Page 11 of 18

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 14:00 04. Jun 2011
by Pajule
na thalije je i v noci duha :D
duha.jpg
jednou jeden vejlet
Eranina_zahrada.jpg
na to světlo sem zírala strašně dloooouho
světluše.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 15:17 04. Jun 2011
by Thuereg
Taky si přihodim.

Při tréningu v areně, aneb Theureg alá chodící zbrojnice.

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 15:17 04. Jun 2011
by Thuereg
A orci už Thea znaj. Tenhle se snažil spasit uprkem na strom :twisted:

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 16:21 04. Jun 2011
by Xantipa
poprava2.JPG
poprava3.JPG
poprava4.JPG

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 18:53 04. Jun 2011
by Thuereg
Hehe ty DM postavy tam:D

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 23:15 04. Jun 2011
by Práček
ty čtyři, jak tam seděj na židličkách a čuměj.... to je tak drastické :) ještě popcorn do rucky..

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:42 05. Jun 2011
by Prasokralik
Práček wrote:ty čtyři, jak tam seděj na židličkách a čuměj.... to je tak drastické :) ještě popcorn do rucky..
řekla drowka...

my tam chtěli přijít s pruty a špekáčkama, ale nakonec sme popravu nestihli vůbec -.-

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:58 05. Jun 2011
by Thuereg
To je koukám už po mim zatčení hehe

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 02:12 19. Jun 2011
by wsweetjane
Noční procházka....:)

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 21:34 20. Jun 2011
by davidsoft
Elandra drží smutek.
2011_06_20__032__18_58.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 13:23 21. Jun 2011
by -darkvision-
Těžká práce drowky

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 16:31 21. Jun 2011
by Braenn
Tak já taky něco přidám:)

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 16:33 21. Jun 2011
by Braenn
a ještě trochu:

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 21:21 26. Jun 2011
by davidsoft
Elandra se trénuje v maskování.

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:39 28. Jun 2011
by Braenn
Něco z posledních veselých událostí: