Page 2 of 5

Re: Funguje Thalie?

Posted: 16:21 27. Mar 2020
by Barbar321
Na obou adresách mám připojení přes Starnet, vlastní i své datové sítě, ale jestli si i pronajímá sítě O2, to netuším. Možné a pravděpodobné to ale je.

Mobilní data mám od O2

Re: Funguje Thalie?

Posted: 18:39 27. Mar 2020
by Desmond
Další hlásí, že jim nejde web, fórum a připojení se do hry.

Od Olwen, která se připojuje přes Starnet

https://imgup.cz/image/kAuO

Re: Funguje Thalie?

Posted: 18:46 27. Mar 2020
by Fryn
Nezbývá než poslat dotazy a žádosti k nápravě na support daných operátorů.

Čím víc hráčů, postižených touhle chybou se ozve, tím rychleji se to snad vyřeší.

Re: Funguje Thalie?

Posted: 00:09 28. Mar 2020
by Desmond
Jak psal Fryn, pokud se situace v blízkých dnech nezlepší. Napište zákaznické podpoře svého poskytovatele internetového připojení. Popište problém, přidejte screen chybové hlášky a čekejte :)

Re: Funguje Thalie?

Posted: 01:07 28. Mar 2020
by Thurms
Na fórum jsem se nakonec dostal na radu Desmonda přes Operu a zapnutí VPN. Při pojení do hry mi to hlásí tu samou chybu, co Olwen. Zkusím to tedy nahlásit poskytovateli, jestli to pomůže.

Re: Funguje Thalie?

Posted: 11:34 28. Mar 2020
by Thurms
Tak jsem to zkoušel řešit přes O2 (zákaznický chat, přepojili mě nakonec na odborníka), stránky: http://thalie.pilsfree.cz prý nijak neblokují a chyba je tedy na straně Thálie (nic jiného jsem od jejich podpory ani nečekal). Níže přímo jejich vyjádření:

Na naší straně žádné stránky neblokujeme, tento stav je tedy nutné řešit přímo s poskytovatelem daného serveru. Může mít omezení na jednotlivé operátory nebo typy připojení. Od nás však blokaci prováděnou nemáte.

S tím, že jim pak mám přeposlat vyjádření od někoho z Thálie.

Re: Funguje Thalie?

Posted: 11:36 28. Mar 2020
by NesQe
Chtěla bych dodat že to začalo dělat včera teda 27.3.2020 po restartu ve dvě ráno.

Re: Funguje Thalie?

Posted: 10:44 29. Mar 2020
by Desmond
Nemůže být chyba na straně pilsfree.cz?

Re: Funguje Thalie?

Posted: 21:57 29. Mar 2020
by Desmond
Množí se nám případy hráčů, kteří se nemohou dostat na web/fórum. Problém hlásí i uživatelé T-Mobile.

Že by přeci jen problém hostingu na Pilsfree?

Re: Funguje Thalie?

Posted: 23:14 29. Mar 2020
by Fryn
Je to možné, dnes se mi ozval BlueOne (jede na T-Mobile), že i on se nedokáže dostat na fórum. Ve hře ovšem problém nemá.
Vypisuje mu to DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN a IP adresa serveru nebyla nalezena.

Re: Funguje Thalie?

Posted: 09:47 30. Mar 2020
by BlueOne
Díky za zmínění a za pomoc.
Na Opeře mi to přes VPN funguje. Na jinych zarizeni mi to nešlo. Myslím, že ani u mamky napriklad (která ma teda taky T-mobile).
A neslo mi to ani s jinymi VPN - pomohla jen ta Opera.

Re: Funguje Thalie?

Posted: 11:32 30. Mar 2020
by Desmond
Zkusil jsem napsat na pilsfree. Uvidíme. Ale dost možná teď řeší důležitější problémy. Jinak jsem zjistil, že to není jen problém Thalie, ale i jiných serverů na subdoméně pilsfree.cz.

Re: Funguje Thalie?

Posted: 12:54 30. Mar 2020
by Desmond
No vida, už běžíme! Bohové z Pilsfree vyslyšeli naše prosby? :)

Re: Funguje Thalie?

Posted: 12:56 30. Mar 2020
by Desmond
Dostal jsem odpověď na email, mělo by být po problému :). Opraveno

Re: Funguje Thalie?

Posted: 23:11 30. Mar 2020
by Barbar321
funguje to, děkuju moc