Page 2 of 2

Re: Duch

Posted: 15:37 28. Jan 2008
by Anurin
kucik wrote:Vylez na povrch a ja si te rad podriznu :wink: . Pak si muzes strasit jak chces.
To je výzva? :lol:

Re: Duch

Posted: 15:43 28. Jan 2008
by kucik
Anurin wrote:
kucik wrote:Vylez na povrch a ja si te rad podriznu :wink: . Pak si muzes strasit jak chces.
To je výzva? :lol:
Si pis, ze je. Vystrc hlavu z ty vasi diry a dostanes sutrem mezi rohy. :wink: