Page 11 of 13
Re: Připomínka ke questům
Posted: 18:56 24. Jul 2008
by Aznar
nomis_b wrote:jaj a napise se ze neams na odkup, ale pritom je v dialgou moznost zadat: ano, vezmu si ho
nebo tam uplne chybi??
moznost tam je,dokonce mi i balik da a sebere to desetinu ceny...
chyba je jenom v ty hlasce, objevi se pokud nemam plnou cenu baliku u sebe
Re: Připomínka ke questům
Posted: 18:59 24. Jul 2008
by nomis_b
Aznar wrote:
moznost tam je,dokonce mi i balik da a sebere to desetinu ceny...
chyba je jenom v ty hlasce, objevi se pokud nemam plnou cenu baliku u sebe
uz sem to nasel.. chybelo tam /10 . sem to zkousel s hodne penezma. Btw kdyby to bylo v jinym skriptu.. no nechtejte vedet, co se stane, kdyz prodavace nastvete

Re: Připomínka ke questům
Posted: 12:49 25. Jul 2008
by Aznar
opet zkusim trochu orodovat

balik karatha - gruberik fakt za tyhle ceny nebude dorucovat nikdo, bez ohledu na vahu a cas doruceni se odmena nedostane pres 400 (aspon sem se s tim zatim nesetkal)
to odmena karatha - ivory je mnohem vyssi a je to podstatne bliz a min nebezpecny
Re: Připomínka ke questům
Posted: 13:09 25. Jul 2008
by nomis_b
Aznar wrote:opet zkusim trochu orodovat

balik karatha - gruberik fakt za tyhle ceny nebude dorucovat nikdo, bez ohledu na vahu a cas doruceni se odmena nedostane pres 400 (aspon sem se s tim zatim nesetkal)
to odmena karatha - ivory je mnohem vyssi a je to podstatne bliz a min nebezpecny
jen oroduj, musim si pak dat cas se na to presne mrknout a zkusit si to vypocitat, jaka presna cena tam je. Ja bral ty zvdalenosti podle mapy, ne podle poctu lokaci mezi nima, a pro gruberik je X desitek % navic cena, oproti ostatnim diky nebezpeci.
Re: Připomínka ke questům
Posted: 13:43 25. Jul 2008
by Aznar
no skoro bych rekl, ze tam je nejaka chybka, pokud by ta cena mela byt navysena jeste o nebezpeci...
jak sem psal uz vys, vic sem dostal za balik z magicky univerzity v karathe do sidla obchodniku v karathe, a to je jak podle lokaci, tak urcite i podle mapy mnohonasobne bliz nez do gruberiku a nebezpeci ze me umlati nejakej mestan nebo se utopim v kasne je celkem minimalni

Re: Připomínka ke questům
Posted: 15:15 26. Jul 2008
by Jonny
Už to tady psal Awadar, nešlo by něco udělat s tim Dornem? Když už tam člověk pospíchá, aby byl u něj včas, tak pak naštve když tam Dorna nenajde... A nezkoušejte argument, že šel jako správnej hraničář zrovna na obhlídku kraje... Když čeká balík, má sedět na zadku v osadě.

Re: Připomínka ke questům
Posted: 15:24 26. Jul 2008
by igor
Von tam je, ale je v hidu

Ne, fakt tam stojí schovanej

Re: Připomínka ke questům
Posted: 11:46 05. Aug 2008
by steel_martin
Tak mi dneska v Podtemnu bylo nabízeno, že za pouhých 14 křídel mravenčí královny dostanu dobře zaplaceno.
Má postava byla sice velmi potěšena, že jí byl svěřen tak legendární úkol, ale:
1) Pro křídla mravenčí královny bych musel, pokud se nepletu, na povrch.
2) Sám bych pravděpodobně nezabil ani půl mravenčí královny, natož 14
3) Mám strach, že by se těch 14 mravenčích královen za ten jeden restart nenaspawnovalo

Re: Připomínka ke questům
Posted: 11:49 05. Aug 2008
by Daanri
Ber to jako dlooooooooooooooouhodobej ukol.

Re: Připomínka ke questům
Posted: 12:48 05. Aug 2008
by igor
steel_martin wrote:...
Jo, tohle mě občas taky rozesměje... "Máš štěsí! Zrovna je v sezóně pán vlkodlaků."

