Page 2 of 9
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 17:48 27. Jan 2008
by nomis_b
Hm, tak sem taky zavrenej v hagolu..(pro zmenu ve smisenem zbozi) klic nemam, bo ho otrokum nedavaji.. ale to se stejne pak bude "snad" po restartu resit primym teleportem k drowum.
Edit: jo a pulty na prochazeni sou snad u vsech obchodniku vcetne hospody..
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 18:06 27. Jan 2008
by Ikkie
Tak jsem čekal, že se ty dveře otevřou s otvírací dobou, bohužel jsem se splet

zřejmě se jedná o podobnou chybku jako s hrobkou (dovnitř to jde, ven už ne)
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 18:16 27. Jan 2008
by nomis_b
Hm no to nevim.. ja tam vesel a visel nekolikrat.. az potom se mi to stalo.. i kdzy jase zasekl ve 12 rano. to je dost divny cas na zamknuti obchodu.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 13:27 29. Jan 2008
by jitka
Ted jsem byla u platnere v karathe a je tak hodnej ze dava veci zadarmo !!! Neverila jsem ze mi zustanou v inventari po odchodu a zustali neco je tam spatne

veci co jsem ukradla mam v inventari na posledni strane tak at si je DM vezme nebo je mam hodit do kose?
Nechtela jsem ty veci ukradnou ale neni tam nikde moznost zaplatit

Re: OBCHODNÍCI
Posted: 15:09 29. Jan 2008
by Kiri
trcim vysilen a hladov v Lilithine chramu

bhuzel ne kvuli prechodu ale bugu u lavicky

lognu se az budu narade

Re: OBCHODNÍCI
Posted: 15:43 29. Jan 2008
by Aznar
roid ve stokach pod karathou prodava dabluv stovik a cerny koren zadarmo
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 15:54 29. Jan 2008
by nomis_b
Aznar wrote:roid ve stokach pod karathou prodava dabluv stovik a cerny koren zadarmo
Zadarmo prodavai cisnik v Olath Deis(Charaxss) cerneho kozla, nebo jak se to jmenuje.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 16:08 29. Jan 2008
by maku
nomis_b wrote:Aznar wrote:roid ve stokach pod karathou prodava dabluv stovik a cerny koren zadarmo
Zadarmo prodavai cisnik v Olath Deis(Charaxss) cerneho kozla, nebo jak se to jmenuje.
Hlásí se chyby, které kazí hru... o tomhle psst

Re: OBCHODNÍCI
Posted: 16:13 29. Jan 2008
by nomis_b
maku wrote:
Hlásí se chyby, které kazí hru... o tomhle psst

Nojo, jenze i ja si pri sve odolnosti dal "jen" dve piva na ex, a pul hodky sem nemohl skoro mluvit..
Takze jelikoz byli zadarmo, timhle chranim svoji postavu pred uchlastanim k smrti

Re: OBCHODNÍCI
Posted: 17:34 29. Jan 2008
by liuk
Stoky opraveno. Na Teb charaxss se podívám, nějak mi tam unikl ten předmět.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 17:49 29. Jan 2008
by Phantorris
Nevim jestli je to záměr, ale Teogil a pisar v ivory si klidne postávaj po ivory místo aby byly na svém pracovisti.A krávy by taky mozná měly bejt spis zavreny v ohrade.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 17:53 29. Jan 2008
by Krata
Rodi prodává drogy? TEN Roid? to to na stará kolena dobře dopracoval

Re: OBCHODNÍCI
Posted: 18:02 29. Jan 2008
by Phantorris
A bylinkářka v Ivory je ňáká líná. Devět dopoledne a ještě má zavřeno.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 18:13 29. Jan 2008
by monstera
Phantorris wrote:A bylinkářka v Ivory je ňáká líná. Devět dopoledne a ještě má zavřeno.
to měl vetešník taky - je línej odemykat - když si ale odemkneš sám, pak obchoduje
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 00:33 30. Jan 2008
by LDamian
Ivory - jak vetesnik tak korenarka miva v podstate neustale zamceno. Ty dvere jdou normalne odemknout a nakupovat, ale spousta hracu to nevi nebo jejich postavy nemaji body v odemykani a tak tam proste stoji.
Jinak nevidel jsem zatim nikde v prodeji na povrchu obycejne lekarny. Coz dost zvysuje umrtnost ve druzine, kdyz spolubojovnika nemate jak zvednout.