Page 11 of 15

Re: CRAFT

Posted: 11:44 05. Mar 2009
by Rejty
Jo, do karathský dílny dám stroje dvakrát.

Re: CRAFT

Posted: 11:48 05. Mar 2009
by --Bragner--
monstera wrote: Dále se domnívám , že pokud by měla platit prodloužená doba práce, bylo by třeba zvýšit kapacitu dílen - krafteři stojí nedůstojně fronty na to, aby se dostali k výrobnímu prostředku
To ted mluvíš asi o té dílně v Karathě ze? A co si zajít do Doubkova? Do Tartenu? Tam jsou taky dílny.

Re: CRAFT

Posted: 11:52 05. Mar 2009
by Anderson I
nomis_b wrote:....dobre, zkusim to az se dostanu doma k toolu trosicku "urychlit" ty vyroby + pridat uhli, .....
Není to zbytečné? Vždyť jim stačí přidat peníze (% zisku) a bude vše ok.

Re: CRAFT

Posted: 11:57 05. Mar 2009
by Theogil I
Rejty wrote:Proč to urychlovat? Lepší je vyladit expy a peníze vhledem k době výroby...
Sohlasím ó pane.

Re: CRAFT

Posted: 11:58 05. Mar 2009
by monstera
--Bragner-- wrote:
monstera wrote: Dále se domnívám , že pokud by měla platit prodloužená doba práce, bylo by třeba zvýšit kapacitu dílen - krafteři stojí nedůstojně fronty na to, aby se dostali k výrobnímu prostředku
To ted mluvíš asi o té dílně v Karathě ze? A co si zajít do Doubkova? Do Tartenu? Tam jsou taky dílny.
Když jsem tam posledně byl, taky jsem se nedostal k peci a odešel do Karathy !

Re: CRAFT

Posted: 11:59 05. Mar 2009
by Theogil I
Rejty wrote:Jo, do karathský dílny dám stroje dvakrát.
Budeme více než vděčni, někteří přestanou na chvíli nadávat a někdo třeba bude psát o vykřičník míň. :P

To by se mi líbilo.

Re: CRAFT

Posted: 12:02 05. Mar 2009
by Theogil I
--Bragner-- wrote:
monstera wrote: Dále se domnívám , že pokud by měla platit prodloužená doba práce, bylo by třeba zvýšit kapacitu dílen - krafteři stojí nedůstojně fronty na to, aby se dostali k výrobnímu prostředku
To ted mluvíš asi o té dílně v Karathě ze? A co si zajít do Doubkova? Do Tartenu? Tam jsou taky dílny.
Krom toho, že tam jsou v podvečer většinou také plné, koukl jsi se co tam prodávají za činidla? Jsou to malé dílny s omezeným sortimentem a pokud by jsi chtěl navrhnout táhni ten materiál do Karathy, kup si činidla a pak si ho táhni třeba zase do Doubkova, pak je to v rozporu s redukcí tahání materiálu. :lol:

Re: CRAFT

Posted: 12:07 05. Mar 2009
by Awadar
Rejty wrote:Proč to urychlovat? Lepší je vyladit expy a peníze vhledem k době výroby...
monstera wrote: k uhlí - pokud by nadále měla platit prodloužená doba zpracování, mělo by uhlí hořet úměrně tomu déle. Zároveň se přimlouvám za navrácení vydatnosti ložisek všech zdrojů na původní množství a ponechání na vůli hráče, kolik toho bude chtít nakopat a stěhovat, což si určí podle své potřeby.

Dále se domnívám , že pokud by měla platit prodloužená doba práce, bylo by třeba zvýšit kapacitu dílen - krafteři stojí nedůstojně fronty na to, aby se dostali k výrobnímu prostředku



Osobně mě připadá lepší Rejtyho návrh, než to nějak zkracovat.

A z monsterou v tomto plně souhlasím.

Něco málo k výtěžnosti – předem se omlouvám ale budu mluvit jen o kovech(nejvíc se mě dotýkají).

