Page 11 of 13

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 13:19 22. Jun 2008
by Krata
to nebylo kolem pátý ale kolem šestý :)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 14:31 22. Jun 2008
by igor
Tak, mistrině boje je už snad skoro doma... jinak sraz fakt super, spousta lidí. Otroci taky spokojeni, zbytků bylo dostatek co Bersi? Sice jsem měl pak v Hifi takovou menší krizi ospalosti, ale rum s kafem a následně semtex zapracoval :) Ten libovej účet vyfotim až naši přivezou foťák a když nebude po večerech co dělat tak ty piva spočítam :twisted:
Už se těšim na letní sraz.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 15:15 22. Jun 2008
by Zyga
Tak uz sem se taky vzbudil :mrgreen: dik vsem za ucast, a taky tomu kdo vedl nasi skupinu k ubytovne, sam bych to asi nenasel. uz aby byl ten letni :twisted:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 15:20 22. Jun 2008
by Rejty
Taky sem spokojenej, prislo dost lidi. Docela narocny, budu to muset dospat. :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 16:03 22. Jun 2008
by Sorrow
Zdarec
Opravdu povedena akce a ucast byla lepsi nez na legendarnich srazech NWNkaru v Plzni v davnejch dobach.Takze vsem dik a bratrum ze Slovenska dvojnasob :wink:

PS:Jinak bych priste prosil ty dva colomaniaky(Rejty,Pepa) at si priste sedaj ke zvlastnimu stolu. :D

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 16:05 22. Jun 2008
by Rejty
My sme pili pivo celej den a meli sme hroznou zizen. :wink:

Jinak fotilo se tam? Mne prislo, ze ani moc ne.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 16:07 22. Jun 2008
by igor
Jen pro informaci:
Počet piv vypitých U Lízala: 119
Celková útrata U Lízala: 7771,-

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 17:38 22. Jun 2008
by Aznar
Rejty wrote: Jinak fotilo se tam? Mne prislo, ze ani moc ne.
neco fotil daanri, nikdo jinej asi ne

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 18:23 22. Jun 2008
by kaz
igor wrote:Jen pro informaci:
Počet piv vypitých U Lízala: 119
Celková útrata U Lízala: 7771,-

Bych rad vedel, jak ste si na tu akci vydelali, rekl bych ze zase nekdo vymlatil a postahoval pulku Krynskejch hor. Ze se nestydite vozralove :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 18:51 22. Jun 2008
by pepa48
fakt dík za akcičku, bylo to fakt príma

jo a btw do teď jsem ještě nespal.. a to nekecam, ani hodinku :D

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 19:11 22. Jun 2008
by igor
Tu je účet

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 20:56 22. Jun 2008
by Daanri
Tak ja som dorazil domov az teraz. :roll: Inac akcia to bola paradna, konecne viem priradit tvare ku jednotlivym acc a postavam. Takze vsetkym diky za skvelu zabavu a tesim sa na dalsiu daleku vypravu na naky buduci sraz. 8)

Nake foto mam, vela ich nebude. Nak som nestihal aj fotit aj kecat s tolkymi ludmi. :lol: Hned ako ich nak spracujem tie fotos tak ich niekam hodim. :!:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 21:39 22. Jun 2008
by nomis_b
Mam taky par fotek, ale jsou jen z mobilu a nejsou skoro vubec z hospody.. ale zase tam je vyfoceny centrum mesta a skvelej vyslap na vez kostela.
Tak jen tak.. kdyby tam nekdo nebyl, tak at se pokocha, nez budou Daanriho fotky.

http://rapidshare.com/files/124298838/T ... 8.zip.html

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 22:22 22. Jun 2008
by igor
Nahrál sem ty Nomisovo fotky na server http://thalie.pilsfree.cz/foto/THALIE_cerven_2008.zip Až Daanri pošle ty svoje tak některý vyberu a dam na web.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 22:26 22. Jun 2008
by Daanri
Tak som pozrel tie fotky, je ich len nakych 20. :cry: Len nemozem najst kabel od fotaku a moj notas s citackou kariet ma pritelkyne, tak zajtra ho vezmem, prekopirujem a poslem. :wink: