Page 11 of 11

Re: Systém smrti

Posted: 13:12 08. Feb 2008
by Darien
Koukám, že jste pojem "ztráta času" vzali ve smyslu jeho často používaného sousloví:) Já jsem tím chtěl jen říct, že je to určitý "ztracený čas", i když to konkrétnímu hráči tak nebude připadat nebo vadit:) Ale to je kapku sémantický problém, ještě bychom se do toho zamotali, když to řeknu za sebe (a berte na vědomí, že předtím jsem nepsal jen o sobě, ale myslel jsem to jako průřez hráčstvem), tak pro mne hra ztrátou času není, i když by se dalo hodně mluvit o tom, co si řekne člověk za x let - proseděl jsem tisíce hodin u počítače a mohl jsem místo toho třeba.... studovat?

Abych zareagoval na ten cíl - tím cílem není myšlen jeden konkrétní bod, ale určitá soustava činů, které si má postava slíbila vykonat (nebudu prozrazovat, to ví jen DM nebo ti, kteří si povídají s mou postavou ve hře) a místo, kam se chce jednou vrátit. Až si tento cíl splní, uzavře určitou kapitolu svého života a co bude pak dál, to ted neví. Na čas to určitě nedělám:) Prosím nevztahovat pojem "ztráta času" na mne:)))
OneHeart wrote:@Darien: postihy za smrt jsou tu nastaveny hoodně nízký.
No s tím určitě nesouhlasím:)

Re: Systém smrti

Posted: 13:16 08. Feb 2008
by RES
Ja si myslim ze cena za oziveni v chramech je prehnana.Ano knez si rekne za obrad na oziveni to je jasny ale je to nekdo kdo ma lidem pomahat a ne je zdimat jako nase vlada nas :mrgreen: kde na to veme postava na malem levelu kdyz ma problem zabit jezevce at ho muze stahnout a ma zlataky za kuzi.Ja to vidim asi tak je to jen muj nazor a nikomu nic nenarizuju ani si nestezuju jen si myslim ze to zjednodusi hru zacinajicim levelum.Co tak posunout ty casky ne od 1L ale tak od 3-5L ze na 3-5L za smrt bude tech 50 zl jako je soucasne na 1L tim se na malejch levelech postava neslozi za oziveni kamarada a muze si to snadno dovolit a odpadnou potom povalujici se mrtve tela u chramu kdyz druzina zjisti ze nema na zaplaceni obradu sveho padleho drua.Proste dat jim sanci ze na prvnich 3-5L to je provas na zvazeni do ktereho budu obrad zadarmo nebo za simbolickou cenu 1zl.

Re: Systém smrti

Posted: 13:29 08. Feb 2008
by liuk
Proč by měla být církev levná?
Prostě pokud chcete ten hezký malý postih na xp, tak solte prachy.
Já teda nevím na ark2 byl postih 10% tady je jen 5%. Dostával se k tomu střípek duše co se musel vyplatit. Tady leda démon sebere prachy, když jste na vyšším lv a máte je u sebe. Těch 300-500 xp, které ztratíte smrtí, když se bavíme o malých levelech, to vás to tolik bolí? Stačí pár hodin ve hře a je to zpět.
Tyhle postihy jsou podle mého přijatelné.

Re: Systém smrti

Posted: 13:31 08. Feb 2008
by Darien
No, když se budeme bavit o těch pár hodinách ve hře, kdy je to "zpět", a to zejména spíš na vyšších levelech - můj dotaz zní - uvažuje se o postupném navýšení experience za čas v souvislostí s výší levelu? Nebo má postava na 20 levelu stejný počet za čas ve hře, jako na 5 levelu?

Jinak RES to napsal pěkně.

Re: Systém smrti

Posted: 13:34 08. Feb 2008
by Sorrow
Zamknete to a vyhodte.Fakt tu resite nesmysle.O penize ani nemusite prijit kdyz je mate v bance :wink: a co se tyka ztrat expu, tak to uz opravdu nechapu, jen chcete vsechno zlechcit a podle mne se tim akorat znehodnoti server.Je to hratelne az az.

Re: Systém smrti

Posted: 13:34 08. Feb 2008
by photter
howgh

Re: Systém smrti

Posted: 13:37 08. Feb 2008
by Aznar
rejty zameč :mrgreen:

Re: Systém smrti

Posted: 13:43 08. Feb 2008
by Rejty
Zaver: Ztraty za smrt se menit nebudou. O zlevneni oziveni v chramu budeme uvazovat. Dalsi diskuze je bezpredmetna.

Zamceno!