Page 11 of 329
Re: Vtípky
Posted: 19:25 12. Mar 2008
by Shifter
Tak Igorek si chtel zaspasovat a dostal chut na prostituta v "adamove rouse"

Jake bylo asi jeho zklamani, kdyz mu vyjelo zrovna tohle.

Re: Vtípky
Posted: 19:35 12. Mar 2008
by igor
No, to objevil Berserk, resp. já hledal jen "Správa chyb" (celkově 2.) a Berserk doporučil prostituta

Re: Vtípky
Posted: 19:47 12. Mar 2008
by Lord_Berserk
igor wrote:No, to objevil Berserk, resp. já hledal jen "Správa chyb" (celkově 2.) a Berserk doporučil prostituta

Ty vole Igore ty taky vsecko musis vyzvanit... sem snad nejakej ouchyl ?

Re: Vtípky
Posted: 19:49 12. Mar 2008
by Rejty
Lord_Berserk wrote:...
Co nevi to nepovi aneb je lepsi to napsat na forum nez to rict Igorovi, to si precte min lidi.

Re: Vtípky
Posted: 22:15 12. Mar 2008
by Krata
Re: Vtípky
Posted: 23:48 12. Mar 2008
by igor
Rejty wrote:Lord_Berserk wrote:...
Co nevi to nepovi aneb je lepsi to napsat na forum nez to rict Igorovi, to si precte min lidi.

A mam snad bejt za ouchyla já?

A nebudu se přece chlubit cizím peřím, že sem na něco přišel

Re: Vtípky
Posted: 02:20 15. Mar 2008
by Sorrow
Krásná dáma vkročí do lékárny , jde rovnou k magistrovi a hledíc mu přímo do očí klidně říká:
"Potřebuji kyanid."
Lékárník se ptá:
"Na co proboha potřebujete kyanid?".
Dáma odpoví:
"Jdu otrávit manžela."
Lékárník vyvalí oči a namítá:
"Panebože! Nemůžu Vám dát kyanid na zabití manžela!
To je protizákonné! Příjdu o licenci! Oba půjdeme do vězení!
V žádném případě NEDOSTANETE kyanid!"
Dáma sáhne do kabelky a ukáže fotografii manžela v posteli s lékárníkovou ženou.
Lékárník koukne na obrázek a povídá:
"No - to je úplně něco jiného.
Neřekla jste, že máte recept."
Re: Vtípky
Posted: 19:02 24. Mar 2008
by kucik
Z diskuze o alchymistickem craftu:
Kucik Monday 24 of March 2008 17:51:35
je blbost davat sovi moudrost na mec zejo
melvik Monday 24 of March 2008 17:53:57
jo ?

Kucik Monday 24 of March 2008 17:54:33
myslis ze moudrej mmec bude lip bojovat?

melvik Monday 24 of March 2008 17:54:48
no kazdopane bude mit aspon dobry hlasky
Re: Vtípky
Posted: 19:46 24. Mar 2008
by Krata
Minskuv meč v Icewindale nebo Baldurs Gate uměl mluvit ne? vždycky minska hecoval at něco zabije

Re: Vtípky
Posted: 23:00 24. Mar 2008
by human_wreck
Lilacor. To byl ale šílenej meč. "Invincible, invincible I say !"

Re: Vtípky
Posted: 20:36 27. Mar 2008
by human_wreck
Re: Vtípky
Posted: 20:10 30. Mar 2008
by human_wreck
Re: Vtípky
Posted: 08:11 02. Apr 2008
by OneHeart
Re: Vtípky
Posted: 14:15 05. Apr 2008
by Jonny
Re: Vtípky
Posted: 14:53 05. Apr 2008
by Krata
Arnoštek
