Page 2 of 2

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 01:19 10. Jan 2008
by igor
Kiri wrote: Jo, a nehlasej tady tolik..nebo te moji budouci postavou neco provedu :twisted:
Tak to prrr chlapečku... tady seš na RP serveru, tak netahej OOC do hry :lol:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 01:24 10. Jan 2008
by Kiri
igor wrote:
Kiri wrote: Jo, a nehlasej tady tolik..nebo te moji budouci postavou neco provedu :twisted:
Tak to prrr chlapečku... tady seš na RP serveru, tak netahej OOC do hry :lol:
zrovna od tebe bych necekal podobnou reakci, ale rekl sis o to :mrgreen:

Zatancuju ti muj sexi tanecek :lol: , ale az ve skole.

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 13:44 10. Jan 2008
by Theo
Tento topic je provokacia od RES-a. Ziadam aby bol zmazany. Obsah je hracom jasny.