Page 11 of 13

Re: Připomínka ke questům

Posted: 18:56 24. Jul 2008
by Aznar
nomis_b wrote:jaj a napise se ze neams na odkup, ale pritom je v dialgou moznost zadat: ano, vezmu si ho
nebo tam uplne chybi??
moznost tam je,dokonce mi i balik da a sebere to desetinu ceny...
chyba je jenom v ty hlasce, objevi se pokud nemam plnou cenu baliku u sebe

Re: Připomínka ke questům

Posted: 18:59 24. Jul 2008
by nomis_b
Aznar wrote: moznost tam je,dokonce mi i balik da a sebere to desetinu ceny...
chyba je jenom v ty hlasce, objevi se pokud nemam plnou cenu baliku u sebe
uz sem to nasel.. chybelo tam /10 . sem to zkousel s hodne penezma. Btw kdyby to bylo v jinym skriptu.. no nechtejte vedet, co se stane, kdyz prodavace nastvete :twisted:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 12:49 25. Jul 2008
by Aznar
opet zkusim trochu orodovat :-)
balik karatha - gruberik fakt za tyhle ceny nebude dorucovat nikdo, bez ohledu na vahu a cas doruceni se odmena nedostane pres 400 (aspon sem se s tim zatim nesetkal)
to odmena karatha - ivory je mnohem vyssi a je to podstatne bliz a min nebezpecny

Re: Připomínka ke questům

Posted: 13:09 25. Jul 2008
by nomis_b
Aznar wrote:opet zkusim trochu orodovat :-)
balik karatha - gruberik fakt za tyhle ceny nebude dorucovat nikdo, bez ohledu na vahu a cas doruceni se odmena nedostane pres 400 (aspon sem se s tim zatim nesetkal)
to odmena karatha - ivory je mnohem vyssi a je to podstatne bliz a min nebezpecny
jen oroduj, musim si pak dat cas se na to presne mrknout a zkusit si to vypocitat, jaka presna cena tam je. Ja bral ty zvdalenosti podle mapy, ne podle poctu lokaci mezi nima, a pro gruberik je X desitek % navic cena, oproti ostatnim diky nebezpeci.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 13:43 25. Jul 2008
by Aznar
no skoro bych rekl, ze tam je nejaka chybka, pokud by ta cena mela byt navysena jeste o nebezpeci...
jak sem psal uz vys, vic sem dostal za balik z magicky univerzity v karathe do sidla obchodniku v karathe, a to je jak podle lokaci, tak urcite i podle mapy mnohonasobne bliz nez do gruberiku a nebezpeci ze me umlati nejakej mestan nebo se utopim v kasne je celkem minimalni :mrgreen:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 15:15 26. Jul 2008
by Jonny
Už to tady psal Awadar, nešlo by něco udělat s tim Dornem? Když už tam člověk pospíchá, aby byl u něj včas, tak pak naštve když tam Dorna nenajde... A nezkoušejte argument, že šel jako správnej hraničář zrovna na obhlídku kraje... Když čeká balík, má sedět na zadku v osadě. :)

Re: Připomínka ke questům

Posted: 15:24 26. Jul 2008
by igor
Von tam je, ale je v hidu :mrgreen: Ne, fakt tam stojí schovanej ;)

Re: Připomínka ke questům

Posted: 11:46 05. Aug 2008
by steel_martin
Tak mi dneska v Podtemnu bylo nabízeno, že za pouhých 14 křídel mravenčí královny dostanu dobře zaplaceno. :lol:

Má postava byla sice velmi potěšena, že jí byl svěřen tak legendární úkol, ale:

1) Pro křídla mravenčí královny bych musel, pokud se nepletu, na povrch.
2) Sám bych pravděpodobně nezabil ani půl mravenčí královny, natož 14 :lol:
3) Mám strach, že by se těch 14 mravenčích královen za ten jeden restart nenaspawnovalo :)

