CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krata »

Vůbec.. já souhlasim s damienem :wink:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Phantorris »

Taky souhlasim...
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by igor »

Novej web, redakčák, vlastní doména...
ad. Novej web: podle mě největší problém je ten, že na to aby se předělal web by musel bejt novej design, kterej už by byl na úrovni aby to za něco stálo...
ad. Redakčák: buď je varianta udělat svůj redakčák, do čehož se mi teda vůbec nechce, protože to zabere hodně času a zároveň je k sehnání x hotovejch redakčních systémů. Zkoušel sem nasadit na test Drupal, ale prostě neni to ono... hlavně web Thalie by potřeboval jednoduchou správu, jen přidat článek, editace atp + tak dvouúrovňový menu. Dělal sem se se Správou chyb, využíval jí akorát Kucík, potom chvíli i Rejty, ale teď už nikdo... lidi jsou prostě zvyklý na fórum.
ad. vlastní doména: podle mě zbytečný... proč? Za prvý doména thalie.cz je už zabraná a za druhý když si zadáte do googlu "správa chyb" tak jako 1. odkaz vám to nabídne podstránku Správa chyb... pro vyhledávače je to jen o SEO (optimalizace pro vyhledávače), takže v tom problém neni.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

@LD Nemam vyhrad.

Ad web:
Blbost, redakcni system je na tehle urovni je nesmysl. Staci udelat normalni web. Nikdo, krom Tebe, tam Igore stejne nebude nic pridavat, potrebu rychlych updatu bez problemu splnuje forum. Web by mel byt predevsim ksichtem, kterej se bude tvarit prijemne a kterej prehledne nabidne nejzakladnejsi informace.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by igor »

kucik wrote:Blbost, redakcni system je na tehle urovni je nesmysl. Staci udelat normalni web. Nikdo, krom Tebe, tam Igore stejne nebude nic pridavat, potrebu rychlych updatu bez problemu splnuje forum. Web by mel byt predevsim ksichtem, kterej se bude tvarit prijemne a kterej prehledne nabidne nejzakladnejsi informace.
Jo, dyť řikam že je to hlavně o designu, aby to nějak vypadalo, jinak to nemá cenu. S tim že tam budu přidávat věci akorát já, to je mi jasný... ale fakt mě nebavilo když mi Rejty posílal nějakej text ve wordu a já ho musel ručně otrocky otagovat a vyvěsit na web. Redakčák je zbytečnej, ale já tu otročinu dělat nebudu. Jak řikáš, potřeby splňuje fórum.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Aznar »

lidi, kteri na thalii hrajou, web asi moc nesledujou, nebo aspon pokud budu mluvit sam za sebe, tak ja ho nesleduju vubec, staci mi cist forum...
ale na druhou stranu, pokud ma prijit nekdo novy, tak web bude pravdepodobne prvni vec, kterou uvidi a pochybuju ze bude cist ty tisice nekdy vetsich, nekdy mensich blabolu, co najde na foru 8)
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krata »

Jasně, noví lidi prohlídnou web a forum si všímat nebude, protože bude mít v hlavě že tam se bude jen kecat a ne že tam najde detailnější informace málo koho napadne..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

On ani neni problem, odkazovat se z webu na konkretni texty na foru. Je to tim padem snadno nalozitelny a zaroven to muze upravovat kazdej moderator. Pokud se udela ksicht webu podobnej defaultnimu tematu fora, tak by to ani nemuselo pusobit moc rusive.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Jachym »

LDamian wrote:
LDamian wrote:
Nerad Vás obtěžuji ale toto je tak rozsáhlé že mi to nedovolí nezareagovat:

- add :Kraft - odladění alchymie a další krafty - ano alchymie je velmi rozsáhlý craft ale mám takový malý postřeh - když se mi podařilo vyrobit lektvar co vyléčí 10 životů tak jsem musel použít katalyzátor 20% a ten stojí tuším teď asi 82 zl , ale u NPC se sežene lečení lehkých zranění za 22 zl. Craft by měl už po několika hodinách trénování přinášet nějaký malý , drobný zisk - třeba 2-3 zl ušetření.
Asi jsem už zvyklý na starý craft a mám zkostnatělé myšlení , ale bylo to tak že dosažení cíle - levlu v jednotlivém craftu znamenalo velké náklady ale ty se pak na výrobě pomalinku vraceli čím vyšší lvl v craftu tím vyšší zisk později.
V craftu by byl i pro tkzv lehčí crafty (pomocné) a těžké crafty

