Page 11 of 13
Re: Chyby webu
Posted: 13:29 24. Nov 2013
by Jose
Nevím, jestli to je zrovna chyba webu, ale prosím nemohli byste myslet i na lidi s horším připojením a nedělat 2Gb soubory na stažení? V noci jsem to chtěl nechat stáhnout a samozřejmě, co se stalo? Asi ve dvě proběhl restart nebo prostě zakolísalo připojení a teď to můžu stahovat znova. Opravdu by pomohlo to rozdělit aspoň na 2x 1Gb nebo klidně ještě míň.
Re: Chyby webu
Posted: 22:34 25. Nov 2013
by Lord_Berserk
Chyba v odkazu na formular zalozeni novy postavy
http://thalie.pilsfree.cz/bonusy-za-postavu-235.htm
Odkaz je jen funkcni na prevod postavy.
Re: Chyby webu
Posted: 00:10 16. Jan 2014
by KaTo
Jestli mohu požádat, nahrajte na web do Ras -
http://thalie.pilsfree.cz/rasy-53.htm
aktuální úpravu popisku ras z fóra.
Kupodivu ten starý popisek na webu (i nadále

) mate nováčky při zakládání postav a pak se ve hře diví, že nedostali "na webu vypsané bonusy"

.
Re: Chyby webu
Posted: 14:32 09. Mar 2014
by sandoftime
http://thalie.pilsfree.cz/upravy-kouzel ... ani-49.htm
Špatně multikombinace paladina/monka a požadavek na 10 levelů prestižky hned po sobě. Je možné že tam jsou ještě nějaké další pozůstatky ST kterých jsem si nevšiml.
EDIT BY PAULUS: UPRAVENO
http://thalie.pilsfree.cz/zbrane-a-vybaveni-51.htm
popis zbraní ze ST včetně atributových požadavků
EDIT BY PAULUS: NESPRÁVNÉ ODSTRANĚNO: POTŘEBA NAHRÁT AKTUÁLNÍ
Re: Chyby webu
Posted: 14:52 09. Mar 2014
by Rejty
Info na webu je bohužel celé špatně, platí to, co je na fóru. Časem se to upraví i na webu, ale teď by bylo náročné aktualizovat web a zároveň i fórum. Maximálně by šlo úpravy z webu smazat a hodit tam odkaz na fórum.
Re: Chyby webu
Posted: 09:33 09. Apr 2014
by Absinthorix
Web - Ke stažení
Konfigurační hak odkazuje na starý, který se nepoužívá. Pro platný se musí prohledat "Novinky" na foru.
Bardská hudba #2 neobsahuje některé skladby (flétnové)
Včera jsem prováděl čerstvou instalaci
EDIT BY PAULUS: OPRAVENO BY KUCIK
Re: Chyby webu
Posted: 10:59 09. Apr 2014
by kucik
Opraveno.
Re: Chyby webu
Posted: 20:02 03. Jan 2017
by RainMan
Ahoj,
poslední dobou se mi začal zobrazovat web nějak divně. Místo všech písmen s diakritikou mám pouze otazníky. Mám hledat chybu u sebe v PC?
Případně pokud by někdo věděl, včem je zakopaný pes, tak bych poprosil o radu co s tím. Děkuji pěkně předem.
OS Win 10 anniversary edition. Prohlížeč Edge.
Re: Chyby webu
Posted: 20:07 03. Jan 2017
by Aillen
RainMan wrote:Ahoj,
poslední dobou se mi začal zobrazovat web nějak divně. Místo všech písmen s diakritikou mám pouze otazníky. Mám hledat chybu u sebe v PC?
Případně pokud by někdo věděl, včem je zakopaný pes, tak bych poprosil o radu co s tím. Děkuji pěkně předem.
OS Win 10 anniversary edition. Prohlížeč Edge.
Mně se to zobrazuje také tak.
Re: Chyby webu
Posted: 20:12 03. Jan 2017
by Paulus
RainMan wrote:Ahoj,
poslední dobou se mi začal zobrazovat web nějak divně. Místo všech písmen s diakritikou mám pouze otazníky. Mám hledat chybu u sebe v PC?
Případně pokud by někdo věděl, včem je zakopaný pes, tak bych poprosil o radu co s tím. Děkuji pěkně předem.
OS Win 10 anniversary edition. Prohlížeč Edge.
Poslední dobou určitě ne. Od včera. Na opravě se pracuje.
Re: Chyby webu
Posted: 20:12 03. Jan 2017
by soul1
nastalo to po posledni situaci. Určitě není chyba u vás
Re: Chyby webu
Posted: 20:31 03. Jan 2017
by RainMan
Paulus wrote:RainMan wrote:Ahoj,
poslední dobou se mi začal zobrazovat web nějak divně. Místo všech písmen s diakritikou mám pouze otazníky. Mám hledat chybu u sebe v PC?
Případně pokud by někdo věděl, včem je zakopaný pes, tak bych poprosil o radu co s tím. Děkuji pěkně předem.
OS Win 10 anniversary edition. Prohlížeč Edge.
Poslední dobou určitě ne. Od včera. Na opravě se pracuje.
Nechci se dohadovat o slovíčka. Každopádně děkuji za informaci. Vyčkám tedy na opravu.
Re: Chyby webu
Posted: 21:59 03. Jan 2017
by Nalkanar
Nevím, zda je to jen u mě, ale od napadení webu, se mi tam nezobrazují korektně české znaky. Má někdo stejný problém?
EDIT: asi jsem v průběhu dne odklikl tlačítko pro označení všech topiců jako přečtených, takže jsem ignoroval příspěvky nad tím mým.
Re: Chyby webu
Posted: 22:06 03. Jan 2017
by Paulus
Nalkanar wrote:Nevím, zda je to jen u mě, ale od napadení webu, se mi tam nezobrazují korektně české znaky. Má někdo stejný problém?
Viz několik příspěvků nad tím tvým....teď si opravdu nejsem jistej jestli to děláš schválně.
Re: Chyby webu
Posted: 22:29 03. Jan 2017
by kucik
Vyslali jsme do akce tym nasich nejlepsich cvicenych opic. Na oprave usilovne pracuji.