Page 2 of 2

Re: timeout

Posted: 20:03 23. May 2017
by Decka
Jestli ty nemáš náhodou blokované porty firewallem.

Re: timeout

Posted: 09:42 24. May 2017
by kucik
Decka wrote:Jestli ty nemáš náhodou blokované porty firewallem.
Vypada to tak, ale na zacatku pise, ze to kontroloval.

Re: timeout

Posted: 13:02 25. May 2017
by Martenn
kucik wrote:
Decka wrote:Jestli ty nemáš náhodou blokované porty firewallem.
Vypada to tak, ale na zacatku pise, ze to kontroloval.
Takže situace se má následovně. Ve firwallu byla povolena komunikace out i in, ale zakázána default rule...takže opraveno a už to servr najde. Omlouvám se, moje chyba, že jsem to neprolezl kompletně, ale jen zběžně. Niní mi to hlásí, že chybí tlk soubor: "nt_master0018.tlk". Doufám jen, že zase blbě nekoukám..:-(

Re: timeout

Posted: 13:10 25. May 2017
by Mourisson1
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 26#p282826

Tady je, na stránkách je tuším neaktuální, v tomhle jsou stránky na...

Re: timeout

Posted: 13:10 25. May 2017
by soul1
Martenn wrote:
kucik wrote:
Decka wrote:Jestli ty nemáš náhodou blokované porty firewallem.
Vypada to tak, ale na zacatku pise, ze to kontroloval.
Takže situace se má následovně. Ve firwallu byla povolena komunikace out i in, ale zakázána default rule...takže opraveno a už to servr najde. Omlouvám se, moje chyba, že jsem to neprolezl kompletně, ale jen zběžně. Niní mi to hlásí, že chybí tlk soubor: "nt_master0018.tlk". Doufám jen, že zase blbě nekoukám..:-(
https://uloz.to/!TLqhTvE0CndM/nt-master0018-tlk

Re: timeout

Posted: 13:17 25. May 2017
by kucik
Na webu by měl být aktuální. Aspoň se ho tam vždy snažím udržovat. Pokud ne, tak pls řekněte.

Re: timeout

Posted: 13:48 25. May 2017
by Mourisson1
Mně to tam teda stahuje 12, a aktuální je 18 :D

Re: timeout

Posted: 14:00 25. May 2017
by Martenn
Mourisson1 wrote:Mně to tam teda stahuje 12, a aktuální je 18 :D

jj..přesně tak..ale už sem to nastahoval a dostal se do Thalie. Sem mrtvej a píše mě to "byl jsi zaveden". Asi založím novou postavu a zkusím to znovu. Všem moc děkuju za rady i pomoc. Také za trpělivost...:-)

Re: timeout

Posted: 14:05 25. May 2017
by kucik
Ajo. Tak opraveno.

Re: timeout

Posted: 14:06 25. May 2017
by Zeerit
Martenn wrote:Sem mrtvej a píše mě to "byl jsi zaveden". Asi založím novou postavu a zkusím to znovu. Všem moc děkuju za rady i pomoc. Také za trpělivost...:-)
Zakládání postav na Thalce je celkem fikaný, takže mrkni na postup. http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315

TL;DR - Při zakládání zvol vždy povolání Rogue a nerozděluj skill pointy.

Re: timeout

Posted: 14:29 25. May 2017
by kucik
Martenn wrote:
Mourisson1 wrote:Mně to tam teda stahuje 12, a aktuální je 18 :D

jj..přesně tak..ale už sem to nastahoval a dostal se do Thalie. Sem mrtvej a píše mě to "byl jsi zaveden". Asi založím novou postavu a zkusím to znovu. Všem moc děkuju za rady i pomoc. Také za trpělivost...:-)
Protože ses lognul zrovna před restartem :)

Re: timeout

Posted: 15:16 25. May 2017
by Martenn
Ok...ono to zase tak nevadí..:-)..teprve začínám. Už to funguje vše jak má..mockrát všem děkuju...snad toho nebudete litovat.. :wall: