Page 2 of 3
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 15:42 17. Jan 2008
by Teesha
photter wrote:koukni na datum, dyk zmrznu

Kačenka ti něco vybere

udělá to ráda
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 15:49 17. Jan 2008
by pepa48
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 16:04 17. Jan 2008
by Lord_Berserk
photter wrote:koukni na datum, dyk zmrznu
nordic
severan
+5% odolnosť na mráz, +2 zachranný hod proti mrazu
-5% odolnosť na oheň, -2 záchranný hod proti ohni
obľubené povolanie: Barbar
Pridej se k nam a muzes jit klidne nahej

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 16:09 17. Jan 2008
by igor
2Lord_Berserk: to sice jo, ale nechci vidět jak dopadne pití ohnivé vody

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 16:28 17. Jan 2008
by monstera
Ne, ne.. moc daleko, moc starej...
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 16:42 17. Jan 2008
by Theo
Ne, ne .. Moc daleko, moc velke nebezpeci urazu ...
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 17:40 17. Jan 2008
by Krata
Takvá představa zvrhlýho photera je docela zajímavá

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 17:49 17. Jan 2008
by Pajule
mnoo tak se mnou nejak nepocitejte.Kdyz je nekdo hloupuckej a kasle na skolu tak ma smulu a zrovinka ja mno

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 17:59 17. Jan 2008
by RES
Theo nerikej ze mas strach?Joo doma u pocitace je kazdej silak co?Jen nechapu jak si muzes myslet ze kdyz te nema par lidi rado te budou snad napadat*krouti hlavou*Noo jak se rika kazdej soudi podle sebe ale tady v Plzni nejsou vsichni barbari vis jako Berseker

Dospelej clovek dokaze resit problem i jinak a neni potreba resit vse silou.Joo a jen ti jeste neco reknu NWN a svet Thalie je jen hra vis.

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 18:02 17. Jan 2008
by Theo
RES-i, tohle je topic o necem jinem, a zmysel pro isty druh humoru teda nemas ...

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 18:32 17. Jan 2008
by nomis_b
Tak ja bych se teda taky zkusil stavit. Jestli to bude toho 3. brezna, nebo celkove na konci unora, muzete se mnou pocitat.
Akorat se musim zeptat, jak to je s ubytovanim. Na zadnem predeslem srazu sem jeste nebyl, a ono do Dublinu dlouha cesta...

Pamatuju si, ze na nejakem predeslem srazu si nekdo stezoval, ze spali v aute.. ale mylsim, ze v breznu by mi to melo stacit..
P.S: ze srazu je dost kostymovanych fotek, mam taky prijit v kostymu?? asi bych potreboval pomoct s uriznutim nohou, abych mel spravnou velikost

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 18:36 17. Jan 2008
by Sorrow
nomis_b wrote:Tak ja bych se teda taky zkusil stavit. Jestli to bude toho 3. brezna, nebo celkove na konci unora, muzete se mnou pocitat.
Akorat se musim zeptat, jak to je s ubytovanim. Na zadnem predeslem srazu sem jeste nebyl, a ono do Dublinu dlouha cesta...

Pamatuju si, ze na nejakem predeslem srazu si nekdo stezoval, ze spali v aute.. ale mylsim, ze v breznu by mi to melo stacit..
P.S: ze srazu je dost kostymovanych fotek, mam taky prijit v kostymu?? asi bych potreboval pomoct s uriznutim nohou, abych mel spravnou velikost

No kdyz se to bude delat na zakladne u Reznika, tak tam by nemel bejt problem s tim rezanim.Beztak do toho tataraku namelou vsechno,vid Rejty?
PS:skoda ze je to takhle, jinak bych letel s GB s tebou

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 18:58 17. Jan 2008
by Anurin
Jsem sice z práglu ale mám kousek od tý plzeňský vesničky chatu. Zvolil jsem sobotu ale ve směs můžu vždy. Pak hurá na chatu a tam se dožrat.
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 20:20 17. Jan 2008
by jitka
ja jsem dala datum 1.3 to mam volno a druhy den taky

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 21:23 17. Jan 2008
by Pivo
Já jsem z Prahy a čas nemám skoro nikdy
