Page 2 of 2

Re: Snížení OČ a útoku

Posted: 21:35 27. Jan 2008
by monstera
kucik wrote:
monstera wrote:
kucik wrote:Uz je to hlaseny ve vedlejsim topicu. Zrejme nejaka chyba pri poslednim updatu.
:( :( :( :(
Ted sice nejsou penalizace, ale zase pro změnu chybíá bonusy ! :(
Ano, ja to pochopil. Uz je to hlaseny ve vedlejsim topicu.
Omlouvám se, ale dosud jsem nepochopil, který topik je vedlejší ...

Re: Snížení OČ a útoku

Posted: 21:37 27. Jan 2008
by maku
Tenhle problém jsem nahlásil v topicu o subrasách :wink: