Re: Podtemno vs povrch
Posted: 17:05 30. Apr 2008
jo a lepe se vratit k puvodnimu tematu a to jsou obelisky
to ani nepripominejShifter wrote: Kdyz to nechcete brat tak jak to bylo vysvetleno ze strany DM,berte to z pohledu Forgotten realms, kde meli v podtemnu spickovou vyzbroj (jmeno kovu si uz nepamatuju), ktera se ovsem na povrchu rozpadla.
*zamack slzu* no porad jeste jednou za cas oprasm CD a zaparim. Jsem tenrat premejslel, jestli by je slo prenest v bezednym vaku a pouzivat aspon v jeskynich a kobkachmelvik wrote:to ani nepripominej, sem si BG 2 nahrabal tech zbroji plny bagly a na povrchu sem se nastval
nešlo, rozpadnou se i tak. nechával jsem si je schovaný u vchoduShifter wrote:*zamack slzu* no porad jeste jednou za cas oprasm CD a zaparim. Jsem tenrat premejslel, jestli by je slo prenest v bezednym vaku a pouzivat aspon v jeskynich a kobkachmelvik wrote:to ani nepripominej, sem si BG 2 nahrabal tech zbroji plny bagly a na povrchu sem se nastval
já bych pro to klidně byl...Shifter wrote:Dokazu si i predstavit, ze by se odstranili postihy a hracum se dole dali prave takove veci. To by bylo na foru flamu jak nas****!
Shifter wrote:Me uz tahle diskuze nebavi dost dlouho....nomis_b wrote:P.S: uz mne tahle diskuze nudi. prestavam tu psat ajdu si stehovat monolity.
Nekteri si hold mysleji, ze podtemno je vyletni misto. Pritom je to naopak misto, kam se pricetnej clovek jen tak nevyda a kdyby nahodou byl hodne silnej duvod, urcite by to byla hodne dobre vybavena skupinka profiku. Neni to zadna hluboka jeskyne, na kazdem kroku ceka nebezpeci. Kdyz nic netusiciho povrchnana nesezerou prisery o kterych v zivote neslysel a vetsina ani necetla, kdyz nepadne do rukou ilithidum, nebo ho nechyteji duergari/drowove, mozna i chvili prezije a muze prijit na "pratelskou" navstevu k drowum/duergarum. Rase ktera je zocelena neustalymi sarvatkami a valkami, podrobena silne selekci, kdy jakykoliv slaby jedinec je ihned usmrcen (nebudeme se dohadovat jesli obetovan, nebo pouzit jako potrava pro pavoucky a podobne...).
Dobre ze takove postihy jsou, takhle si aspon hraci jen tak netroufnou do podtemna jit a nestane se z toho vyletni misto. Pujde se tam jen kdyz bude dobrej duvod a ve velke skupine. Kdyz to nechcete brat tak jak to bylo vysvetleno ze strany DM,berte to z pohledu Forgotten realms, kde meli v podtemnu spickovou vyzbroj (jmeno kovu si uz nepamatuju), ktera se ovsem na povrchu rozpadla.
Dokazu si i predstavit, ze by se odstranili postihy a hracum se dole dali prave takove veci. To by bylo na foru flamu jak nas****!
Posledni vetu berte s rezervou
nepredbihej,jista skupina jiz pracuje na objeveni vchodu,tak neboj nenechame to tak....vrch vpadne do podtemna a bude tocoSkipp wrote:Mne sa táto téma skor javí byť o tom, že podtemno sa skor vychystá na povrch ako povrch dolu.
Znie mi to tak....pravdepodobnejšie.
no to je nechutne proc to sem pises,tezko se nekdo udrzi a nevyzkousi to,ale dikyigor wrote:Jeden vchod je v Sylmaelovo stanu u Ivory, ale berte to jako OOC
Uz se tesim, aspon to dole zacne bejt nejak poradne vo nervydanielfojt wrote: nepredbihej,jista skupina jiz pracuje na objeveni vchodu,tak neboj nenechame to tak....vrch vpadne do podtemna a bude toco
igor wrote:Jeden vchod je v Sylmaelovo stanu u Ivory, ale berte to jako OOC
Musíte si dávat bacha, aby vám průvan nezabouchnul... na většině dveří neni zevnitř klikaNeithan1 wrote:...