Pokud se nic nezměnilo tak na povrchu se dá najít – 6 ložisek cínu, mědi a tady bronzu – od železa až titan(víc jsem toho nenašel) 4 ložiska
Boendal z horničinou přeš 80% teď natěží cca. 1-3 rudy z ložiska – takže 6-18 cínu, mědi nebo bronzu – 4-12 železo až titan
kováři potřebují k výrobě 2 pruty, zlatník a truhlář 1 prut
co si tak zhruba pamatuji tak na Thalii na povrchu jsou minimálně: 4 kováři, 3 zlatníci a 3 truhláři – moc dobře si nedokážu představit jak se budeme dělit pokud se někde potkáme byť jen 2, pokud nepomůže domluva tak právo silnějšího(to se máme u ložisek zabíjet?)

Re: CRAFT

Posted: 12:10 05. Mar 2009
by Theogil I
To říkáš špatně brácha, začneme ty fleky zapašťovávat a lapkové budou mít výnosnou práci. :lol:
Pár naštočkovaných smrtících pastí dokáže pěkně pokazit den. :lol:

Re: CRAFT

Posted: 12:16 05. Mar 2009
by photter
čtěte trochu
neúspěch při craftu a následná ztráta surovin by se měla časem zrušit, stejně jako dělení výrobků podle obtížnosti
mělo by zůstat na rozhodnutí hráče, jestli chce dělat neúměrně těžkej výrobej několik IC měsíců nebo přiměřeně složitej výrobek za přiměřenej čas, přestaňte uvažovat v kategoriich triviální a jiný a přestaňte uvažovat stylem jednou zkurvim a musim 10 udělat, abych se zahojil, touhle cestou dál jít nechceme, bude to ale chvilku trvat

Re: CRAFT

Posted: 12:18 05. Mar 2009
by Theogil I
photter wrote:čtěte trochu
neúspěch při craftu a následná ztráta surovin by se měla časem zrušit, stejně jako dělení výrobků podle obtížnosti
mělo by zůstat na rozhodnutí hráče, jestli chce dělat neúměrně těžkej výrobej několik IC měsíců nebo přiměřeně složitej výrobek za přiměřenej čas, přestaňte uvažovat v kategoriich triviální a jiný a přestaňte uvažovat stylem jednou zkurvim a musim 10 udělat, abych se zahojil, touhle cestou dál jít nechceme, bude to ale chvilku trvat
Tak tohle jsem jako závazné stanovisko a směrování craftu od vedení nikde snad ani nečetl.

Re: CRAFT

Posted: 12:22 05. Mar 2009
by Rejty
To se mi nelíbí, aby i amatér mohl dělat nejlepší výrobek a akorát by mu to trvalo dýl.

Re: CRAFT

Posted: 12:23 05. Mar 2009
by DenGrasse
Taky mi to přijde divný.. jako popření zbytků logiky, který craft eště má...

Re: CRAFT

Posted: 12:24 05. Mar 2009
by Awadar
photter wrote:čtěte trochu
neúspěch při craftu a následná ztráta surovin by se měla časem zrušit, stejně jako dělení výrobků podle obtížnosti
mělo by zůstat na rozhodnutí hráče, jestli chce dělat neúměrně těžkej výrobej několik IC měsíců nebo přiměřeně složitej výrobek za přiměřenej čas, přestaňte uvažovat v kategoriich triviální a jiný a přestaňte uvažovat stylem jednou zkurvim a musim 10 udělat, abych se zahojil, touhle cestou dál jít nechceme, bude to ale chvilku trvat
Klidně, ale o tom se můžeme bavit až to bude, ale teď to tak prostě není. A ano jeto zvláštní.

Re: CRAFT

Posted: 12:32 05. Mar 2009
by photter
Rejty wrote:To se mi nelíbí, aby i amatér mohl dělat nejlepší výrobek a akorát by mu to trvalo dýl.
ono to není myšleno "kapku" dýl ale v podstatě "neudělatelně dlouho"
kdyžtak to rozeberem na builderským fóru
smyslem je odstranit nesmyslný opakování stejnýho výrobku pro "zahojení" nebo "bezpečný naexpení"