Re: CRAFT
Posted: 11:44 05. Mar 2009
Jo, do karathský dílny dám stroje dvakrát.
To ted mluvíš asi o té dílně v Karathě ze? A co si zajít do Doubkova? Do Tartenu? Tam jsou taky dílny.monstera wrote: Dále se domnívám , že pokud by měla platit prodloužená doba práce, bylo by třeba zvýšit kapacitu dílen - krafteři stojí nedůstojně fronty na to, aby se dostali k výrobnímu prostředku
Není to zbytečné? Vždyť jim stačí přidat peníze (% zisku) a bude vše ok.nomis_b wrote:....dobre, zkusim to az se dostanu doma k toolu trosicku "urychlit" ty vyroby + pridat uhli, .....
Sohlasím ó pane.Rejty wrote:Proč to urychlovat? Lepší je vyladit expy a peníze vhledem k době výroby...
Když jsem tam posledně byl, taky jsem se nedostal k peci a odešel do Karathy !--Bragner-- wrote:To ted mluvíš asi o té dílně v Karathě ze? A co si zajít do Doubkova? Do Tartenu? Tam jsou taky dílny.monstera wrote: Dále se domnívám , že pokud by měla platit prodloužená doba práce, bylo by třeba zvýšit kapacitu dílen - krafteři stojí nedůstojně fronty na to, aby se dostali k výrobnímu prostředku
Budeme více než vděčni, někteří přestanou na chvíli nadávat a někdo třeba bude psát o vykřičník míň.Rejty wrote:Jo, do karathský dílny dám stroje dvakrát.
Krom toho, že tam jsou v podvečer většinou také plné, koukl jsi se co tam prodávají za činidla? Jsou to malé dílny s omezeným sortimentem a pokud by jsi chtěl navrhnout táhni ten materiál do Karathy, kup si činidla a pak si ho táhni třeba zase do Doubkova, pak je to v rozporu s redukcí tahání materiálu.--Bragner-- wrote:To ted mluvíš asi o té dílně v Karathě ze? A co si zajít do Doubkova? Do Tartenu? Tam jsou taky dílny.monstera wrote: Dále se domnívám , že pokud by měla platit prodloužená doba práce, bylo by třeba zvýšit kapacitu dílen - krafteři stojí nedůstojně fronty na to, aby se dostali k výrobnímu prostředku
Rejty wrote:Proč to urychlovat? Lepší je vyladit expy a peníze vhledem k době výroby...
monstera wrote: k uhlí - pokud by nadále měla platit prodloužená doba zpracování, mělo by uhlí hořet úměrně tomu déle. Zároveň se přimlouvám za navrácení vydatnosti ložisek všech zdrojů na původní množství a ponechání na vůli hráče, kolik toho bude chtít nakopat a stěhovat, což si určí podle své potřeby.
Dále se domnívám , že pokud by měla platit prodloužená doba práce, bylo by třeba zvýšit kapacitu dílen - krafteři stojí nedůstojně fronty na to, aby se dostali k výrobnímu prostředku
Tak tohle jsem jako závazné stanovisko a směrování craftu od vedení nikde snad ani nečetl.photter wrote:čtěte trochu
neúspěch při craftu a následná ztráta surovin by se měla časem zrušit, stejně jako dělení výrobků podle obtížnosti
mělo by zůstat na rozhodnutí hráče, jestli chce dělat neúměrně těžkej výrobej několik IC měsíců nebo přiměřeně složitej výrobek za přiměřenej čas, přestaňte uvažovat v kategoriich triviální a jiný a přestaňte uvažovat stylem jednou zkurvim a musim 10 udělat, abych se zahojil, touhle cestou dál jít nechceme, bude to ale chvilku trvat
Klidně, ale o tom se můžeme bavit až to bude, ale teď to tak prostě není. A ano jeto zvláštní.photter wrote:čtěte trochu
neúspěch při craftu a následná ztráta surovin by se měla časem zrušit, stejně jako dělení výrobků podle obtížnosti
mělo by zůstat na rozhodnutí hráče, jestli chce dělat neúměrně těžkej výrobej několik IC měsíců nebo přiměřeně složitej výrobek za přiměřenej čas, přestaňte uvažovat v kategoriich triviální a jiný a přestaňte uvažovat stylem jednou zkurvim a musim 10 udělat, abych se zahojil, touhle cestou dál jít nechceme, bude to ale chvilku trvat
ono to není myšleno "kapku" dýl ale v podstatě "neudělatelně dlouho"Rejty wrote:To se mi nelíbí, aby i amatér mohl dělat nejlepší výrobek a akorát by mu to trvalo dýl.