Page 2 of 2
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Posted: 21:51 29. Jan 2008
by Krata
Jo já taky

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Posted: 09:05 30. Jan 2008
by Lord_Berserk
To skaceni na zem na bok bylo super.... ale ta doba spanku byla strasna... dal bych to tak na 1 min maximalne

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Posted: 11:49 30. Jan 2008
by Sorrow
Lord_Berserk wrote:To skaceni na zem na bok bylo super.... ale ta doba spanku byla strasna... dal bych to tak na 1 min maximalne

No tak, a elektricky zastrcky na holici strojky do pokoju nechces, ty tri minuty snad neni tolik, aspon trochu sklidnis tu svou horkou hlavu...

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Posted: 12:32 30. Jan 2008
by igor
Škoda každejch 3 minut v dohánění RESe žejo

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Posted: 12:45 30. Jan 2008
by Lord_Berserk
Dohaneni RESe sem vzdal je to nemozny

...no dobre minutu a pul ale vic nejdu

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Posted: 12:55 30. Jan 2008
by OneHeart
A určitě by bylo dorbý, kdyby spánek trval delší dobu. (Třeba 10 tahů

).
Byla by pak větší příležitost sehrát vraždu ve spánku, noční můru atp.
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Posted: 13:24 30. Jan 2008
by Theo
igor wrote:Škoda každejch 3 minut v dohánění RESe žejo

Zase starej scenar

Dojde na mozne maximum a zacne to jeho RP .. kua
Uznat se musi len ta jeho rychlost jak vzdy vyexpi.
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Posted: 16:37 30. Jan 2008
by RES
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Posted: 16:43 30. Jan 2008
by Theo
Si zrejmne hluchej .. ale to je o inom. Pri tom systeme naskakovania xp staci byt v hre ako socha ...
... a pokial viem prave ty si mi vravel ze je to len hra ... Zijes vobec niecim inym ?? Vidim ta v hre NONSTOP.
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Posted: 18:42 30. Jan 2008
by RES
Ses smesnej jako vzdy Theo

a zacinam si rikat zda nejses nak jinak orientovanej ze mas stale takovej zajem oto co dela RES *posle mu pusinku*

To ze nekdo dokaze hrat hru lepe jak druhej znej nedela divneho cloveka vis

Ja to vidim asi tak ze mas zrejme nejakej dusevni problem chlapce a proto se tady tak stale prezentujes kdyz te vadi ze je nekdo vehre vic jak ty a nestihas ho dohnat pac ma na to zrovna cas

Ale stebou tady jiz stracet cas nebudu ale jeste pro tebe neco udelam at se ti udela dobre*posle mu jeste pusinku*

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Posted: 19:23 30. Jan 2008
by Theo
Zase zacinas z pusinkami ... myslim ze si narusenej. Takze uz stebou nerozmlouvam.
Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Posted: 19:38 30. Jan 2008
by Daanri
Chlapci toto si rieste niekde inde, najlepsie studenou sprchou.

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Posted: 20:03 30. Jan 2008
by RES
Joo mas pravdu Dasnri a ani to sem rozhodne nepatri ale jak vidis nic jineho na Theolase neplati stale si jen na vsechno stezuje jak je spatne stale mu nekdo skodi a podobne a ja se nenecham urazet od nej kdyz si o nem sam myslim sve a nejsem rozhodne sam.Jeho dusevnim stavu je jen jeho udel noo....

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ
Posted: 20:22 30. Jan 2008
by jaara
Theo wrote:Si zrejmne hluchej .. ale to je o inom. Pri tom systeme naskakovania xp staci byt v hre ako socha ...
... a pokial viem prave ty si mi vravel ze je to len hra ... Zijes vobec niecim inym ?? Vidim ta v hre NONSTOP.
Nestaci, je treba provadet ruzne akce a opravdu ruzne, jinak se XP prestanou pricitat.