Page 11 of 329

Re: Vtípky

Posted: 19:25 12. Mar 2008
by Shifter
igor wrote:Zkuste si na http://www.google.cz nebo na http://www.seznam.cz dát vyhledat "Nahatý prostitut" :D
Tak Igorek si chtel zaspasovat a dostal chut na prostituta v "adamove rouse" :D
Jake bylo asi jeho zklamani, kdyz mu vyjelo zrovna tohle. :lol:

Re: Vtípky

Posted: 19:35 12. Mar 2008
by igor
No, to objevil Berserk, resp. já hledal jen "Správa chyb" (celkově 2.) a Berserk doporučil prostituta :D

Re: Vtípky

Posted: 19:47 12. Mar 2008
by Lord_Berserk
igor wrote:No, to objevil Berserk, resp. já hledal jen "Správa chyb" (celkově 2.) a Berserk doporučil prostituta :D
Ty vole Igore ty taky vsecko musis vyzvanit... sem snad nejakej ouchyl ? :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 19:49 12. Mar 2008
by Rejty
Lord_Berserk wrote:...
Co nevi to nepovi aneb je lepsi to napsat na forum nez to rict Igorovi, to si precte min lidi. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 22:15 12. Mar 2008
by Krata
:lol:

Re: Vtípky

Posted: 23:48 12. Mar 2008
by igor
Rejty wrote:
Lord_Berserk wrote:...
Co nevi to nepovi aneb je lepsi to napsat na forum nez to rict Igorovi, to si precte min lidi. :mrgreen:
A mam snad bejt za ouchyla já? :twisted: A nebudu se přece chlubit cizím peřím, že sem na něco přišel :-P

Re: Vtípky

Posted: 02:20 15. Mar 2008
by Sorrow
Krásná dáma vkročí do lékárny , jde rovnou k magistrovi a hledíc mu přímo do očí klidně říká:
"Potřebuji kyanid."
Lékárník se ptá:
"Na co proboha potřebujete kyanid?".
Dáma odpoví:
"Jdu otrávit manžela."
Lékárník vyvalí oči a namítá:
"Panebože! Nemůžu Vám dát kyanid na zabití manžela!
To je protizákonné! Příjdu o licenci! Oba půjdeme do vězení!
V žádném případě NEDOSTANETE kyanid!"
Dáma sáhne do kabelky a ukáže fotografii manžela v posteli s lékárníkovou ženou.
Lékárník koukne na obrázek a povídá:
"No - to je úplně něco jiného.
Neřekla jste, že máte recept."

Re: Vtípky

Posted: 19:02 24. Mar 2008
by kucik
Z diskuze o alchymistickem craftu:

Kucik Monday 24 of March 2008 17:51:35
je blbost davat sovi moudrost na mec zejo
melvik Monday 24 of March 2008 17:53:57
jo ? :)
Kucik Monday 24 of March 2008 17:54:33
myslis ze moudrej mmec bude lip bojovat? :)
melvik Monday 24 of March 2008 17:54:48
no kazdopane bude mit aspon dobry hlasky

Re: Vtípky

Posted: 19:46 24. Mar 2008
by Krata
Minskuv meč v Icewindale nebo Baldurs Gate uměl mluvit ne? vždycky minska hecoval at něco zabije :lol:

Re: Vtípky

Posted: 23:00 24. Mar 2008
by human_wreck
Lilacor. To byl ale šílenej meč. "Invincible, invincible I say !" :lol:

Re: Vtípky

Posted: 20:36 27. Mar 2008
by human_wreck

Re: Vtípky

Posted: 20:10 30. Mar 2008
by human_wreck

Re: Vtípky

Posted: 08:11 02. Apr 2008
by OneHeart
Image
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:15 05. Apr 2008
by Jonny

Re: Vtípky

Posted: 14:53 05. Apr 2008
by Krata
Arnoštek :lol: