Re: Sylm a jeho kamarad Theo
Posted: 01:19 10. Jan 2008
Tak to prrr chlapečku... tady seš na RP serveru, tak netahej OOC do hryKiri wrote: Jo, a nehlasej tady tolik..nebo te moji budouci postavou neco provedu
Tak to prrr chlapečku... tady seš na RP serveru, tak netahej OOC do hryKiri wrote: Jo, a nehlasej tady tolik..nebo te moji budouci postavou neco provedu
zrovna od tebe bych necekal podobnou reakci, ale rekl sis o toigor wrote:Tak to prrr chlapečku... tady seš na RP serveru, tak netahej OOC do hryKiri wrote: Jo, a nehlasej tady tolik..nebo te moji budouci postavou neco provedu