Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Jakékoliv ankety týkající se Thalie i čehokoliv jiného...

Moderators: DM, WB

Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Fryn »

Jachym wrote:Aha , někdo tu je , to je dobře. ...
Ne, to jsem se tu jen tak náhodou zjevil, když jsi tady zcela naslepo vypálil svůj příspěvek.
Jachym wrote: Naposledy šaman88 provedl změnu buildů a já jsem měl ze dne na den o 8 AC (obranného čísla méně) že bych s postavou něco měnil je sci fi , je samej meteor ....
Netuším jaký máš build a o jakou změnu se jedná. Buď tedy prosím konkrétnější a uveď na jakou změnu narážíš.
Jestli se jedná o nastavení UMD, tak změna co Shaman provedl se nakonec zrušila.
Jachym wrote: Tady je umění se vyznat v těch buildech , já se v tom neorientuji a nechápu to....
Pokud nestačí popisky k povoláním na fóru, tak asi nezbyde než se poptat někoho kdo se v buildování dobře vyzná, aby ti s tím pomohl.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
xpm335
Obyvatel
Posts: 147
Joined: 19:19 24. Mar 2011

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by xpm335 »

Jachym wrote:Co kdyby jste dali Thalii do stavu než jste zkurili buildy a lidi by zase mohli normalně hrát ? Toto je Thalie ne Demona tady trvá vyskilování postavy i s výbavou tak 2-3 roky minimalně !! Tak to vraťte a Thalie má ještě šanci !
2-3 roky? Hrajeme na stejné Thalii?
Většina naší skupinky má hotovo za půl roku víkendového farmění.
Počítám do toho i crafty kdy už děláme s meteorem ve většině profek.

Buildy se nehnuli už minimálně rok až na drobné úpravy které v buildech nehrají roly.
Thalie má šanci stále btw.
Svenn Bjornsonn
"Je jedno jestli jsi král nebo sedlák...stejně tě pošlu tam kde slunce nesvítí."
Zemřel tak jak žil, jako idiot.
https://www.youtube.com/watch?v=0YuKhXZPAgQ

Magistr Stregan Kane
„Všechno, co lidstvo udělalo, vymyslelo, čeho dosáhlo, i to, čím je, všechno to leží zázračně uchováno na stránkách knih. “
Aktivně hrán s chutí někomu pokazit den.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Lord_Berserk »

Zdar, tak jak to Shamane vypadá s tou NWN - EE ???
Stále projekt žije nebo už na vývoj není čas ???
Docela mi svrbí prsty, z bych to nainstaloval na tablet...
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Post by Sorrow »

Lord_Berserk wrote:Zdar, tak jak to Shamane vypadá s tou NWN - EE ???
Stále projekt žije nebo už na vývoj není čas ???
Docela mi svrbí prsty, z bych to nainstaloval na tablet...
Ja instalnul po cca 10 letech a musím říct že paráda i bez EE :var_16:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Post Reply