. Jun 2016
by Theogil I
kucik wrote:Theogil I wrote:No proto, tak teď ještě naklonit hvězdy.
Dejte mi jeden pevný bod ve vesmíru, nekonečně dlouhou tyč a Kucik jde na 100% taky.

Úhel naklonění je závislý na počtu piv v pátek večer.
Tak ne, aby jsi se zmazal jako carský důstojník.

Re: Letní ZOO
Posted: 16:47 17. Jun 2016
by kucik
Theogil I wrote:
Tak ne, aby jsi se zmazal jako carský důstojník.

Ale vychází mi to teda tak blbě, že tam budu buď půl hodiny před, nebo půl hodiny po. Tak leda jedno předstartovní pivo.
Re: Letní ZOO
Posted: 11:54 18. Jun 2016
by Luelle
kuciku ty jsi čaroděj

vždycky najdeš dokonalej důvod se sundat

Re: Letní ZOO
Posted: 12:16 18. Jun 2016
by Zeerit
Re: Letní ZOO
Posted: 10:39 19. Jun 2016
by Miell
Tentokráte jsme si vybrali náročnější dungeon.. a proto vyrazilo více dobrodruhů..
..důležité bylo dobře naplánovat cestu.. organizaci.. a přerozdělit druidy..
..džungle měla úzké cestičky a byla plna divé zvěře..
..ale zklidňující druidská moc nezklamala.