Page 2 of 2

Re: Turnaj - průzkum

Posted: 10:21 27. Sep 2018
by soul1
mužeš si připočitat +2 učastniky podle toho ale kdy by to bylo.

Re: Turnaj - průzkum

Posted: 10:22 27. Sep 2018
by Puxina
Tak turnajů dřív bývalo hodně, ale taky byla trošku jinde hráčská základna.

Bývaly jednorázové i dlouhodobé turnaje.

Jinak střelecký turnaj kdysi byl, na kolbišti bývaly terče, které měly rozdílnou obtížnost zasažení a myslím že vypisovaly i nějakou hodnotu zásahu. Jak je to ted nevím.

Jinak bývaly i rytířské souboje na koních s dřevci.

Souboje beze zbraně.

Souboje dvojic a týmů.

A další, vymyslet toho jde hodně třeba "Kdo přežije" prostě všichni proti všem s tím, že kdo zůstane poslední naživu tak vyhrává (samozřejmě bez skrývaní nebo neviditelnosti ;) ).

Re: Turnaj - průzkum

Posted: 10:23 27. Sep 2018
by Puxina
soul1 wrote:mužeš si připočitat +2 učastniky podle toho ale kdy by to bylo.
Jo termíny budu potom řešit taky. To je druhá dost podstatná věc hned po počtu potenciálních účastníků.

Re: Turnaj - průzkum

Posted: 13:15 27. Sep 2018
by Caehan
Udělat turnaj Podtemna s Povrchem není těžké, prostě nějaký velmož v Kelu slíbí jako hlavní cenu něco, co je důležité pro církev nahoře i pro krtky dole. (třeba nějaká relikvie - mumifikovaný prst nějakého svatého, cokoliv) Karathské zákony tam neplatí, takže církev vydá prohlášení, že bojovník světla, který se zasadí o to, aby nepadnul předmět do nesprávných rukou, bude požívat nějakých poct. (Co já vím, cokoliv od peněžité odměny po odpuštění minulých hříchů včetně bezúhonnosti) a turnaj bledých s opálenými může začít.

Re: Turnaj - průzkum

Posted: 13:40 27. Sep 2018
by Nalkanar
Ona je tuna nápadů, které by šlo realizovat, ale (tak jak to, co popisuješ) to jde z postu DM a né hráče. Dyť i Ali je "jen" mistr, tedy prakticky nejnižší rank v AV.

Re: Turnaj - průzkum

Posted: 14:15 27. Sep 2018
by Pajule
Niena by teoreticky mohla jit do střeleckého, ale zas je to Niena a jak uz někdo zmiňoval, charakter postavy to někdy limituje, ačkoliv hráč by šel

Re: Turnaj - průzkum

Posted: 09:40 28. Sep 2018
by Goran
Jediný šampion novoThalijské arény v Karatě s bojí? :lol:
V současné situaci by byla účast značně komplikovaná, i kdybych měl hody proti strachu mága a krvelačnost barbara :-D.

Re: Turnaj - průzkum

Posted: 18:23 28. Sep 2018
by rosnicka
já možná tak do kouzelnického

Re: Turnaj - průzkum

Posted: 21:27 28. Sep 2018
by sandoftime
Puxina wrote:A další, vymyslet toho jde hodně třeba "Kdo přežije" prostě všichni proti všem s tím, že kdo zůstane poslední naživu tak vyhrává (samozřejmě bez skrývaní nebo neviditelnosti ;) ).
Thalie Royale

Re: Turnaj - průzkum

Posted: 22:04 28. Sep 2018
by Zeerit
sandoftime wrote:
Puxina wrote:A další, vymyslet toho jde hodně třeba "Kdo přežije" prostě všichni proti všem s tím, že kdo zůstane poslední naživu tak vyhrává (samozřejmě bez skrývaní nebo neviditelnosti ;) ).
Thalie Royale
Image