Page 11 of 12

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 17:05 30. Apr 2008
by melvik
jo a lepe se vratit k puvodnimu tematu a to jsou obelisky

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 17:28 30. Apr 2008
by melvik
Shifter wrote: Kdyz to nechcete brat tak jak to bylo vysvetleno ze strany DM,berte to z pohledu Forgotten realms, kde meli v podtemnu spickovou vyzbroj (jmeno kovu si uz nepamatuju), ktera se ovsem na povrchu rozpadla.
to ani nepripominej :) , sem si BG 2 nahrabal tech zbroji plny bagly a na povrchu sem se nastval

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 11:41 01. May 2008
by Shifter
melvik wrote:to ani nepripominej :) , sem si BG 2 nahrabal tech zbroji plny bagly a na povrchu sem se nastval
*zamack slzu* no porad jeste jednou za cas oprasm CD a zaparim. Jsem tenrat premejslel, jestli by je slo prenest v bezednym vaku a pouzivat aspon v jeskynich a kobkach :D

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 12:43 01. May 2008
by DenGrasse
Shifter wrote:
melvik wrote:to ani nepripominej :) , sem si BG 2 nahrabal tech zbroji plny bagly a na povrchu sem se nastval
*zamack slzu* no porad jeste jednou za cas oprasm CD a zaparim. Jsem tenrat premejslel, jestli by je slo prenest v bezednym vaku a pouzivat aspon v jeskynich a kobkach :D
nešlo, rozpadnou se i tak. nechával jsem si je schovaný u vchodu

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 12:47 01. May 2008
by DenGrasse
Shifter wrote:Dokazu si i predstavit, ze by se odstranili postihy a hracum se dole dali prave takove veci. To by bylo na foru flamu jak nas****!
já bych pro to klidně byl...

PS: ten kov se jmenoval adamantit :lol:

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 15:18 01. May 2008
by Krata
JO.. a drowové by chodili nahoru nahatý :)

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 18:08 01. May 2008
by danielfojt
Shifter wrote:
nomis_b wrote:P.S: uz mne tahle diskuze nudi. prestavam tu psat ajdu si stehovat monolity.
Me uz tahle diskuze nebavi dost dlouho....

Nekteri si hold mysleji, ze podtemno je vyletni misto. Pritom je to naopak misto, kam se pricetnej clovek jen tak nevyda a kdyby nahodou byl hodne silnej duvod, urcite by to byla hodne dobre vybavena skupinka profiku. Neni to zadna hluboka jeskyne, na kazdem kroku ceka nebezpeci. Kdyz nic netusiciho povrchnana nesezerou prisery o kterych v zivote neslysel a vetsina ani necetla, kdyz nepadne do rukou ilithidum, nebo ho nechyteji duergari/drowove, mozna i chvili prezije a muze prijit na "pratelskou" navstevu k drowum/duergarum. Rase ktera je zocelena neustalymi sarvatkami a valkami, podrobena silne selekci, kdy jakykoliv slaby jedinec je ihned usmrcen (nebudeme se dohadovat jesli obetovan, nebo pouzit jako potrava pro pavoucky a podobne...).
Dobre ze takove postihy jsou, takhle si aspon hraci jen tak netroufnou do podtemna jit a nestane se z toho vyletni misto. Pujde se tam jen kdyz bude dobrej duvod a ve velke skupine. Kdyz to nechcete brat tak jak to bylo vysvetleno ze strany DM,berte to z pohledu Forgotten realms, kde meli v podtemnu spickovou vyzbroj (jmeno kovu si uz nepamatuju), ktera se ovsem na povrchu rozpadla.

Dokazu si i predstavit, ze by se odstranili postihy a hracum se dole dali prave takove veci. To by bylo na foru flamu jak nas****!

Posledni vetu berte s rezervou

jelikoz jsem toho taky o drowech precetl tak s timhle souhlasim,neni to prdel a urcite tam nikdo z nas jen tak nepoleze:)a vubec co to furt resite,kdyz takm nekdo bude chtit jit tak pujde a asi umre:)

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 17:56 04. May 2008
by Skipp
Mne sa táto téma skor javí byť o tom, že podtemno sa skor vychystá na povrch ako povrch dolu.
Znie mi to tak....pravdepodobnejšie.

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 14:51 05. May 2008
by skarbi
No jasný, jsme hamižný a nenasytný bestie :wink: :twisted:

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 18:00 05. May 2008
by danielfojt
Skipp wrote:Mne sa táto téma skor javí byť o tom, že podtemno sa skor vychystá na povrch ako povrch dolu.
Znie mi to tak....pravdepodobnejšie.
nepredbihej,jista skupina jiz pracuje na objeveni vchodu,tak neboj nenechame to tak....vrch vpadne do podtemna a bude toco :D

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 18:02 05. May 2008
by igor
Jeden vchod je v Sylmaelovo stanu u Ivory, ale berte to jako OOC ;)

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 18:04 05. May 2008
by danielfojt
igor wrote:Jeden vchod je v Sylmaelovo stanu u Ivory, ale berte to jako OOC ;)
no to je nechutne proc to sem pises,tezko se nekdo udrzi a nevyzkousi to,ale diky 8)

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 18:15 05. May 2008
by Zyga
danielfojt wrote: nepredbihej,jista skupina jiz pracuje na objeveni vchodu,tak neboj nenechame to tak....vrch vpadne do podtemna a bude toco :D
Uz se tesim, aspon to dole zacne bejt nejak poradne vo nervy :twisted: ted ale jenom pro koho :twisted: :twisted:

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 18:34 05. May 2008
by Neithan1
igor wrote:Jeden vchod je v Sylmaelovo stanu u Ivory, ale berte to jako OOC ;)

:D este povedz DMkam aby zrusili vnutorny prechod a je to dokonala jendosmerna pasca.

Inak si myslim ze az povrch vtrhne do podtemna v sucastnej dobe, pri sucastnych stavoch to nebude nic.. a samotny podtemnaci sa otom pravdepodobne dozvedia az z fora, sekcia IC podtemno :

Skupinka veselych dobrodruhu objevila vchod do podtemna a nasledne byla pobita.

P.S. : takze tymi hustymi dungami o ktorych sa tu pisalo ze musia drowovia prechadzat ste mysleli jaskynu jazvecov ? :shock:

Re: Podtemno vs povrch

Posted: 18:49 05. May 2008
by igor
Neithan1 wrote:...
Musíte si dávat bacha, aby vám průvan nezabouchnul... na většině dveří neni zevnitř klika :)
Ad. Jezevčí jeskyně - von když se starej jezevec naštve, tak to neni žádná prdel... proto choděj drowové v partě.