Page 2 of 3

Re: Vikingove - severan

Posted: 19:35 21. Jan 2008
by Sorrow
:lol: Tak ted nam to je uz jasny :lol:

Re: Vikingove - severan

Posted: 20:15 21. Jan 2008
by Lord_Berserk
RES wrote:Nemas proc sice to do Thaliiskych vecech moc nema ale aspon se nam krati cekani na waip :lol: RES ti dal za 1 snaha se pocita :wink:
Berserk ti dava 1* :P ...bez techdle informaci totiz nema zivot zadnej smysl :D

Re: Vikingove - severan

Posted: 20:40 21. Jan 2008
by Sorrow
A neda pokoj a neda pokoj.A vubec, uz mas nachystane snehuly? :D

Re: Vikingove - severan

Posted: 20:54 21. Jan 2008
by Lord_Berserk
Jasne na sraz beru komplet vyzbroj :D a na tebe si specijelne nabrousim tu vobourucni sekeru :twisted:

Re: Vikingove - severan

Posted: 21:55 21. Jan 2008
by igor
RES wrote:RES ti dal za 1
Lord Berserk wrote:Berserk ti dava 1*
Pajky je šprt! 8)

Re: Vikingove - severan

Posted: 23:28 21. Jan 2008
by kucik
Naaahodou i herni zavislaci by se meli vzdelavat.

Re: Vikingove - severan

Posted: 00:13 22. Jan 2008
by pepa48
igor wrote:Pajky je šprt! 8)
Igore zrovna TY neco rikej :lol:

Re: Vikingove - severan

Posted: 00:33 22. Jan 2008
by igor
pepa48 wrote:
igor wrote:Pajky je šprt! 8)
Igore zrovna TY neco rikej :lol:
Ty něco řikej... tomu se řiká přirozená inteligence 8)

Re: Vikingove - severan

Posted: 01:30 22. Jan 2008
by Sorrow
No tak hosi, ze vas rozsadim 8)

Re: Vikingove - severan

Posted: 09:05 22. Jan 2008
by Anderson I
Mě se ten článek taky líbí. Nevím, co máte proti, alespoň se člověk něco dozví.

Re: Vikingove - severan

Posted: 10:32 22. Jan 2008
by marii
HELE HELE HELE..... a tohle Rejty nesmaze co:))).....a moje prispevky se mu nelibili..nechapu 8) ...

Re: Vikingove - severan

Posted: 11:51 22. Jan 2008
by Sorrow
Ja na to cekal ale mezi tim co jsem si skocil do kramu si to sem hodila a on to stacil smazat :( Previt.

Re: Vikingove - severan

Posted: 13:49 22. Jan 2008
by Lord_Berserk
Je cas vodlehcit situaci nez porad debatovat vo zbranich...prave sem uploadnul videa z nejlepciho filmu na celym svete :D tak se muzete podivat jak to u nas vypada :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=TAe3NLbaZfU
http://www.youtube.com/watch?v=Wyng77qFMw0

Re: Vikingove - severan

Posted: 16:29 22. Jan 2008
by Sorrow
Dobry :D a to je nakej celovecerak nebo serial?

Re: Vikingove - severan

Posted: 18:25 22. Jan 2008
by Lord_Berserk
Sorrow wrote:Dobry :D a to je nakej celovecerak nebo serial?
Ma to asi 1h20min :wink: