Page 2 of 3
Re: Vikingove - severan
Posted: 19:35 21. Jan 2008
by Sorrow

Tak ted nam to je uz jasny

Re: Vikingove - severan
Posted: 20:15 21. Jan 2008
by Lord_Berserk
RES wrote:Nemas proc sice to do Thaliiskych vecech moc nema ale aspon se nam krati cekani na waip

RES ti dal za 1 snaha se pocita

Berserk ti dava 1*

...bez techdle informaci totiz nema zivot zadnej smysl

Re: Vikingove - severan
Posted: 20:40 21. Jan 2008
by Sorrow
A neda pokoj a neda pokoj.A vubec, uz mas nachystane snehuly?

Re: Vikingove - severan
Posted: 20:54 21. Jan 2008
by Lord_Berserk
Jasne na sraz beru komplet vyzbroj

a na tebe si specijelne nabrousim tu vobourucni sekeru

Re: Vikingove - severan
Posted: 21:55 21. Jan 2008
by igor
RES wrote:RES ti dal za 1
Lord Berserk wrote:Berserk ti dava 1*
Pajky je šprt!

Re: Vikingove - severan
Posted: 23:28 21. Jan 2008
by kucik
Naaahodou i herni zavislaci by se meli vzdelavat.
Re: Vikingove - severan
Posted: 00:13 22. Jan 2008
by pepa48
igor wrote:Pajky je šprt!

Igore zrovna TY neco rikej

Re: Vikingove - severan
Posted: 00:33 22. Jan 2008
by igor
pepa48 wrote:igor wrote:Pajky je šprt!

Igore zrovna TY neco rikej

Ty něco řikej... tomu se řiká přirozená inteligence

Re: Vikingove - severan
Posted: 01:30 22. Jan 2008
by Sorrow
No tak hosi, ze vas rozsadim

Re: Vikingove - severan
Posted: 09:05 22. Jan 2008
by Anderson I
Mě se ten článek taky líbí. Nevím, co máte proti, alespoň se člověk něco dozví.
Re: Vikingove - severan
Posted: 10:32 22. Jan 2008
by marii
HELE HELE HELE..... a tohle Rejty nesmaze co:))).....a moje prispevky se mu nelibili..nechapu

...
Re: Vikingove - severan
Posted: 11:51 22. Jan 2008
by Sorrow
Ja na to cekal ale mezi tim co jsem si skocil do kramu si to sem hodila a on to stacil smazat

Previt.
Re: Vikingove - severan
Posted: 13:49 22. Jan 2008
by Lord_Berserk
Je cas vodlehcit situaci nez porad debatovat vo zbranich...prave sem uploadnul videa z nejlepciho filmu na celym svete

tak se muzete podivat jak to u nas vypada
http://www.youtube.com/watch?v=TAe3NLbaZfU
http://www.youtube.com/watch?v=Wyng77qFMw0
Re: Vikingove - severan
Posted: 16:29 22. Jan 2008
by Sorrow
Dobry

a to je nakej celovecerak nebo serial?
Re: Vikingove - severan
Posted: 18:25 22. Jan 2008
by Lord_Berserk
Sorrow wrote:Dobry

a to je nakej celovecerak nebo serial?
Ma to asi 1h20min
