Page 11 of 18
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 14:00 04. Jun 2011
by Pajule
na thalije je i v noci duha
jednou jeden vejlet
na to světlo sem zírala strašně dloooouho
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 15:17 04. Jun 2011
by Thuereg
Taky si přihodim.
Při tréningu v areně, aneb Theureg alá chodící zbrojnice.
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 15:17 04. Jun 2011
by Thuereg
A orci už Thea znaj. Tenhle se snažil spasit uprkem na strom

Re: Galerie - ze života postav
Posted: 16:21 04. Jun 2011
by Xantipa
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 18:53 04. Jun 2011
by Thuereg
Hehe ty DM postavy tam:D
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 23:15 04. Jun 2011
by Práček
ty čtyři, jak tam seděj na židličkách a čuměj.... to je tak drastické

ještě popcorn do rucky..
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 00:42 05. Jun 2011
by Prasokralik
Práček wrote:ty čtyři, jak tam seděj na židličkách a čuměj.... to je tak drastické

ještě popcorn do rucky..
řekla drowka...
my tam chtěli přijít s pruty a špekáčkama, ale nakonec sme popravu nestihli vůbec -.-
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 00:58 05. Jun 2011
by Thuereg
To je koukám už po mim zatčení hehe
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 02:12 19. Jun 2011
by wsweetjane
Noční procházka....

Re: Galerie - ze života postav
Posted: 21:34 20. Jun 2011
by davidsoft
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 13:23 21. Jun 2011
by -darkvision-
Těžká práce drowky
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 16:31 21. Jun 2011
by Braenn
Tak já taky něco přidám:)
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 16:33 21. Jun 2011
by Braenn
a ještě trochu:
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 21:21 26. Jun 2011
by davidsoft
Elandra se trénuje v maskování.
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 00:39 28. Jun 2011
by Braenn
Něco z posledních veselých událostí: