Page 2 of 2
Re: Frakce NPC
Posted: 19:13 13. Mar 2008
by Pivo
Jonny wrote:Ve stokách pod severní bránou krysodlak(je tam jedinej) zabíjí blízké krysy...Třeba je hladovej, ale spíš to tak asi není úplně správně...
To je sice pravda,ale po jeho zabiti se tam do dalšiho restartu krysodlak uz neobjevi.Jen pár krys.
Re: Frakce NPC
Posted: 23:32 13. Mar 2008
by Krata
to je asi spíš dynamickej spawn

Re: Frakce NPC
Posted: 08:20 14. Mar 2008
by Theogil I
Krata wrote:to je asi spíš dynamickej spawn

No nevím viděl jsem tam v poslední době všechny tři varianty krysodlak+krysy (a rozhodně se nepojídali), jen krysodlak a jen krysy ... není to spíše záležitostí spawnu?
Re: Frakce NPC
Posted: 14:18 20. Mar 2008
by skarbi
Písnu to sem.. šli sme dneska do hrobkyJak je u Hagolu, už mi sakra vypad přesnej název oblasti

No ale prostě sou tam mrtvoly ležící na zemi a dyž se k nim příde, tak se zevdnou a sou z nich zombie. A dyž se zved, tak sme ho měli jako modrý npc..
Re: Frakce NPC
Posted: 14:22 20. Mar 2008
by kucik
Vim o tom. Vcera jsem to chtel opravit, ale nejak jsem uz usnul.
Re: Frakce NPC
Posted: 14:23 20. Mar 2008
by skarbi
Fajn

Neměl by ses tak přetahovat

My to bez toho craftu ještě vydržíme *kreje se před letícíma vidlema, ranama vod lopat a podobně*
