Re: Ani nevím jak to pojmenovat.
Posted: 10:34 11. Aug 2020
Hoj vespolek 
Byl sem požádán o vyjádření k tématu, ergo se vyjádřím k hráčským a DM věcem. Budu se vyjadřovat obecně, neřeším konkrétní případy, do kterých většinou ani nevidím.
Za prvé, forma:
Pokud chcete řešit věci, řešte je HNED. Pokud máte problém s DM, obraťte se na nadřízené DM. Pokud máte problém s hlavním DM, nebo s WB, obraťte se na vlastníka světa. Neřešit, nechat vyhnít a pak to sepsat do jednoho dlouhého příspěvku nevede k řešení, jen k flame.
Za druhé, DM aktivita:
Budu opakovat po Frynovi, DM jsou skutečně jen lidi. Typicky se DM práce sestává z věcí, co dělat chtějí a věcí, co dělat musí. Ty druhé většinou dělat nechtějí, leč mají tu povinnost. Což jim pak bere chuť do hry, což vede k tomu, že od toho dají ruce pryč. Celkem často se stane, že DM něco rozjede, má to nějak vymyšlené, leč v průběhu doby buď zasáhne reálný život, nebo se původní záměr natolik rozjede, že z věci, kterou dělal pro radost se stane povinnost.
Oživit na krátkou dobu NPC je minimální práce, která oživí svět a typicky zabaví DM i hráče. Není s tím spojena administrativa, plánování, vedení záznamu, nic. IC odezva hráčské aktivity je přesný opak. I v případě komunikativních a slušných hráčů může být náročné umožnit zábavu při zachování reálií. Někteří hráči pak vidí "ten má to a ono, to chci taky" a nevidí, nebo nechtějí vidět pozadí, úsilí a dobré úmysly, zajímá je jen výsledek. A tak se cítí ublížení a protože to nemohou být oni, co dělají něco špatně, hází vinu všude kolem sebe, místo aby si vzali výsledek jako důsledek svých voleb. Což k chuti podporovat hráčské úsilí taky nepřidává.
Za třetí, DM tým:
Tým musí fungovat jako celek. To, že jeden člověk zapadne dobře do jednoho týmu neznamená, že zapadne dobře do týmu jiného. To, že je schopen fungovat v jednom prostředí/světě neznamená, že zapadne jinam. Na DM jsou obecně ale na Thalii kladeny menší požadavky, jak na EQ. Typicky je to v režimu "chce, tak se to zkusí a uvidíme". Nicméně, kandidát na DX musí splňovat následující:
- Základní úroveň spolehlivosti. DM má kontrolovat dodržování pravidel, ne je porušovat.
- Základní úroveň nestrannosti. DM nesmí hrát na favority, být činný v mezihráčských konfliktech (nezaměňovat s konflikty postav), prosazovat zájmy vlastní postavy (pokud má), či svých kamarádů.
- Základní úroveň chování. Pokud se hráč (opět, ne postava) chová nevhodně, konfliktně, nedokáže udržet chladnou hlavu, či manipuluje svým okolím, nemá v týmu co dělat.
- Aktivita. Tohle hledisko má dvě formy. Na jednu stranu je dobré být aktivní DM. Na druhou stranu typicky lidé, kteří mají aktivní a ve světě činné postavy nejsou vhodnými DM, protože nejde dobře být aktivní ve světě, který má člověk na dozor. Tým se pak rozhoduje, jestli nedává větší smysl mít činnou postavu, než mít DM.
- Zapadnutí do týmu. Pokud někdo v existujícím týmu cítí, že by nebyl schopen fungovat dobře po boku nového člena, nemá asi smysl měnit 1:1
- Znalost reálií je spíš bonus, než nutnost.
Za třetí, Nalk:
Byl to potížista, kterého by v týmu nechtěl nikdo. Ale šel do sebe, změnil přístup a i když mu občas něco ujede, nepřestává se snažit. Když jsem nastupoval na hlavní DM a kronikáře, jasně sem deklaroval, že nebudu rozjíždět žádné questy, že svou roli vidím pouze jako arbitra a poslední instanci. V té době to stačilo. Když bylo nutné vzít za provaz a táhnout, aktivně pracovat na živém světě, odešel jsem z pozice hlavního DM, protože nejsem v situaci, kdy bych byl ochoten investovat do této činnosti čas tak, jak by se na pozici hlavního DM slušelo. Nalk naopak investuje obrovský kus času, který z pozice hráče není vidět, na balancování a WB tvorbu světa ve spolupráci s Rejtym a Šamanem.
Co se mě týče, přestal jsem mít čas/chuť na DMkování vůbec a zůstal jsem pouze na řešení věcí jako zasekávání postav, ale 99% času jsem zůstal hrát na postavě a DM questům se nevěnoval. Což už pak přestalo mít smysl, takže jsem odešel i jako DM.
Shrnutí
Berte to tak, že v týmu není zlá vůle. Je upřímná snaha mít živý, zábavný a dostatečně reálný svět. Jsou to lidi, kteří investují svůj volný čas a někdy i peníze do toho, aby přinesli zábavu hráčům. Občas se něco povede, občas se něco nepovede, jsme všichni lidi. Přistupujte prosím k tomu tak a pak to bude dávat smysl.