Osobně si myslim že by se to mohlo prohodit, většinou chce někdo víc kůží a míň bylinek... podle mě je jednodušší a reálnější ve hře sehnat víc bylinek, ale míň kůží...
a) bylinky rostou na víc místech
b) s rostoucím skillem sbírání se zvyšuje počet po kterym je bylinka sbíraná
c) zvíře napřed musíte zabít - a to je někdy i dost náročný
d) kůže jsou o dost těžší -> mula
Re: Připomínka ke questům
Posted: 12:53 05. Aug 2008
by DenGrasse
19 prostředníčků rytíře zkázy a hlava modrého draka.
kdo dá víc?

Re: Připomínka ke questům
Posted: 13:10 05. Aug 2008
by Theogil I
Tak s tema prostředníčkama bych dokázal pomoct, mám dva, ale bude to drahé neb to bylo vykoupeno návštěvou u rohatého čičmundy.
Jo to je tak když svůj opálený rypák strkám kam nemám, teď jen přemýšlím jak nechat klukům trpasličím vzkaz aby se na ty ksindly zašli mrknout oni a vytáhli toho vampíra pěkně na světlo. Ten mi teda hnul žlučí srabák jeden zákeřnej, úskočnej, vychcanej .... *následuje proud nevybíravých přirovnání*.

Re: Připomínka ke questům
Posted: 13:35 05. Aug 2008
by steel_martin
igor wrote:c) zvíře napřed musíte zabít - a to je někdy i dost náročný
No tohle by šlo třeba pořešit možností, že by šlo stáhnout kůži ze zvířete nevědomky (při patřičné kombinaci skillů Hide, Move Silently a Pick pocket)
Re: Připomínka ke questům
Posted: 13:49 05. Aug 2008
by nomis_b
steel_martin wrote:Tak mi dneska v Podtemnu bylo nabízeno, že za pouhých 14 křídel mravenčí královny dostanu dobře zaplaceno.
Má postava byla sice velmi potěšena, že jí byl svěřen tak legendární úkol, ale:
1) Pro křídla mravenčí královny bych musel, pokud se nepletu, na povrch.
2) Sám bych pravděpodobně nezabil ani půl mravenčí královny, natož 14
3) Mám strach, že by se těch 14 mravenčích královen za ten jeden restart nenaspawnovalo

1.) objevuji se i veci, ktere sou jen v podtemnu, zkus za nim prijit za par hodin(nebo po restartu) a treba uz bude chtit neco jineho.. veci se nahodne generuji.
2.) osobne sem tam daval monstra podle jednoho schematu, nemuzu vybirat, ktera monstra se zabiji lepe a ktere hure, za ty hure je vice penez, za ty lepsi vice..
btw si myslim, ze bych si je i zabil
3.) no ani nevim, zda je to ta velka mravenci kralovna, nebo ta mala. tusim ze u mravencu byly i ty male.. ale ja uz tam dlouho necreepil na to ,at odpovi ostatni, ktera se da stahnout a ktera ne.
Re: Připomínka ke questům
Posted: 13:53 05. Aug 2008
by nomis_b
igor wrote:steel_martin wrote:...
Jo, tohle mě občas taky rozesměje... "Máš štěsí! Zrovna je v sezóně pán vlkodlaků."

Osobně si myslim že by se to mohlo prohodit, většinou chce někdo víc kůží a míň bylinek... podle mě je jednodušší a reálnější ve hře sehnat víc bylinek, ale míň kůží...
a) bylinky rostou na víc místech
b) s rostoucím skillem sbírání se zvyšuje počet po kterym je bylinka sbíraná
c) zvíře napřed musíte zabít - a to je někdy i dost náročný
d) kůže jsou o dost těžší -> mula
hm, no je to otazka jen nastaveni, pokud rekne Rejty zmen to, tak to klidne zmenim.
Jenom takhle: vygeneruje-li to treba 100 bylinek a postava razem dostane nehoraznou sumu penez. (oproti ted tusim 25 max). Takze by se mela snizit cena za bylinku.
Ja bych to rasi nechal min bylinek, a zbytek muzete skusit udat PC alchymistovi, treba me
ad zvirata.. nekterych je vic, nekterych min.. nechtel sem tam davat male cislo, at nemusite zbytek kuzi zase davat nekomu jinymu.. vim, ze nekterych monster se spawnuje treba jen 5.