Page 2 of 2
Re: Trenéři
Posted: 10:50 25. Mar 2008
by DenGrasse
Rejty wrote:Kdyztak je to Thorm a ten tu opravdu neni jako buh.
kam bůh nemůže, nastrčí šampiony

Re: Trenéři
Posted: 10:51 01. Apr 2008
by Kratos
To me tak napada da se opravdu sehnat mistr assassin jnde nez na (ted snad potopenych) ostrovech ...zatim se to na povrcu s levelama resi tak ze mi nejakake GM ktere na to ma cas hodi mistra na smluvene misto - pry s tim jsou vedsi plany kde takove NPC budou ted po wipu ale zatim tu asi nejsou a tak nedali by se docasne na pevno umistit nekde po svete kam by se dalo dostat ? (stejne tak si myslim ze tady nebude mistr pro Pale mastera)
Re: Trenéři
Posted: 14:21 01. Apr 2008
by Daanri
Uz coskoro bude hadam take miesto k dispozicii. Takze urcite sa niekam umiestnia. I ked nie som si isty ci niekde nahodou nie su, Rejty vravel ze su vsetci mistrovia v hre.
Re: Trenéři
Posted: 14:30 01. Apr 2008
by pepa48
myslim že vážně pán smrti, černej strážce a vrah ve hře dostupní hráčům z povrchu nejsou... hledal sem taky kde se dalo, ale snad se to v blízký době napraví a to místo, jak řikal Daanri, přibyde
Re: Trenéři
Posted: 08:34 25. Jun 2008
by orcbutcher
Sveneld wrote:V Pousti nemuzu najit mistra zlodeje-prolezl sem cely mesto a nikde nic.
a prolezl sem s jednim barbarem 80%kanalu-takze pokud je nekde tam tak jo-akorat je to blby kvuli tem zlodejum -jak se tam maji s tema svyma 8zivotama dostat kdyz to nekam neslo ve dvou...
v khel-a-hazru trener na ucitele je... jen musis hledat na blbych mistech.... já ti to říct nemůžu