Page 2 of 3

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 16:17 22. Jan 2008
by Lord_Berserk
Theo wrote:WOW!! Kde sa podelo moje hlasovanie z rana????
Me to taky nak divne zapocitava...vzdycky az na podruhy se mi zda...trebas v topicu jaky povolani mi to zapocetlo poprvy a podruhy sem moh hlasovat dal...takze za me sou tam 2 hlasy ...divny :mrgreen:

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 16:19 22. Jan 2008
by Theo
Heh, zamne tu je ted jeden hlas.

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 16:22 22. Jan 2008
by nomis_b
hm, no mne se taky to hlasovani oddelalo.. mam moznost ted hlasovat znova.. tak nevim, co se deje,.. nebudu hlasovat znovu stejne, pokud nevim, jak to je u ostatnich, abych nehlasoval za dva..


asi nejakej sotek ci co.. ja za to rozhodne nemuzu... byl jsem zvedavej, ajk to dopadlo.. a vypadalo to , ze je asi jeste co debatovat. cekla jsem, ze pro bude vic jak 80% a nebylo tomu tak..

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 16:25 22. Jan 2008
by Sveneld
BTW1: v ankete chybi moznost - nesouhlasim se vsim a souhlasim se vsim
BTW2: abych nebyl narcen ze zaujatosti nebo neceho podobneho tak se chystam hrat zlodeje

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 16:26 22. Jan 2008
by Sveneld
oprava prehlidl sem ze tam jsou tri moznosti...

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 16:29 22. Jan 2008
by Krata
Nemáte možnost hlasovat dvakrát jen se to z nějakýho důvodu vynulovalo.. když sme na to koukal byl tam jeden hlas u "nedokáž posoudit" a u zbytku nula

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 16:35 22. Jan 2008
by liuk
Přidal jsem další možnost a netušil, že se tím vynuluje hlasování prvních tří lidí co tam byli. Tímto se omlouvám. :wink:

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 17:01 22. Jan 2008
by Anderson I
Protože jsem hlasoval pro ne, jsem pro jinou možnost, tak je správné, abych ji i nastínil.
Takže můj pohled na věc:
Pro omezení zbrojí na sílu jsem a možná bych to ještě kombinoval s omezením rychlosti pohybu s těmi nejtěžšími. Kdyby šlo to omezení rychlosti aktivovat až třeba po prvních 3 sekundách běhu, to by bylo fajn. Protože jinak to zhoršuje možnost utéci z boje, kterou mají plechovky už tak nic moc.
Zbraně, když už tedy, tak než smí/nesmí použít ty penalizace k útoku/dmg v případě, že potřebnou sílu postava nemá.
A luky mi nepřijdou nijak přehnané. Celkem to podle mě jde.

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 17:14 22. Jan 2008
by photter
photter wrote:já myslel jako proč se to vůbec zavádí, celý to silový omezení
těžko něco hodnotit, když se neví, co bylo toho přícina a jakej to má přinést výsledek
za sebe vidim jenom negativa, tak sem chtěl slyšet, jaký si od toho tým slibuje pozitiva, třeba mi něco uniká
?????

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 17:18 22. Jan 2008
by Phantorris
RES wrote:Zbroje nechat pozadavek na silu.
Strelne zbrane pozadavek sila a obratnost.
Zbrane pozadavek sila a obratnost.
Souhlasím

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 17:44 22. Jan 2008
by Rejty
Takze jsem se konecne dostal k photterovo vytouzene odpovedi. Zavadi se to proto, ze ve hre kazdy pouziva jen tu nejsilnejsi zbran typu bastard, katana, obourucni mec, atd. Takhle se vyuzijou i pro nekoho podradne zbrane typu remdih, hopi, halapartna a dalsi. Dyt nemusite maxovat nejakou vlastnost na hodnotu 20, misto toho si date par bodiku do sily a bude mit napr. obr 18 a silu 14. Na dlouhej luk staci sila 12, to neni pro zadnou postavu nic zasadniho ty body obetovat.

Da se v pohode hrat i s tema ,,slabsima" zbranema jako je remdih, palcat, atd. rozdil mezi zranenimi neni zase tak velky. I klerik se da hrat bez platovky a pavezy a kdo chce, tak si tam ty body da na ukor jine vlastnosti.

Duvod posileni obourucek je prosty. Obourucka je v porovnani s kombinaci bastard a paveza smesna a trocha zraneni navic nevyrovna +6 k OC za pavezu (pocitam +3). Ted je uz se o obourucce da premyslet, ale kdyz si mam vybrat, tak stejne radeji zvolim bastard + stit. S nim je moje sance na preziti daleko vetsi, nez s obouruckou.

Jinak minimalni sila je primerena a menit se az na par doladeni nebude. Vic uz k tomu nemam co dodat...

*edit: Pozadavet na obratnost a nebo dokonce na inteligenci na zbrane je hloupost. Mlatit s tim muze kazdy, jde o to, jestli zbran unese a po rozmachnuti se neotoci trikrat dokola a nebo mu zbran nespadne na nohu.

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 17:55 22. Jan 2008
by Sorrow
Amen

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 19:29 22. Jan 2008
by Theo
No .. a moze sa hned zmazat niekolko zbytocnych topicov, ktore aj tak nic nezmenia :lol:
Bud prijmu, co my svet nabizi, nebo ...

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 19:54 22. Jan 2008
by Pajule
mno a ja to enjak enchapu takze jsem dala ze nevim :D

Re: HLASOVANI omezeni zbrani

Posted: 02:00 23. Jan 2008
by Pivo
Rejty wrote:. Ted je uz se o obourucce da premyslet, ale kdyz si mam vybrat, tak stejne radeji zvolim bastard + stit. S nim je moje sance na preziti daleko vetsi, nez s obouruckou.
Vždycky volím obouruční zbraň!!!Je to pro zkušené bojovníky :wink: