Page 11 of 11
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 23:16 19. Nov 2008
by Kiri
uzitecnejsi je cist Kaju marika nez tenhle topic

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 21:51 26. Dec 2008
by Tretas
tak jsme zpět

na
http://www.labirlab.cz nám labir dal odkaz na naše stránky. jupí

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 21:51 26. Dec 2008
by Tretas
jsem zvědavý jak dlouho to tam vydrží 
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 22:19 26. Dec 2008
by nomis_b
Tretas wrote:jsem zvědavý jak dlouho to tam vydrží 
HUŠ PRYČ s takovymi kecy !!!
Ja uprimne doufam, ze se to uz nikdy opakovat nebude !
Doufam, ze to nejakej hrac zase nepohnoji !
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 22:20 26. Dec 2008
by Tretas
von to jako někdo tehdy pohnojil tak ten vodkaz z tama smázli?
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 22:23 26. Dec 2008
by nomis_b
-Bez komentare-
Trosku mi to pripomina pulhodinovej rozhovor pres tell jak funguje craft, abych pak zjistil, ze si nekdo neprecetl navod

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 22:25 26. Dec 2008
by Tretas

*nenápadně se dívá okolo sebe*
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 23:49 26. Dec 2008
by Neithan1
labir pochopil, uvedomil si ze ist proti thalii je hlupost takze zmenil taktiku.. ale mna nedostane. V nasej pozicii je najdolezitejsia opatrnost.
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 11:27 27. Dec 2008
by Pajule
hmmm hmmmm hmmmm hmmmm zajímavé věci se tu dějí
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 13:32 27. Dec 2008
by Krata
měl bych komentáře ale jako člen teamu musim být silný a nenechat se zlákat temnym vlivem "vy víte koho"
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 17:25 27. Dec 2008
by Kiri
Jen tak kdyz uz mam placavou

JAk dlouho vam to temas LAbirem a okolnima vecma trva?

Sem nezasvecenej, pac mi to nak nechytlo krom placosu...
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 15:43 29. Dec 2008
by Neithan1
no uz to bude nejaky ten piatok... preco ? *podezrivave si ho prohlidne*