Re: Připomínka ke questům

Posted: 11:49 05. Aug 2008
by Daanri
Ber to jako dlooooooooooooooouhodobej ukol. :wink:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 12:48 05. Aug 2008
by igor
steel_martin wrote:...
Jo, tohle mě občas taky rozesměje... "Máš štěsí! Zrovna je v sezóně pán vlkodlaků." :)
Osobně si myslim že by se to mohlo prohodit, většinou chce někdo víc kůží a míň bylinek... podle mě je jednodušší a reálnější ve hře sehnat víc bylinek, ale míň kůží...
a) bylinky rostou na víc místech
b) s rostoucím skillem sbírání se zvyšuje počet po kterym je bylinka sbíraná
c) zvíře napřed musíte zabít - a to je někdy i dost náročný
d) kůže jsou o dost těžší -> mula

Re: Připomínka ke questům

Posted: 12:53 05. Aug 2008
by DenGrasse
19 prostředníčků rytíře zkázy a hlava modrého draka.
kdo dá víc? :mrgreen:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 13:10 05. Aug 2008
by Theogil I
Tak s tema prostředníčkama bych dokázal pomoct, mám dva, ale bude to drahé neb to bylo vykoupeno návštěvou u rohatého čičmundy. :D
Jo to je tak když svůj opálený rypák strkám kam nemám, teď jen přemýšlím jak nechat klukům trpasličím vzkaz aby se na ty ksindly zašli mrknout oni a vytáhli toho vampíra pěkně na světlo. Ten mi teda hnul žlučí srabák jeden zákeřnej, úskočnej, vychcanej .... *následuje proud nevybíravých přirovnání*. :lol:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 13:35 05. Aug 2008
by steel_martin
igor wrote:c) zvíře napřed musíte zabít - a to je někdy i dost náročný
No tohle by šlo třeba pořešit možností, že by šlo stáhnout kůži ze zvířete nevědomky (při patřičné kombinaci skillů Hide, Move Silently a Pick pocket)

Re: Připomínka ke questům

Posted: 13:49 05. Aug 2008
by nomis_b
steel_martin wrote:Tak mi dneska v Podtemnu bylo nabízeno, že za pouhých 14 křídel mravenčí královny dostanu dobře zaplaceno. :lol:

Má postava byla sice velmi potěšena, že jí byl svěřen tak legendární úkol, ale:

1) Pro křídla mravenčí královny bych musel, pokud se nepletu, na povrch.
2) Sám bych pravděpodobně nezabil ani půl mravenčí královny, natož 14 :lol:
3) Mám strach, že by se těch 14 mravenčích královen za ten jeden restart nenaspawnovalo :)
1.) objevuji se i veci, ktere sou jen v podtemnu, zkus za nim prijit za par hodin(nebo po restartu) a treba uz bude chtit neco jineho.. veci se nahodne generuji.

2.) osobne sem tam daval monstra podle jednoho schematu, nemuzu vybirat, ktera monstra se zabiji lepe a ktere hure, za ty hure je vice penez, za ty lepsi vice..
btw si myslim, ze bych si je i zabil :D

3.) no ani nevim, zda je to ta velka mravenci kralovna, nebo ta mala. tusim ze u mravencu byly i ty male.. ale ja uz tam dlouho necreepil na to ,at odpovi ostatni, ktera se da stahnout a ktera ne.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 13:53 05. Aug 2008
by nomis_b
igor wrote:
steel_martin wrote:...
Jo, tohle mě občas taky rozesměje... "Máš štěsí! Zrovna je v sezóně pán vlkodlaků." :)
Osobně si myslim že by se to mohlo prohodit, většinou chce někdo víc kůží a míň bylinek... podle mě je jednodušší a reálnější ve hře sehnat víc bylinek, ale míň kůží...
a) bylinky rostou na víc místech
b) s rostoucím skillem sbírání se zvyšuje počet po kterym je bylinka sbíraná
c) zvíře napřed musíte zabít - a to je někdy i dost náročný
d) kůže jsou o dost těžší -> mula
hm, no je to otazka jen nastaveni, pokud rekne Rejty zmen to, tak to klidne zmenim.
Jenom takhle: vygeneruje-li to treba 100 bylinek a postava razem dostane nehoraznou sumu penez. (oproti ted tusim 25 max). Takze by se mela snizit cena za bylinku.
Ja bych to rasi nechal min bylinek, a zbytek muzete skusit udat PC alchymistovi, treba me :D

ad zvirata.. nekterych je vic, nekterych min.. nechtel sem tam davat male cislo, at nemusite zbytek kuzi zase davat nekomu jinymu.. vim, ze nekterych monster se spawnuje treba jen 5.