Re: Kino
Posted: 17:14 13. Jan 2008
Sakra!!!To bude muset hrát asi drowamaku wrote:Náhodou Hostel má jedno +. A to plus, které lze tady krásně použít:
Kdo potřeboval u filmu Hostel pytlík na zvracení -> nehrajte Drowa
Sakra!!!To bude muset hrát asi drowamaku wrote:Náhodou Hostel má jedno +. A to plus, které lze tady krásně použít:
Kdo potřeboval u filmu Hostel pytlík na zvracení -> nehrajte Drowa