Page 2 of 2

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 22:10 12. Aug 2020
by artaxas
Teď se něco řeší pořád ve flamu, ale důležitější věci... jak je to s tím pivem na Moravě? Bude, nebude? Než bych četl 7 stran flamu, raději pivní flám.

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 10:40 13. Aug 2020
by Derken-
Organizátor je vybanánovanej, musíte se spojit na jiných kanálech :mrgreen:

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 20:26 31. Aug 2020
by artaxas
Kdo nebyl, prohloubil! Takže všichni kromě mě!

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 19:51 01. Sep 2020
by Bruciacullo
artaxas wrote:Kdo nebyl, prohloubil! Takže všichni kromě mě!
A já proč se pořád cítím tak prohloubeně. :(

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 20:10 01. Sep 2020
by artaxas
Bruciacullo wrote:
artaxas wrote:Kdo nebyl, prohloubil! Takže všichni kromě mě!
A já proč se pořád cítím tak prohloubeně. :(
Pil- prohloupil

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 22:43 01. Sep 2020
by Decka
Ale tak sraz byl dobrej ne

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 12:50 02. Sep 2020
by Barbar321
artaxas wrote:
Bruciacullo wrote:
artaxas wrote:Kdo nebyl, prohloubil! Takže všichni kromě mě!
A já proč se pořád cítím tak prohloubeně. :(
Pil- prohloupil
"pil" aby "bil" - záměrně nedoplňovat druhé "l" hned za "b", nepřejícníci.

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 19:26 02. Sep 2020
by artaxas
Decka wrote:Ale tak sraz byl dobrej ne
Účast byla dobrá, 2 hráči, pivo a žebírka.

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 11:52 03. Sep 2020
by Lusignan
artaxas wrote:
Decka wrote:Ale tak sraz byl dobrej ne
Účast byla dobrá, 2 hráči, pivo a žebírka.
To budou ti aktivní hráči :biggrin: