Page 2 of 4
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 17:10 14. Jan 2008
by Pivo
kucik wrote:Tak jsem si schvalne to srovnani udelal a zjistil jsem docela zajimavou vec. Totiz ze konkretne u Duergara jsou nejake nesrovnalosti mezi skutecnosti a tim, co je na foru. Asi to bude jen drobnost. Vecer to zkontroluju.
Díky bohu *radostně otevře flašku a pořádně se napije jako duergar*

Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 17:13 14. Jan 2008
by xyz
Já nad duergarem taky váhám.

Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 17:16 14. Jan 2008
by Teesha
Duergar je jen trochu míň špinavej trpaslík...všechno stejná pakáž
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 17:17 14. Jan 2008
by Pivo
xyz wrote:Já nad duergarem taky váhám.

Nejsi sám.Taky váhám.Kámoš(skvělý rp hráč z Arhk2!) taky.Mluvili jsme spolu dneska pokud nás tam nebude kolem 10 hráčů kašlem na duergary.
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 17:17 14. Jan 2008
by xyz
To se ještě uvidí.

Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 17:18 14. Jan 2008
by Pivo
Teesha wrote:Duergar je jen trochu míň špinavej trpaslík...všechno stejná pakáž
Tak to prrrr.Nesnáším trpaslíky a duergar je nenávidí

Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 17:29 14. Jan 2008
by Manon74
Ja osobne bych sel do toho Svirfla.A navrhuju, jestli by neslo udelat samostatne skryte forum jen pro ostani podtemnany(Svirflebin,Deurgar,Cernej skret)Aby, jestli dojde na ty silne slova ze strany Drowu nedochazelo k unikum informaci.Diky za reakce
Manon
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 17:34 14. Jan 2008
by xyz
Ja jsem pro.

Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 17:35 14. Jan 2008
by wekslo
Manon74 wrote:Ja osobne bych sel do toho Svirfla.A navrhuju, jestli by neslo udelat samostatne skryte forum jen pro ostani podtemnany(Svirflebin,Deurgar,Cernej skret)Aby, jestli dojde na ty silne slova ze strany Drowu nedochazelo k unikum informaci.Diky za reakce
Manon
Ja nad nim taky premyslel ale uprimne, vubec netusim jak je hrat :]
Jinak s tim forem, rozhodne mi to prijde jako supr napad ;]
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 17:37 14. Jan 2008
by Manon74
wekslo wrote:Manon74 wrote:Ja osobne bych sel do toho Svirfla.A navrhuju, jestli by neslo udelat samostatne skryte forum jen pro ostani podtemnany(Svirflebin,Deurgar,Cernej skret)Aby, jestli dojde na ty silne slova ze strany Drowu nedochazelo k unikum informaci.Diky za reakce
Manon
Ja nad nim taky premyslel ale uprimne, vubec netusim jak je hrat :]
Jinak s tim forem, rozhodne mi to prijde jako supr napad ;]
JAk je hrat,to by se muselo domluvit aby to bylo rozdelene.Ale vidim to jako na magii a ostatni pred sebe jako barieru
Jen jeste nakeho poskoka jako stahovace Drowskwjch kuzi...
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 17:39 14. Jan 2008
by Theo
No vizera to tu na Novu valku v podtemnu medzi drowi a duergary ... Nech Team upravi IC informacie o obchode medzi tymito rasami

Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 17:40 14. Jan 2008
by xyz
Můžem obchodovat s jejich hlavama.

Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 17:49 14. Jan 2008
by Rejty
Manon74 wrote:A navrhuju, jestli by neslo udelat samostatne skryte forum jen pro ostani podtemnany(Svirflebin,Deurgar,Cernej skret).
Dobra, udelam vam to forum. O clenstvi zadejte Manona (moderatora si muzete zvolit sami a zmenit, zatim bude on, kdyz si to vymyslel).

Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 17:53 14. Jan 2008
by photter
hele, já vám do toho nechci kecat, hrajte si duergary jak chcete ale chtit měnit reálie eště nespuštěnýho světa mi příde docela střelený a začínat válku žvaněním na foru eště víc
kolik myslíte, že bude mít thalie hráčů ? 50 ? pak nic proti ale spíš tak 15, možná jenom 10 - kolik tam chcete frakcí ? 5 ? hodně štěstí
to je takovej problém respektovat reálie tak jak sou nastavený a rozkoukat se ve hře a pak je třeba měnit skutkama postav ?
je přece plno záživnějších vztahů mezi postavama i společenstvíma než jenom spojenectví vs. válka, ne ?
tak jako se v boji proti podtemnu asi spoji povrchový plyšáci s hajzlama, tak může podtemno vystupovat víceméně aliančně proti povrchu, ačkoli si láskou kolem krku zrovna nepadaj, nebo se pletu ?
Re: Kdo by hrál duergara
Posted: 18:17 14. Jan 2008
by Manon74
photter wrote:hele, já vám do toho nechci kecat, hrajte si duergary jak chcete ale chtit měnit reálie eště nespuštěnýho světa mi příde docela střelený a začínat válku žvaněním na foru eště víc
kolik myslíte, že bude mít thalie hráčů ? 50 ? pak nic proti ale spíš tak 15, možná jenom 10 - kolik tam chcete frakcí ? 5 ? hodně štěstí
to je takovej problém respektovat reálie tak jak sou nastavený a rozkoukat se ve hře a pak je třeba měnit skutkama postav ?
je přece plno záživnějších vztahů mezi postavama i společenstvíma než jenom spojenectví vs. válka, ne ?
tak jako se v boji proti podtemnu asi spoji povrchový plyšáci s hajzlama, tak může podtemno vystupovat víceméně aliančně proti povrchu, ačkoli si láskou kolem krku zrovna nepadaj, nebo se pletu ?
Uf,uf.Ted te tak nejak nechapu.Kdes bral to ze se hned kazdej chce valku?Ja navrhoval samostatne forum pro ostatni podtemnany.Kdyz muzou mit Drowove sve tak proc ne ostatni?Ba me to prijde i rozumne,kdyz je znamo ze se treba Deurgari nemaj radi s Drowama.
A co se tyce poctu hracu, to se uvidi az po wipu.Pro mne osobne byla Thalie jedina prijatelna volba mezi servery u nas.Tak proc ne i pro ostatni...

Nebo te neco stve?Ze hraci budou hrat jinde nez ty myslis...