Page 2 of 3

Re: Zbroj

Posted: 15:38 15. Jan 2008
by Rejty
On hranicar je takovej bojovnik v lehky zbroji, co se da jet na obratnost a kombinovat se nemusi.

Re: Zbroj

Posted: 15:50 15. Jan 2008
by Theogil I
Rejty wrote:On hranicar je takovej bojovnik v lehky zbroji, co se da jet na obratnost a kombinovat se nemusi.
Tak, tak a pokud kombinovat tak se mi více líbí se stínovým tanečníkem. To se pak i krásně využívají kouzla jako jednota s přírodou a maskování. Takového hraničáře pak jen tak někdo neobjeví a pokud ano dokáže se zase fofrem schovat. No a ještě je tu ta jeho krvelačná bestie co se s ním pořád tahá a s ní ta druhá co ji hraničář nabulíkuje, že ho má chránit. Zrovna pro Thalii je hraničář moc hezké povolání.

Re: Zbroj

Posted: 15:57 15. Jan 2008
by photter
Rejty wrote:On hranicar je takovej bojovnik v lehky zbroji, co se da jet na obratnost a kombinovat se nemusi.
ale prd, když jedeš přes dex, musíš mít zloděje nebo mnicha, ranger to flatfooted ztrácí a při známým AC bugu to někdy ztrácí i bez důvodu během boje...to je pro něj skoro jistá smrt...navíc ranger neni jednoabilitová postava (zdravím prskavky), musíš mu dát moudrost, jinak nekouzlí a musíš mu dát sílu jinak prd DMG a pokud chces aby nějak vypadal a uměl aspoň číst tak ti do tý obratnosti moc nezbyde

navíc pokud to myslíš vážně s dvouma zbraněma a chceš brát ITWF, dual wield ti nestačí a musíš ty tři prerequisite featy stejne nabrat a zrovna ranger jich nemá na rozdávání...to už je lepší jít do dexovýho fajtra....mám dojem, že bioware ranger je jedno z nejzmršenějších povolání, nakonec v NWN2 je podstatně předělanej a posílenej

Re: Zbroj

Posted: 16:00 15. Jan 2008
by Sorrow
Prosim NWN2 sem netahat, ta je s tema upravama povolani opravdu k smichu. :lol:

Re: Zbroj

Posted: 16:09 15. Jan 2008
by OneHeart
imho na thalii ztrácí build ranger/wiz svojí sílu, díky hodně omezeným bůstujícím kouzlům...

Re: Zbroj

Posted: 16:09 15. Jan 2008
by OneHeart
OneHeart wrote:imho na thalii ztrácí build ranger/wiz svojí sílu, díky hodně omezeným bůstujícím kouzlům...
(a to neříkám proto, protože to budu hrát :twisted: )

Re: Zbroj

Posted: 16:11 15. Jan 2008
by Theo
photter wrote:
Rejty wrote:On hranicar je takovej bojovnik v lehky zbroji, co se da jet na obratnost a kombinovat se nemusi.
navíc pokud to myslíš vážně s dvouma zbraněma a chceš brát ITWF, dual wield ti nestačí a musíš ty tři prerequisite featy stejne nabrat a zrovna ranger jich nemá na rozdávání...to už je lepší jít do dexovýho fajtra ....
Nevim, nema hraniciar ITWF na 9 levely automaticky?
OneHeart wrote:imho na thalii ztrácí build ranger/wiz svojí sílu, díky hodně omezeným bůstujícím kouzlům...
To viacero buildov. Ale ta stiplavost v texte sa mi paci :lol:

Re: Zbroj

Posted: 16:15 15. Jan 2008
by Sorrow
To Theo: No kazdej neni stiplavej jako ty, u tebe je to skoro kazda druha veta :wink:

Re: Zbroj

Posted: 16:21 15. Jan 2008
by photter
jo, máš recht, na devátým fasuje ITWF gratis, zapomněl sem
ale jak veme střední zbroj má to v kelu a v lehký zase bídná AC

jinak souhlasim, že většina úprav povolání v NWN2 je spíš nahovno, včetně těch přidanejch ale speciáně ranger se mi tam líbí

