Page 2 of 5

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 20:46 17. May 2016
by rosnicka
Luelle wrote:a já nejsem v kategorii jedou! :(
takže nakonec přeci jen ? ještě chvíli budu přemýšlet jestli se teda taky neutrhnu a nakonec nepřijedu :mrgreen:

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 21:10 17. May 2016
by KaTo
rosnicka wrote:
Luelle wrote:a já nejsem v kategorii jedou! :(
takže nakonec přeci jen ? ještě chvíli budu přemýšlet jestli se teda taky neutrhnu a nakonec nepřijedu :mrgreen:
No to se teda trhni, babi!! Nebo bude basama s fousama bo já lámu krysáka, aby hnul svoji chnilou...kostrčí! Dáme dohromady nenáviděnou podtemno kliku! :twisted:

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 23:30 17. May 2016
by rosnicka
tak fajn, jsem to doma nastínila a kato ty jsi mě ukecal takže jedu

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 16:33 16. Jun 2016
by rosnicka
Takže dneska jsem potvrdila účast zaplacením, a jelikož pojedu přes Plzen tak tam pak můžu nabrat čtyři lidi , stačí jen poslat vzkaz kvůli domluvě.

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 19:13 20. Jun 2016
by Fox
Také pojedu :D

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 21:06 20. Jun 2016
by rosnicka
Fox wrote:Také pojedu :D
jedeš vlastním nebo tě naberu ? ale ne nárazníkem :mrgreen:

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 23:29 20. Jun 2016
by Pajule
Fox wrote:Také pojedu :D
Očekávám oblečení! :D

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 10:22 21. Jun 2016
by kucik
Pajule wrote:
Fox wrote:Také pojedu :D
Očekávám oblečení! :D
Kdepak jste se vy dva spolu svlíkali, že jste si pak pomotali prádýlko? :D

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 11:40 21. Jun 2016
by Pajule
kucik wrote:
Pajule wrote:
Fox wrote:Také pojedu :D
Očekávám oblečení! :D
Kdepak jste se vy dva spolu svlíkali, že jste si pak pomotali prádýlko? :D
Kucíčku, jestli si nepamatuješ, tak jsem loni přijela dost nalehko a nebejt jedinýho hodnýho člověka tam, tak je ze mě led :D

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 12:01 21. Jun 2016
by kucik
To je samozřejmě správně, že tě zahříval vlastním tělem.

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 17:17 23. Jun 2016
by Fox
rosnicka wrote:
Fox wrote:Také pojedu :D
jedeš vlastním nebo tě naberu ? ale ne nárazníkem :mrgreen:
Tak povozit se na nárazníku je sice lákavá nabídka, ale musím odmítnout. Pojedu svým. Povezu zase haldu věcí a Rejťáka :D .
Každopádně ti děkuji.
Pajule wrote:
Fox wrote:Také pojedu :D
Očekávám oblečení! :D
Neboj, vezmu extra várku oblečení v tašce s nápisem Pajky. :mrgreen:

Jo a je ti jasné, že si to vyberu i za loňský rok. A přijímám jen tvrdou měnu a to naturálie. :wink:

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 16:42 04. Jul 2016
by Paulus
Paulus, Nesqe a Bojujsecti nakonec bohužel nedorazíme.

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 07:30 20. Jul 2016
by Bahnak
Tak prej se taky stavím.

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 11:12 20. Jul 2016
by Luelle
poslala jsem money

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Posted: 12:53 20. Jul 2016
by Pajule
tak se stavim možná v pátek nebo vůbec. V sobotu to nestihnu