Page 2 of 2
Re: Skupina - družina - spolek - smečka
Posted: 18:48 16. Dec 2019
by Barbar321
Přidám se rád, když bude třeba

Re: Skupina - družina - spolek - smečka
Posted: 19:40 16. Dec 2019
by RainMan
Se bojím, že tolik času na pravidelné hraní asi nemám.

Tak vám přeju hodně štěstí.
Re: Skupina - družina - spolek - smečka
Posted: 22:57 16. Dec 2019
by tao kan
* mělo by se hrát například jen v neděli večer. Mezitím si hrajte jiné postavy.
* z buildu by to mělo být něco, co v takovém počtu přidá nějaký aspekt navíc. Třeba zkupinka zaklínačů kástící jen útočné kouzla...na nízskejch lvl by to mohla být sranda.
Re: Skupina - družina - spolek - smečka
Posted: 14:42 17. Dec 2019
by Derken-
tao kan wrote:* mělo by se hrát například jen v neděli večer. Mezitím si hrajte jiné postavy.
* z buildu by to mělo být něco, co v takovém počtu přidá nějaký aspekt navíc. Třeba zkupinka zaklínačů kástící jen útočné kouzla...na nízskejch lvl by to mohla být sranda.
Myslíš elementární šikana?
Já se přidám k tvé skupince lovců