Re: Zbroj

Posted: 16:28 15. Jan 2008
by Theo
Sorrow wrote:To Theo: No kazdej neni stiplavej jako ty, u tebe je to skoro kazda druha veta :wink:
Aspon otom viete ;) Niesme vsetci z jedneho cesta :)

Re: Zbroj

Posted: 16:33 15. Jan 2008
by Sorrow
Theo wrote:
Sorrow wrote:To Theo: No kazdej neni stiplavej jako ty, u tebe je to skoro kazda druha veta :wink:
Aspon otom viete ;) Niesme vsetci z jedneho cesta :)
Ale proc ne, delas si jen sobe reklamu :wink:

Re: Zbroj

Posted: 16:44 15. Jan 2008
by OneHeart
Theo wrote: Ale ta stiplavost v texte sa mi paci :lol:
musím tě zklamat, já všechny úpravy wizzarda na Thalii podporuji :P

Re: Zbroj

Posted: 16:49 15. Jan 2008
by Theo
OneHeart wrote:
Theo wrote: Ale ta stiplavost v texte sa mi paci :lol:
musím tě zklamat, já všechny úpravy wizzarda na Thalii podporuji :P
Neboj, uz ich podporujem aj ja ... :twisted:

Re: Zbroj

Posted: 17:29 15. Jan 2008
by RES
Sorre nedrazdi ho !!! Nebo na tebe taky praskne co ses zac :lol: HAHAHAHAHA

... krasna past RESi.. si ten nejvetsi parchant v zivote aj v hre. Ved hraci pochopi.

Re: Zbroj

Posted: 03:54 19. Jan 2008
by OneIceOne
Válečník beze zbroje, vzhledem k omezení na Thalii.
Realně 10 xx/30 dd pokud se tu jede na 40 lvl max.
Nebo 12 xx/18 DD pokud se tu jede na 30 lvl max.

Pokud ta postava má něco vydržet a má to být neprskající válečník, pak vidím jediné řešení v DD vyššího lvl. Ideálně někde od 25+ lvl, kde nasbírá Epic Damage Reduction I+II+III. Pokud se budeme reálně bavit, tak se už od 14 lvl DD a Epic Damage Reduction I+II+III pohybujeme na slušné redukci 18/-. Tato schopnosti se dá ještě vylepšit předměty x/-, sčíta se. Pokud chytře zařadíš featy na pohlcování energii 5/-, máš povětšinu vyřešen problém s elemtárním zraněním, který bývá na zbraních, šípech kolem 1k6. Čeho se obávat jsou damage dealeři. Se sneakama si poradíš při obratnější hře díky Defensive Awareness. Problém zůstává v kritických úderech, ty můžeš pokrýt maximálně dostatečným počtem životů v kombinací s regenerací, nevim zda bude dostupná. Ale počítej s tím, že při setkání s WPM nebo obouručkou RDD to nebude růžové. Ale každý build má něco záporného. Obleci zbroj můžeš kdykoliv. Jako zbraň bych volil oboručku, na Thalii jsou zvýhodněné. Sekera 2-18 (pokud se nepletu) + 1,5 síly + specializace + možná nějaký element bude dostatečná. Při dobrém buildu a featech s trochou štestí usejfuješ Devast (nevim zda tu je, či není pozměněn), protože domintou je Fortitude saving throw. Jako primární povolání buď fightera a nebo by mohl být zajímavý Rogue. Rogue ti dodá zajimavou alternativu hraní, primárně ti umožní na 10 lvl pobrat Improved evasion, přídá se pěkných 5k6 sneak attack, který se nadherně projeví při využití sražení. Dále pokud plánuješ chodit beze zbroje se vyplati maxovat H. a M.S do 10 lvl zloděje. S obratností +1 dosáhneš základu 14 na 10 lvl zloděje. Pokud nalezneš na serveru věci s celkovým součtem 6+ do techto vlastností, pak se staneš pro určitou skupinu postav obtížně nalezizelným, pokud se budeš plížit. Možná body vystačí i na zámky a pasti.

Může to dle mého být zábavná varianta, kterou když si promyslíš a budeš s ní obratně hrát, ti splní tvé očekávání.