Byl sem požádán o vyjádření k tématu, ergo se vyjádřím k hráčským a DM věcem. Budu se vyjadřovat obecně, neřeším konkrétní případy, do kterých většinou ani nevidím.
Za prvé, forma:
Pokud chcete řešit věci, řešte je HNED. Pokud máte problém s DM, obraťte se na nadřízené DM. Pokud máte problém s hlavním DM, nebo s WB, obraťte se na vlastníka světa. Neřešit, nechat vyhnít a pak to sepsat do jednoho dlouhého příspěvku nevede k řešení, jen k flame.
Za druhé, DM aktivita:
Budu opakovat po Frynovi, DM jsou skutečně jen lidi. Typicky se DM práce sestává z věcí, co dělat chtějí a věcí, co dělat musí. Ty druhé většinou dělat nechtějí, leč mají tu povinnost. Což jim pak bere chuť do hry, což vede k tomu, že od toho dají ruce pryč. Celkem často se stane, že DM něco rozjede, má to nějak vymyšlené, leč v průběhu doby buď zasáhne reálný život, nebo se původní záměr natolik rozjede, že z věci, kterou dělal pro radost se stane povinnost.
Oživit na krátkou dobu NPC je minimální práce, která oživí svět a typicky zabaví DM i hráče. Není s tím spojena administrativa, plánování, vedení záznamu, nic. IC odezva hráčské aktivity je přesný opak. I v případě komunikativních a slušných hráčů může být náročné umožnit zábavu při zachování reálií. Někteří hráči pak vidí "ten má to a ono, to chci taky" a nevidí, nebo nechtějí vidět pozadí, úsilí a dobré úmysly, zajímá je jen výsledek. A tak se cítí ublížení a protože to nemohou být oni, co dělají něco špatně, hází vinu všude kolem sebe, místo aby si vzali výsledek jako důsledek svých voleb. Což k chuti podporovat hráčské úsilí taky nepřidává.
Za třetí, DM tým:
Tým musí fungovat jako celek. To, že jeden člověk zapadne dobře do jednoho týmu neznamená, že zapadne dobře do týmu jiného. To, že je schopen fungovat v jednom prostředí/světě neznamená, že zapadne jinam. Na DM jsou obecně ale na Thalii kladeny menší požadavky, jak na EQ. Typicky je to v režimu "chce, tak se to zkusí a uvidíme". Nicméně, kandidát na DX musí splňovat následující:
- Základní úroveň spolehlivosti. DM má kontrolovat dodržování pravidel, ne je porušovat.
- Základní úroveň nestrannosti. DM nesmí hrát na favority, být činný v mezihráčských konfliktech (nezaměňovat s konflikty postav), prosazovat zájmy vlastní postavy (pokud má), či svých kamarádů.
- Základní úroveň chování. Pokud se hráč (opět, ne postava) chová nevhodně, konfliktně, nedokáže udržet chladnou hlavu, či manipuluje svým okolím, nemá v týmu co dělat.
- Aktivita. Tohle hledisko má dvě formy. Na jednu stranu je dobré být aktivní DM. Na druhou stranu typicky lidé, kteří mají aktivní a ve světě činné postavy nejsou vhodnými DM, protože nejde dobře být aktivní ve světě, který má člověk na dozor. Tým se pak rozhoduje, jestli nedává větší smysl mít činnou postavu, než mít DM.
- Zapadnutí do týmu. Pokud někdo v existujícím týmu cítí, že by nebyl schopen fungovat dobře po boku nového člena, nemá asi smysl měnit 1:1
- Znalost reálií je spíš bonus, než nutnost.
Za třetí, Nalk:
Byl to potížista, kterého by v týmu nechtěl nikdo. Ale šel do sebe, změnil přístup a i když mu občas něco ujede, nepřestává se snažit. Když jsem nastupoval na hlavní DM a kronikáře, jasně sem deklaroval, že nebudu rozjíždět žádné questy, že svou roli vidím pouze jako arbitra a poslední instanci. V té době to stačilo. Když bylo nutné vzít za provaz a táhnout, aktivně pracovat na živém světě, odešel jsem z pozice hlavního DM, protože nejsem v situaci, kdy bych byl ochoten investovat do této činnosti čas tak, jak by se na pozici hlavního DM slušelo. Nalk naopak investuje obrovský kus času, který z pozice hráče není vidět, na balancování a WB tvorbu světa ve spolupráci s Rejtym a Šamanem.
Co se mě týče, přestal jsem mít čas/chuť na DMkování vůbec a zůstal jsem pouze na řešení věcí jako zasekávání postav, ale 99% času jsem zůstal hrát na postavě a DM questům se nevěnoval. Což už pak přestalo mít smysl, takže jsem odešel i jako DM.
Shrnutí
Berte to tak, že v týmu není zlá vůle. Je upřímná snaha mít živý, zábavný a dostatečně reálný svět. Jsou to lidi, kteří investují svůj volný čas a někdy i peníze do toho, aby přinesli zábavu hráčům. Občas se něco povede, občas se něco nepovede, jsme všichni lidi. Přistupujte prosím k tomu tak a pak to bude dávat smysl.