Page 2 of 3

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 20:04 23. Jul 2017
by Rejty
Tahle sestava platí? Co ti nerozhodnutí?

S Krkounem sem už mluvil, počítá s námi.
Rejty wrote: Jedou:
- Rejty, Fredy, Fox, xpm335, Awadar + Theogil, Goran + May, Kopajda (sobota večer), Rosnička, Sváča, Pepa48 (sobota večer), Bers + Lenka, Reyza, Groll + Sorrow (pátek večer),

Možná:
- Theureg, Shaman, Jaara, Rudi + Lenka,

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 20:12 23. Jul 2017
by rosnicka
léčím se z virozy jak divá abych byla fit, s určitostí vím že na pátek mám dovolenou, cestovní itinerář mám připravený páč jedu trošku jinudy :mrgreen:

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 07:35 26. Jul 2017
by Rejty
Aktualizace došlých plateb:
Rejty wrote:Jedou:
- Rejty, Fredy, Fox, xpm335, Awadar + Theogil, Goran + May, Kopajda (sobota večer), Rosnička, Sváča, Pepa48 (sobota večer), Bers + Lenka, Reyza, Groll + Sorrow (pátek večer),

ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
zeleně - nechtějí jídlo
fialově - zaplatí na místě

Možná:
- Theureg, Rudi + Lenka,
Ještě přišly dvě platby, ale netuším, kdo je Ondřej Sedláček a kdo je "Max".

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 07:59 26. Jul 2017
by rosnicka
omlouvám se, já tam zapomněla připsat , ondřej sedláčekk jsem já :mrgreen:

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 08:42 26. Jul 2017
by Goran
Omlouvám se. Max = xpm335. Zmatek v acc a přezdívkách :-D.

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 10:31 26. Jul 2017
by Rejty
Dobře, aktualizováno :wink:

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 09:31 27. Jul 2017
by Rejty
Program na víkend:


Pátek večer

- my z Plzně dorazíme na tábořiště kolem 18:00
- pokud by si někdo nebyl jistý cestou, napište mi do PM o číslo, ale upozorňuji, že na tábořišti bývá špatný nebo žádný signál
- večer se můžeme jít projít na bunkr nebo na Falknštejn (cca 2 km cesty)
- táborák, opákání buřtů, řev a sáhodlouhé debaty u ohně - vemte si něco na opékání na oheň


Sobota dopoledne, kolem oběda:

- dopoledne po probrání pěší výlet na Gudštejn (cca 5 km tam a 5 km zpět na tábořiště), jde se malebným údolím Úterského potoka - dá se tam dojet i autem, kdo se na to necítí, ale je to celkem hezká procházka a nepůjdeme žádným závodním tempem
- vstup na Gudštejn je zdarma
- na Gudštejně je možnost zakoupit občerstvení, nedalo v Okrouhlém Hradišti je hospoda, ale nemám ověřené, zda ještě funguje, pokud ano, tak se tam stavíme na oběd
- že si máte vzít nějaký batoh na svačinu a pití snad nemusím připomínat :)


Sobota odpoledne:

- dle počasí se půjdeme vykoupat do lomu poblíž Konstantinových Lázní (cca 6 km cesty), podle času tam zřejmě už zůstaneme a půjdeme rovnou ke Krkounovi, ať neběháme sem tam, dá se rovněž přiblížit autem
- je tam občerstvení a platí se vstupné, bude to pár korun


Sobota večer:

- bujará zábava u Krkovičky v Kontantinkách s večeří
- budeme sedět venku, tak si vemte něco na sebe, někdy bývá chladno
- vemte deskovky, karty atd., kdo máte, případně sem napište co, ať nebereme to samé
- večer / v noci návrat na tábořiště pěšky


Neděle ráno:

- zkulturnění se a odjezd jak kdo potřebuje, my většinou jezdíme ještě ke Krkounovi do Konstantinek na oběd

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 12:05 28. Jul 2017
by Rejty
K množícím se dotazům... Letos si s sebou zbraně ani kostýmy neberte :)

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 18:35 28. Jul 2017
by rosnicka
Kde se dá parkovat ?

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 13:24 30. Jul 2017
by rosnicka
Tak už doma z výletu, byl to fajn víkend

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 13:41 30. Jul 2017
by Rejty
Jo, bylo to super, díky všem za účast :)

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 15:50 30. Jul 2017
by rosnicka
u Krkovičky to dopadlo v pohodě ? Kdyby ne tak něco pošlu aby jste v tom nebyli sami.

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 19:44 30. Jul 2017
by rosnicka
dobrá zpráva, hodinu a půl na to co jsem dojela domů jsem se stala podruhý babčou

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 21:35 30. Jul 2017
by Barbar321
rosnicka wrote:dobrá zpráva, hodinu a půl na to co jsem dojela domů jsem se stala podruhý babčou
Gratuluju :) :wink:

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Posted: 07:43 31. Jul 2017
by Rejty
To je ale dáreček na uvítanou :) Velká gratulace :ewink: