Page 2 of 2

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Posted: 17:50 21. Mar 2023
by Fryn
Jachym wrote:Aha , někdo tu je , to je dobře. ...
Ne, to jsem se tu jen tak náhodou zjevil, když jsi tady zcela naslepo vypálil svůj příspěvek.
Jachym wrote: Naposledy šaman88 provedl změnu buildů a já jsem měl ze dne na den o 8 AC (obranného čísla méně) že bych s postavou něco měnil je sci fi , je samej meteor ....
Netuším jaký máš build a o jakou změnu se jedná. Buď tedy prosím konkrétnější a uveď na jakou změnu narážíš.
Jestli se jedná o nastavení UMD, tak změna co Shaman provedl se nakonec zrušila.
Jachym wrote: Tady je umění se vyznat v těch buildech , já se v tom neorientuji a nechápu to....
Pokud nestačí popisky k povoláním na fóru, tak asi nezbyde než se poptat někoho kdo se v buildování dobře vyzná, aby ti s tím pomohl.

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Posted: 21:59 21. Mar 2023
by xpm335
Jachym wrote:Co kdyby jste dali Thalii do stavu než jste zkurili buildy a lidi by zase mohli normalně hrát ? Toto je Thalie ne Demona tady trvá vyskilování postavy i s výbavou tak 2-3 roky minimalně !! Tak to vraťte a Thalie má ještě šanci !
2-3 roky? Hrajeme na stejné Thalii?
Většina naší skupinky má hotovo za půl roku víkendového farmění.
Počítám do toho i crafty kdy už děláme s meteorem ve většině profek.

Buildy se nehnuli už minimálně rok až na drobné úpravy které v buildech nehrají roly.
Thalie má šanci stále btw.

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Posted: 15:40 05. Nov 2024
by Lord_Berserk
Zdar, tak jak to Shamane vypadá s tou NWN - EE ???
Stále projekt žije nebo už na vývoj není čas ???
Docela mi svrbí prsty, z bych to nainstaloval na tablet...

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Posted: 20:26 06. Nov 2024
by Sorrow
Lord_Berserk wrote:Zdar, tak jak to Shamane vypadá s tou NWN - EE ???
Stále projekt žije nebo už na vývoj není čas ???
Docela mi svrbí prsty, z bych to nainstaloval na tablet...
Ja instalnul po cca 10 letech a musím říct že paráda i bez EE :var_16: