Page 2 of 5

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:02 26. Jan 2008
by RES
Hmmm... *rika sklamane* Tak ktomu muzu jen dodat ze to zavani chovani mintaka tymu jak se tu jiz nekdo zminuje.Snad to Thali nepolozi nadobro jako mintaku. :shock: *rika ze slzama v ocich*

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:06 26. Jan 2008
by maku
Hmm tak od teď můžeme každým dnem počítat ztráty v řadách hráčské základny Thalie.

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:07 26. Jan 2008
by nomis_b
No reknu vam, ja se jdu dneska poradne opit.... a myslim, ze par frtanu si dam za Thalii....
Doufam, ze na to nebudu vzpominat, jako na pohrebni hostinu....

Kdo ma aspon trochu srdce pro Thalii, myslim, ze si dneska da se mnou ( i kdyz asi v jine hospode)..

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:10 26. Jan 2008
by Krata
Mám stejnej plán na večer

EDIT: ne to je určitě kec, nevěřim tomu.. divný důvody a tohle by si tym mohl uvědomit dřív než nějakou chvíli před spuštěnim, a kdyby to věděli předem tak by nerozhlašovali že už to bude

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:28 26. Jan 2008
by Lord_Berserk
Cekam do vecere esi to nepojedem, pak to vemu do nemoty :twisted:
...to musi bejt pi****na... je blbost aby se davali final haky a pak se nahle zjistilo ze je vsecko v prdeli neeee.... esi je to vazny du se zbrojit a nadesel den zuctovani :evil:

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:32 26. Jan 2008
by jitka
jestli to mel byt ze strany DM a celeho tymu vtip tak je ubohej a myslim ze se nikdo nesmal :( a od teto chvile uz nebudu verit nicemu co DM nebo tym napise :evil:

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:43 26. Jan 2008
by Kiri
Tak po te co sem se tohle dovedel... porusim pro co sem se zarek. Pokud je to vtip, tka *cenzuruju sam dlouhou sprostou rec*. Pokud ne, tak mi to mrzi asi jako vsechny, ale zase nema cenu tu nadavat, vstekat a prolejvat zlo. Puvodne bylo vse mysleno v dobrym, dle me zbytecny, ale moje nazory muj boj. Doufam, ze i kdyz by se hraci rozutekli po jinych hrach, nebo serverech, tak se tu snad potkame. Doba je to dlouha takze se musi pocitat se stratama.

Diky za pekny dny, vecery, tydny a roky...bylo to super ;-) i pres ty nekonecny hadky (tech co se to tyk vedi...) Cao v dubnu

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:44 26. Jan 2008
by Lord_Berserk
jitka wrote:jestli to mel byt ze strany DM a celeho tymu vtip tak je ubohej a myslim ze se nikdo nesmal :( a od teto chvile uz nebudu verit nicemu co DM nebo tym napise :evil:
Ber to sportovne :mrgreen: ...no nevim podle me to je pomsta teamu za vecny tlachani a reseni kravin na foru vo presilnenejch povolani...zbranich a podobne :wink:

Esi ne budu pekelne nasranej a dostanu desivou zurivost :x

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:44 26. Jan 2008
by maku
Byť bych si přál, aby to byl žert. Nenapadá mě jediný důvod, proč by to team udělal. Nicméně, pokud tou hláškou ve skutečnosti mysleli třeba něco jako "probíhá wipe, večer hrajem", tak se tomu možná večer při hraní Thalie i zasměju...

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:44 26. Jan 2008
by jaara
Aa, to už se nedá vydržet :lol: Baštíte to jako horkou malinu...je to zvrácený vtípek, přiznávám :lol: Autora nebudeme jmenovat, abyste ho neukamenovali :)

Tak teď když jste tak rozvášnění, mohu prozradit...že spuštění proběhne...brzy :lol:
Přesný čas vás bude čekat v oficiálním oznámení :wink:

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:46 26. Jan 2008
by Lord_Berserk
jaara wrote:Aa, to už se nedá vydržet :lol: Baštíte to jako horkou malinu...je to zvrácený vtípek, přiznávám :lol: Autora nebudeme jmenovat, abyste ho neukamenovali :)

Tak teď když jste tak rozvášnění, mohu prozradit...že spuštění proběhne...brzy :lol:
Přesný čas vás bude čekat v oficiálním oznámení :wink:
HAAA ja ti to nesezral....jen lehce ukousnul.... uz to datum wipu bylo podezreli :twisted: ....smradi jedni

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:46 26. Jan 2008
by maku
jaara wrote:Aa, to už se nedá vydržet :lol: Baštíte to jako horkou malinu...je to zvrácený vtípek, přiznávám :lol: Autora nebudeme jmenovat, abyste ho neukamenovali :)

Tak teď když jste tak rozvášnění, mohu prozradit...že spuštění proběhne...brzy :lol:
Přesný čas vás bude čekat v oficiálním oznámení :wink:
No to si nás moc neuklidnil... že spuštění proběhně už víme z toho "vtípku" tuší, že 1. dubna :mrgreen:

P.S. Chceme jméno a hned *bere do ruky první kámen, který najde* :mrgreen: :lol:

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:47 26. Jan 2008
by Kiri
holt s zachovam jako malinkaty dite...FUCK OFF....

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:48 26. Jan 2008
by Krata
AAAAAAAAAAAAAAAA já to věděl že to je blbost :D :D , večer do tý hospody steně půjdu a oslavim to samí ale obráceně :lol: .. teda jesli nepoběží Thalie, to u ní celej večer probdim:)

Re: takže až na aprila ???

Posted: 15:50 26. Jan 2008
by OneHeart
to bylo zákeřný, víte kolika lidem jste mohli připovit srdeční příhodu? :lol: