Page 2 of 6

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 00:19 14. Jan 2008
by RES
Carodeje dobrodeje :lol:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 00:26 14. Jan 2008
by igor
Ale docela čumim kolik lidí chce bejt hraničářem, přitom mi přijde že třeba ten druid je takovej hravější. I když s hraničářem se zvířata řežou taky slušně :lol: :lol:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 00:29 14. Jan 2008
by Daanri
To sou mi veci...ono vedie ten slabej dovrzanej carodej a hranicar. :lol:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 01:58 14. Jan 2008
by OneHeart
ještě nejdem rozhodnu, možná nějakou variaci čaroděje (elementalista, bitevní mág nebo tak...)

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 09:10 14. Jan 2008
by Lord_Berserk
bojovnik + barbar ...s obourucni hrackou bez krytu a utoku v obrane :D tesim se na vas dobry duse :twisted:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 10:08 14. Jan 2008
by photter
hádejte :mrgreen: :mrgreen:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 10:15 14. Jan 2008
by OneHeart
photter wrote:hádejte :mrgreen: :mrgreen:
taky čaroděje? :twisted:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 10:17 14. Jan 2008
by Theo
photter wrote:hádejte :mrgreen: :mrgreen:
Sexi polonaha elfka z dlhymi nohami, povolanim bard/tajomny lucistnik, aby si tazkym zelezom radsej nepokazila postavu? :mrgreen:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 10:19 14. Jan 2008
by photter
OneHeart wrote:
photter wrote:hádejte :mrgreen: :mrgreen:
taky čaroděje? :twisted:
to bys mi do vočí neřek, prskavko :p

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 10:20 14. Jan 2008
by photter
Theo wrote:
photter wrote:hádejte :mrgreen: :mrgreen:
Sexi polonaha elfka z dlhymi nohami, povolanim bard/tajomny lucistnik, aby si tazkym zelezom radsej nepokazila postavu? :mrgreen:
ale prd, dvakrat do stejný řeky nevstoupíš ;)

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 11:12 14. Jan 2008
by Teesha
photter wrote:
Theo wrote:
photter wrote:hádejte :mrgreen: :mrgreen:
Sexi polonaha elfka z dlhymi nohami, povolanim bard/tajomny lucistnik, aby si tazkym zelezom radsej nepokazila postavu? :mrgreen:
ale prd, dvakrat do stejný řeky nevstoupíš ;)
nee? :P

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 11:17 14. Jan 2008
by photter
Teesha wrote: nee? :P
nechytej za slovo...sexy dlouhonohá dycky !!!! ale bard/AA už ne....ostatně škoda, byla slušnej masakr na kolečkách :lol: :lol:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 11:19 14. Jan 2008
by Teesha
tak nějak se mi to nezdálo :wink:
kdybys hrál trpaslici....to bych ocenila :))))

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 11:25 14. Jan 2008
by kucik
Teesha wrote:tak nějak se mi to nezdálo :wink:
kdybys hrál trpaslici....to bych ocenila :))))
Pocitam ze Photter se ted hnusene otrasl.

To jako ze nebudes hrat AAcko ani rogue? Tomu neverim.

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 12:19 14. Jan 2008
by photter
nejen otřásl, sotva potlačil zvracení :?

a zloděj v tom asi bude, zlodějský dovednosti mi u Inis chyběly nejvíc...když já těch zlodejek už hrál tolik, že se mi těžko bude něco novýho vymejšlet....snad mě Xi ‘An osvítí ;)