Re: timeout
Posted: 20:03 23. May 2017
Jestli ty nemáš náhodou blokované porty firewallem.
Vypada to tak, ale na zacatku pise, ze to kontroloval.Decka wrote:Jestli ty nemáš náhodou blokované porty firewallem.
Takže situace se má následovně. Ve firwallu byla povolena komunikace out i in, ale zakázána default rule...takže opraveno a už to servr najde. Omlouvám se, moje chyba, že jsem to neprolezl kompletně, ale jen zběžně. Niní mi to hlásí, že chybí tlk soubor: "nt_master0018.tlk". Doufám jen, že zase blbě nekoukám..kucik wrote:Vypada to tak, ale na zacatku pise, ze to kontroloval.Decka wrote:Jestli ty nemáš náhodou blokované porty firewallem.
https://uloz.to/!TLqhTvE0CndM/nt-master0018-tlkMartenn wrote:Takže situace se má následovně. Ve firwallu byla povolena komunikace out i in, ale zakázána default rule...takže opraveno a už to servr najde. Omlouvám se, moje chyba, že jsem to neprolezl kompletně, ale jen zběžně. Niní mi to hlásí, že chybí tlk soubor: "nt_master0018.tlk". Doufám jen, že zase blbě nekoukám..kucik wrote:Vypada to tak, ale na zacatku pise, ze to kontroloval.Decka wrote:Jestli ty nemáš náhodou blokované porty firewallem.
Mourisson1 wrote:Mně to tam teda stahuje 12, a aktuální je 18
Zakládání postav na Thalce je celkem fikaný, takže mrkni na postup. http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315Martenn wrote:Sem mrtvej a píše mě to "byl jsi zaveden". Asi založím novou postavu a zkusím to znovu. Všem moc děkuju za rady i pomoc. Také za trpělivost...
Protože ses lognul zrovna před restartemMartenn wrote:Mourisson1 wrote:Mně to tam teda stahuje 12, a aktuální je 18
jj..přesně tak..ale už sem to nastahoval a dostal se do Thalie. Sem mrtvej a píše mě to "byl jsi zaveden". Asi založím novou postavu a zkusím to znovu. Všem moc děkuju za rady i pomoc. Také za trpělivost...