Page 11 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 21:05 09. Mar 2009
by kucik
OK, takze instaluju novej (svuj

) pocitac na prozatimni vymenu za stavajici server a uvidime, jestli je to zelezem.
Re: Pady serveru
Posted: 22:26 09. Mar 2009
by monstera
to tozase spadlo, nebo zrovna přeinstalováváš?
Re: Pady serveru
Posted: 22:31 09. Mar 2009
by Godried
Dneska ty pady radejc ani nepocitat...

Re: Pady serveru
Posted: 22:32 09. Mar 2009
by kucik
Tak rychle to nejde...
Re: Pady serveru
Posted: 22:34 09. Mar 2009
by monstera
kucik wrote:OK, takze instaluju novej (svuj

) ...uvidime, jestli je to zelezem.
Jen aby to nebylo mitrilem
Re: Pady serveru
Posted: 22:35 09. Mar 2009
by Neithan1
berte to z tej lepsej stranky, DM nestracaju xp...
Re: Pady serveru
Posted: 22:47 09. Mar 2009
by Godried
Neithan1 wrote:berte to z tej lepsej stranky, DM nestracaju xp...
he he, ale trpelivost s nahazovanim serveru, ja vim

Re: Pady serveru
Posted: 02:34 10. Mar 2009
by Miky
Tak tu máme první dnešní vytuhnutí...
Re: Pady serveru
Posted: 02:42 10. Mar 2009
by Neithan1
se sigurdem uviznutym uvnitr.. damy, panove.. mame problem !
Re: Pady serveru
Posted: 02:44 10. Mar 2009
by Krata
To je opravdu problém! dojdu do hry a zabiju ho
Re: Pady serveru
Posted: 22:01 17. Mar 2009
by Tretas
bohužel zase pád 21:00
Re: Pady serveru
Posted: 07:41 31. Mar 2009
by Loki_cz
Večer:
Server se už nějakou dobu neustále restartuje. Alespoň to tvrdí stránky Thalie.
Poslední restart: 0:58
Načítání modulu: 0%
...
Poslední restart: 0:59
Načítání modulu: 0%
...
Poslední restart: 1:04
Načítání modulu: 0%
...
atd..
ráno:
Server od té jedné ráno nenaběhl. Vypadá to, že se pořád restartuje.
Poslední restart: 07:24
Načítání modulu: 0%
.....
Re: Pady serveru
Posted: 08:19 31. Mar 2009
by kucik
Jo, asi byl nejak spatnej modul. Uz jsem tam vratil o pul dne starsi verzi.
Re: Pady serveru
Posted: 22:50 31. Mar 2009
by Hacanus
Takze zasa pad asi 5 minut dozadu t.j.cca 22:40....
nerobilsom nic nezvykle...konkretne zosadal s kona...akurat sa prihlasil nejaky hrac a padlo to
Re: Pady serveru
Posted: 23:33 31. Mar 2009
by Miky
Tak zas
