Page 2 of 2

Re: Kino

Posted: 17:14 13. Jan 2008
by Pivo
maku wrote:Náhodou Hostel má jedno +. A to plus, které lze tady krásně použít:
Kdo potřeboval u filmu Hostel pytlík na zvracení -> nehrajte Drowa :lol:
Sakra!!!To bude muset hrát asi drowa :cry: tolik jako u filmu hostel jsem se nenasmál!!!!