Page 2 of 2
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 20:30 03. May 2019
by RainMan
Já bych hrál až bych brečel. Fakt mi to chybí. Jenže realita je neúprosná. Prostě to teď nedávám. Jsem rád, že zkouknu forum, abych byl trochu v obraze.
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 18:42 10. May 2019
by Asura
já bych taky hrál,chtěl sem zase začít po dlouhé době hrát nwn a kouknu na forum a po těch změnách mě to vůbec neláká.Vidím to tak že půjdu na kandelábrii nebo equilibrii.
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 10:11 28. Apr 2022
by Jachym
Ahoj , Thalie se zdá dost mrtvá a tak jsem se po ní trochu proběhl a uviděl jsem to nádherné Ivory . Šaman je už pryč tak by se mohlo začít trošku hrát , je tu ještě jeden problém - Šaman udělal něco s postavama a všem mým postavam se snižilo dost výrazně OC - obranné číslo , takže si nic nenakopou , žádnou potřebnou rudu. Bylo by dobré kdyby se to vrátilo někam před rok 2018 , než tady začal Šaman řádit a upravoval postavy a poovolání. Thálie se za tu dobu co ji hraji 5x změnila , 4x jsem dělal nové postavy - i když vlastně 3x , protože naposledy ještě před Šamanem , Rejty a tým DM umožnil udělat postavam relog - přeházet si expy . Taková Demona má základ od počátku stejný a mám tam víc jak 15 let staré postavy (rok od spuštění Demony ) . Tak co ? Jak to vidíte?
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 16:03 28. Apr 2022
by Thurms
Nemyslím, že by případné změny povolání měl kdo udělat, navíc by to byla už x-tá změna, osobně ani pořádně nevím, co má v mechanice platit, měnilo se to již tolikrát…
Každopádně by asi měl fungovat příkaz: /relevel. Sice tím neopravíš první levl, ale zachránit se tím dá dost. Jestli máš problém s OČ, tak zkus zvážit expertízu.
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 12:35 29. Apr 2022
by Rejty
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 22:13 30. Apr 2022
by JanF
že tulák přišel o UMD v popisech není
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 28#p292928
jo a odpověd na vlákno: já ne
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 12:52 01. May 2022
by Fryn
Když není, tak ho vrátíme zpět

.
Ale vážně, mně se ta úprava s UMD moc nelíbila a měl jsem proti ní námitky. Moje představa je ovšem přidávat nový obsah, ne měnit stávající systémy, ale přiznám se že nad pár drobnostmi přemýšlím (což samozřejmě neznamená, že by se nakonec změnily).
Takže aby to bylo jasnější, kdyby bylo nějaké ochotné a schopné WB, přednost by dostalo přidávání nového obsahu (který nerozbije to, co je tu aktuálně, ale hru obohatí), před změnou systému. Do razantních změn bych jít nechtěl, protože jestli Thalie, kromě hráčů, opravdu něco potřebuje, je to konzistentnost.
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 10:37 02. May 2022
by LDamian
Změna UMD byla provázena slibem přidání předmětů vyloženě pro ty s UMD a mělo to být součástí přechodu na jinou paletu předmětů celkově. To se nerealizovalo, takže zpětně to oslabení UMD (že nefunguje na předměty vázané na povolání) nedává moc smysl.
Otázka je, zda je tu někdo, kdo by mohl toto omezení odstranit a vrátit UMD před úpravu z prosince 2020.
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 15:04 02. May 2022
by Fryn
LDamian wrote:Změna UMD byla provázena slibem přidání předmětů vyloženě pro ty s UMD a mělo to být součástí přechodu na jinou paletu předmětů celkově. To se nerealizovalo, takže zpětně to oslabení UMD (že nefunguje na předměty vázané na povolání) nedává moc smysl.
Otázka je, zda je tu někdo, kdo by mohl toto omezení odstranit a vrátit UMD před úpravu z prosince 2020.
Zkusím na to v blízké době kouknout a nějak o dořešit, snad by to nemělo být nějak extra náročné (ale kdo ví, mám spíš zkušenost jen se základními věcmi).
Souhlasím s tím, že nedává moc smysl to mít takto, když to bylo podloženo kroky, které se pak nestaly.
Re: Kdo stále hraje ?
Posted: 17:21 06. May 2022
by radekdnb
Darkvision...sotva přijde a už HATE
No, hrál bych taky, ale v tuhle chvíli už moc "psané RP" nefrčí, ale hraji na jednom CZ/SK Fantasy serveru, kde je tak nějak stejná "komorní" atmoška jako kdysi byla/je tady
pokud By někdo chtěl vícero Infa klidně zašlu sem nebo do PM