Re: Snížení OČ a útoku
Posted: 21:35 27. Jan 2008
Omlouvám se, ale dosud jsem nepochopil, který topik je vedlejší ...kucik wrote:Ano, ja to pochopil. Uz je to hlaseny ve vedlejsim topicu.monstera wrote:kucik wrote:Uz je to hlaseny ve vedlejsim topicu. Zrejme nejaka chyba pri poslednim updatu.![]()
![]()
![]()
![]()
Ted sice nejsou penalizace, ale zase pro změnu chybíá bonusy !