Page 2 of 10

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 16:53 12. Jan 2008
by jiromir
tyjo už by to mohlo jet ale kua...se těšim jak malý dítě na cukrkandl! :)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 16:59 12. Jan 2008
by Pivo
jiromir wrote:jsem se spíš bál, že pude víc zlejch než hodnejch...
Proto hraju good charakter.Podtemno je jasné.Buzerovat se u drowů nenechám a duergar je *****(na tom jsme se schodli s pár lidma) :shock:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 17:25 12. Jan 2008
by liuk
Pivo wrote: a duergar je *****(na tom jsme se schodli s pár lidma) :shock:
Můžeš mi prosím na icq 202%129%623 napsat v čem je u něj problém?

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 17:47 12. Jan 2008
by steel_martin
Tak další černokožec sem já... :mrgreen: Každopádně nebojte, poměr povrch - podtemno se rychle vyrovná. Nataháme si vás tam totiž jako otroky.. hezky jednoho po druhém..

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 18:33 12. Jan 2008
by photter
no, jestli tu zase začnu, tak podtemno je jasná volba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
spiš bych se obával, že podtemno bude chvilku plný "očumovacích" druhejch, třetich a dalších postav a pak se vylidní

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 18:38 12. Jan 2008
by maku
Má cenu, abych to psal? :twisted: Podtemno... :twisted:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 20:53 12. Jan 2008
by Awadar
Podtemno si hodně hráčů vyzkoušelo na jinejch serverech, takže jde jen o to zjistit jakej skvost nám THEAM připravil.

Osobně jdu nahoru mě stačí noc jen polovinu dne a ne celej. A hlavně jsem v jádru dobrej kluk :twisted: .

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 21:09 12. Jan 2008
by igor
Awadar wrote:A hlavně jsem v jádru dobrej kluk :twisted: .
Tak v tom případě je Photter v jádru zlobivá holka :lol:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 21:50 12. Jan 2008
by photter
igor wrote:
Awadar wrote:A hlavně jsem v jádru dobrej kluk :twisted: .
Tak v tom případě je Photter v jádru zlobivá holka :lol:
jenom zlobivá ? :twisted: :mrgreen: :x :twisted:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 21:56 12. Jan 2008
by igor
photter wrote:jenom zlobivá ? :twisted: :mrgreen: :x :twisted:
zlobivá a spoře oblečená 8)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 22:21 12. Jan 2008
by Zyga
Tak uvazuju ze se zase mrknu jak tu zijete... mno... a hodnej bych bejt nedokazal :twisted: drow to jisti :P

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 22:26 12. Jan 2008
by RES
Nooo a ja pojedu toho strasne slabouckeho maga dobraka(jak tu psalo par hracu) :roll:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 23:20 12. Jan 2008
by Krata
Když sem se rozhodoval pro další povolání do světa Thalie.. podtemno byla jasná volba :lol: ..

Určitě ho vyzkoušim a bude tam moje ptvní postava, ale ještě uvidim, jak se mi zalíbí a jesli zůstanu.

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 23:31 12. Jan 2008
by maku
Krata wrote:Když sem se rozhodoval pro další povolání do světa Thalie.. podtemno byla jasná volba :lol: ..

Určitě ho vyzkoušim a bude tam moje ptvní postava, ale ještě uvidim, jak se mi zalíbí a jesli zůstanu.
Jasně, hrát drowa není lehké.. ale já věřím, že když budeš dělat svoji práci pořádně... drowové to ocení... PODTEMNO... hraje se hezky :wink:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 23:53 12. Jan 2008
by Pivo
Hrát drowa je opravdu těžké.Třeba já na něj nemám :D