Re: Duch
Posted: 15:37 28. Jan 2008
To je výzva?kucik wrote:Vylez na povrch a ja si te rad podriznu. Pak si muzes strasit jak chces.
To je výzva?kucik wrote:Vylez na povrch a ja si te rad podriznu. Pak si muzes strasit jak chces.
Si pis, ze je. Vystrc hlavu z ty vasi diry a dostanes sutrem mezi rohy.Anurin wrote:To je výzva?kucik wrote:Vylez na povrch a ja si te rad podriznu. Pak si muzes strasit jak chces.