Re: Sraz aktivních hráčů
Posted: 22:10 12. Aug 2020
Teď se něco řeší pořád ve flamu, ale důležitější věci... jak je to s tím pivem na Moravě? Bude, nebude? Než bych četl 7 stran flamu, raději pivní flám.
A já proč se pořád cítím tak prohloubeně.artaxas wrote:Kdo nebyl, prohloubil! Takže všichni kromě mě!
Pil- prohloupilBruciacullo wrote:A já proč se pořád cítím tak prohloubeně.artaxas wrote:Kdo nebyl, prohloubil! Takže všichni kromě mě!
"pil" aby "bil" - záměrně nedoplňovat druhé "l" hned za "b", nepřejícníci.artaxas wrote:Pil- prohloupilBruciacullo wrote:A já proč se pořád cítím tak prohloubeně.artaxas wrote:Kdo nebyl, prohloubil! Takže všichni kromě mě!
Účast byla dobrá, 2 hráči, pivo a žebírka.Decka wrote:Ale tak sraz byl dobrej ne
To budou ti aktivní hráčiartaxas wrote:Účast byla dobrá, 2 hráči, pivo a žebírka.Decka wrote:Ale tak sraz byl dobrej ne