- add : Frakční napětí, konflikty, boje -
Tak tohoto tématu se skutečně bojím. Mám takové tušení že toto se ještě nikdy nikomu na NWN nepovedlo . PvP nepřipadá vůbec v úvahu tak jedině CvC
charakter versus charakter. Za prvé je tu přece jen na takovou hru málo lidí
a za druhé může to způsobit nepředstavitelný řev a těžké komplikace s následnými odchody lidí ze serveru. Jistě si myslíte že zase přeháním a kecám .
O né kdepak stačí když si jen vzpomenu na válku craftmenů na Demoně . Jedna skupina si uzurpovala právo na trh se zpracováním kovů, skupina organizovaná
ale ne officialně jen domluvení borci a druhá parta se chtěla na trhu prosadit také
a to tím že snížila ceny - výsledek neustalé boje - skoro 10 lidí chtělo odejít ze serveru a zásahem admína bylo zrušeno řezání hlav čímž se situace uklidnila.
Ale ano ony i frakční boje půjdou jen se na to musí velmi velmi opatrně a rozumně.

- add : Vyšší levely, trh mezi hráči, obchod, pohyb peněz
No hráči na vyšších úrovních s více zkušenosti se tu zatím ,co vím chovají velmi rozumně .
- Trh mezi hráči - a ještě v rámci craftu (systémem ten umí to a ten zase tohle ) je naprostá bomba a tahoun serveru. proto bych se i přimlouval aby jedna postava směla umět jen jeden craft na mistrovské úrovni (nebo expertní -myslím na tu poslední úroveň) Vytvářelo by to zájem (Motivovalo) ostatních dosáhnout mistrovství v jiném craftu.
- Obchod mezi nimi - no kdyby si vyráběli vzájemě použitelné přípravky a craftmeni měli třeba jednu skupinu jednoduchých ale klíčových prostředků
které jsou často používané a proto vyhledávané.
- Pohyb peněz - no všechno to vyladit aby jedna skupina přes příliš nebohatla tak to bude těžký úkol a problém, vůbec tvůrci nezávidím.

-add: Nemovitosti, tituly, RP kariéra
-K nemovitostem až později - raději. Tituli , No se divím že už si hráči nevolí starostu vesnice Ivory, že starosta nejmenuje velitele domobrany atd , si myslím že už by to šlo.
RP kariera - v dobrém NWN světě mohou postavy žít i několik let, mohou se vdávat ženit a když se domluví mohou mít i děti / rodina si samozřejmě smí darovat předměty , peníze atd / To vše je ale nejspíš možné ve stabilním prostředí.

Tolik jen pár postřehů
Menhiri Dierta
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by DenGrasse »

co se týče craftu, byl bych pro strop dosažitelnejch úrovní, třeba 40 - součet všech úrovní ve všech craftech, co postava ovládá. to bych viděl jako jednoduše nastavitelný omezení, pokud se teda bude nějaký zavádět.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Darien »

Co se craftu týče, umožnil bych hráčům po zavedení VŠECH craftů do hry RESET craftu, protože teď logicky všichni z nudy zkouší alchymii a pak by byli dost omezeni (pokud tedy bude nějaký ten strop). Pokud ne a budou jedny společné craft expy, tak pak to bude asi dost jinak.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krata »

Já sem na alchymii ještě ani nešáh, čekám na ten svůj, a nevidim nějak důvod potom všechno resetovat.. alchymie snad nijak nerozhodí hru když ji někdo bude zvládat dřív jak ostatní ostatní hráči ostatní crafty.. jenom si bude tiše závidet :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Kiri »

I kdyz Krata pise i za me....Alchymii nedelam a cekam si na tu svoji vybranou praci, vlastne zatim je to spis TFUJ PRACE?!?!?! resetovani je dle me uplne mimo, to by pak moh chtit nove prichozi hrac taky reset buh vi ceho...
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Darien »

Hele, já jsem měl na mysli to, že hráč požádá o reset, ne že se udělá nějakej celoserverovej reset:)))

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Neithan1 »

Darien wrote:Hele, já jsem měl na mysli to, že hráč požádá o reset, ne že se udělá nějakej celoserverovej reset:)))

tak ci tak to je hovadina.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Post Reply