Presne, ja jenom rikal, ze kdyby nekdo chtel nejake pravidal CvC tak zrovna tohle by mi prislo jako hezke pravdilo.
Ohledne ztraty xpu se neminim bavit. Nejde mi o to, jeslti se telo ozivi pres chram, nebo normalne pres peklo, ale je to tezke RP zahrat, ze tam nechavate neci telo a pak ho potkate ziveho na druhe strane sveta.
Permka je samozrejmne dost drsna vec. To bych asi nebyl vubec nadsenej, kdyby na to prislo. Takez proto schvaluju nechavani mrtovl na bitevnim poli, kde zrovna jsou. Jestli prijde nejakej jinej hezkej navrh, taky ho zvazim. Ale zatimto byl jediny, se kterym se sem ochoten ztotoznit.
Stínová zraneni
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Stínová zraneni
A zase se craftí...