Page 2 of 2

Re: Tvář roku

Posted: 11:39 17. Jan 2008
by Sorrow
Chjo, jak to znam, tak ted kdyz nepriletim, tak tam bude urcite hromada lidi a ne jako prve co nas tam byla jen ta hrstka vernejch :(

Re: Tvář roku

Posted: 15:50 17. Jan 2008
by pepa48
ja volil c. 4 ...Jaara je tam jak hotovej Lucifer xD

Re: Tvář roku

Posted: 22:40 17. Jan 2008
by jitka
her got ten usmevavej koblich mi ukradne mikulase :cry: *otoci se a potichu rozbaluje tabulku cokolady aby ji niko nevidel* :lol:

Re: Tvář roku

Posted: 22:46 17. Jan 2008
by marii
To vis...nikdo si nechce rozhazet naseho hlavnaka....pfff...ja hlasovala pro jinyho:))))) :twisted:

Re: Tvář roku

Posted: 22:47 17. Jan 2008
by jitka
pssss *rozhlizi se *potichu jeste te nekdo uslysi :D:D:D:D

Re: Tvář roku

Posted: 22:50 17. Jan 2008
by marii
PFFFF Tak aaaat*zasklebi se*..jen at to vsechny sragotky vedi:)))

Re: Tvář roku

Posted: 22:53 17. Jan 2008
by jitka
A hele vubec ....basti bohove cokoladu???

Re: Tvář roku

Posted: 01:57 18. Jan 2008
by jaara
jitka wrote:A hele vubec ....basti bohove cokoladu???
Oni rovnou celou Milku...kravu..

Re: Tvář roku

Posted: 04:19 18. Jan 2008
by RES
Joo mas recht marii je to podvodne hlasovani a zadam o opakovani hlasovani :roll: Tady je videt kdo chce dostavat lepsi xp ve hre podvrataci!!!*potichu si rika radeji jim nebudu rikat prokoho hlasuju xp se vzdy hodi*

Re: Tvář roku

Posted: 21:01 19. Jan 2008
by igor
No tak asi hlasování ukončíme a vyhlásíme vítěze. *sčítá výsledky* *ověřuje součet výsledků* ... .... ... ... *vytváří pořadí*
Ehm ehm! Vítězem soutěže o Tvář roku se stáváááá... fotka č.1 s počtem 12ti hlasů. Vítěz samozřejmě dostane slíbenou cenu, bohužel z rodinných důvodů nebylo možno zajistit čokoládovýho mikuláše, který byl snězen neznámým členem rodiny. Ale jako plnohodnotná náhrada poslouší čokoládový lední medvěd a to stejné, ba dokonce lepší chuti!
Gratuluji ;)

Re: Tvář roku

Posted: 21:04 19. Jan 2008
by igor
*ochranka v sále zadržuje smyslů zbavenou hysterickou ženu dožadující se neprávem čokolády*

Re: Tvář roku

Posted: 21:06 19. Jan 2008
by jitka
bohužel z rodinných důvodů nebylo možno zajistit čokoládovýho mikuláše, který byl snězen neznámým



:lol: :lol: :lol: to jsou lidi co????? *opatrne stoucha obal od mikulase pod gauc a utira pusu od cokolady * :twisted: