steel_martin wrote:Tak mi dneska v Podtemnu bylo nabízeno, že za pouhých 14 křídel mravenčí královny dostanu dobře zaplaceno.
Má postava byla sice velmi potěšena, že jí byl svěřen tak legendární úkol, ale:
1) Pro křídla mravenčí královny bych musel, pokud se nepletu, na povrch.
2) Sám bych pravděpodobně nezabil ani půl mravenčí královny, natož 14
3) Mám strach, že by se těch 14 mravenčích královen za ten jeden restart nenaspawnovalo

1.) objevuji se i veci, ktere sou jen v podtemnu, zkus za nim prijit za par hodin(nebo po restartu) a treba uz bude chtit neco jineho.. veci se nahodne generuji.
2.) osobne sem tam daval monstra podle jednoho schematu, nemuzu vybirat, ktera monstra se zabiji lepe a ktere hure, za ty hure je vice penez, za ty lepsi vice..
btw si myslim, ze bych si je i zabil
3.) no ani nevim, zda je to ta velka mravenci kralovna, nebo ta mala. tusim ze u mravencu byly i ty male.. ale ja uz tam dlouho necreepil na to ,at odpovi ostatni, ktera se da stahnout a ktera ne.